Skocz do zawartości
xavier84

NBA Live 2005

Rekomendowane odpowiedzi

Ja trochę potrenowałem i za pierwszym razem w SD Contest Bryantem dostałem 49 pkt. za byle wsad od tyłu (reverse dunk). Widać udało mi się go perfect wytajmować :>

Póżniej już tylko gorzej było jak próbowałem coś innego :-)

 

Lepiej mi napiszcie jak się właśnie inaczej piłkę narzuca na alley'e itp (od telebimów, kamerki albo z buta).

Zrobiłem wedle RiP'owskiej rady - gałki na klawiszach. I gość umie tylko odbić od tablicy albo rzucić sobie w ot tak w góre :)

I jeszcze jedno - wydaje mi się, że drugi dunk modifier nie zawsze działa (zresztą ten pierwszy to mi tylko działa przy Tomahawk Tricks (jak trzymam to wprowadza rotacje do ręki w której jest piłka, a jak nie to gość ładuje zwykłego tomahawk'a).

Jak ktoś wie kiedy ten drugi głównie działa to podzielcie się wiedzą :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aa ja tym którzy mają pada polecam stronke

 

http://www.easports.com/games/nbalive2005/videos_page.jsp

są tam filmiki, pokazane jest jak pakować tyle że na padzie xboxa.

 

A ja za trzecim razem na konkursie dunków zrobiłem pake za 50;) tu chodzi jednak o timing tak jak pisal Jonh M. Kane :wink:

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już pracuje nad tutorialem dla klawiszowców :D. Jak narazie wymodziłem:

3 paczki po 50 i jedna paczka 49.

-W tym paka pod 2 nogami.

-Rzut o tablice złapanie piłki i zawiśnięcie na obręczy

-Rzut piłką, salto i przełożenie pod nogą

Te są po 50.

A za 49 mam:

Rzut o tablice złapanie i pod noga.

Jak będę miał chwile czasu to dam filmiki screeny i opisy jak to się robi. No i szukam fajnych dunków dalej.

Umiem też robić D Browns Dunk'a, ale dostałęm tylko 43, ale to chyba dlatego, że za krótko przytrzymałem klawisz, jak komputer robił ten Dunk to dostał 47 albo 48.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no pogralem mam prostego pada ale ma tylko 4 przyciski tzn wsumie ma na padzie 10 ale nie wiem jak je skonfigurowac i dzialaja mi tylko a b c d

mam drugi komplet a b c d ale one dzialaja tak samo wiec ogolnie mam 4 przyciski a to za malo do liva

ale giera fajna bardzo fajna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już pracuje nad tutorialem dla klawiszowców :D. Jak narazie wymodziłem:

3 paczki po 50 i jedna paczka 49.

-W tym paka pod 2 nogami.

-Rzut o tablice złapanie piłki i zawiśnięcie na obręczy

-Rzut piłką, salto i przełożenie pod nogą

Te są po 50.

A za 49 mam:

Rzut o tablice złapanie i pod noga.

Jak będę miał chwile czasu to dam filmiki screeny i opisy jak to się robi. No i szukam fajnych dunków dalej.

Umiem też robić D Browns Dunk'a, ale dostałęm tylko 43, ale to chyba dlatego, że za krótko przytrzymałem klawisz, jak komputer robił ten Dunk to dostał 47 albo 48.

jak mozesz to napisz jak zrobic salto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi już coraz lepiej idzie. Na klawiaturze jedynie nie potrafię jeszcze wyczaić tych odbić od telebimów itp. A takie zagibane dunki już wychodzą (z tym drugim modifierem na przykład).

Chociaż ostatnio widziałem jak CPU Carterem zrobił coś takiego, że... poczatek (etap gather) - 180° -- etap trick - 360° = 540° tak na oko (może zrobił jeszcze jedną "śrubę" - nie pamiętam). Ale dosłownie taka śruba zaprzeczająca grawitacji :-)

 

Jeszcze trochę i emocje opadną.. i znowu czekamy rok :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie...Czy mozna podłaczyć do PC pada od XBoxa, chodzi mi o to czy są jakieś przejsciowki, czy ktoś slyszal o czyms takim.........???

 

PS. Polecam fajny video tutorial ...niestety tylko dla xbox <dla osob z padem>, ale warto obejzeć te 3 filmiki bo paczki są naprawde mistrzowskie

http://www.easports.com/games/nbalive2005/.../flipbook_1.jsp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi już coraz lepiej idzie. Na klawiaturze jedynie nie potrafię jeszcze wyczaić tych odbić od telebimów itp. A takie zagibane dunki już wychodzą (z tym drugim modifierem na przykład).

Chociaż ostatnio widziałem jak CPU Carterem zrobił coś takiego, że... poczatek (etap gather) - 180° -- etap trick - 360° = 540° tak na oko (może zrobił jeszcze jedną "śrubę" - nie pamiętam). Ale dosłownie taka śruba zaprzeczająca grawitacji :-)

 

Jeszcze trochę i emocje opadną.. i znowu czekamy rok :>

 

jak bys mogl, to napisz jak zrobic salto, obrot przy paczce, jak kopnac pilke itp.

dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karuzel83 - moment, ogarnę tylko to i owo i zrobię Wam taką m/w listę dunków na keyb (niestety kopać piłki i odbijać od wysięgnika kamery, telebimów nie potrafię mimo zrzucenia osi prawego analogowego na klawisze (patrz wstecz post RiP'a).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś podać pełną listę dunków (z alley-oop'ami) razem z opisem jak je robić. Chodzi mi o "klawiszologię" do Logitech Wingman Rumble Pada (6 guzików, 2 analogi), bo próbuję na różne sposoby i szczytem jest wyrzucenie piłki przed siebie łokciem :D . Będę wdzieczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie zła robota :)

 

Popraw url :D

 

A i jak sie robi obrót na padzie?

 

A jescze popraw plik do sciągnięcia bo się nie da :)

Obracasz lewą gałke o 360 zgodnie z ruchem wsakówek. Np: Robisz gather X (u mnie przycisk odpowiedzialny za dunk pod noga) szybko obracasz gałke i wciskasz np. znowu X i zrobi Ci wsad pod nogą z obrotem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie zła robota :)

 

Popraw url :D

 

A i jak sie robi obrót na padzie?

 

A jescze popraw plik do sciągnięcia bo się nie da :)

Obracasz lewą gałke o 360 zgodnie z ruchem wsakówek. Np: Robisz gather X (u mnie przycisk odpowiedzialny za dunk pod noga) szybko obracasz gałke i wciskasz np. znowu X i zrobi Ci wsad pod nogą z obrotem.

yyy... u mnie nie działa :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej ludziska, mam ta giere i powiem wam jedno , wszystko ok z tym ze brakuje mi gry z humanem ( czytaj czlowiekiem :)) jesli ktos ma wlasne IP (jestem w sieci osiedlowej i niestety nie moge tworzyc gry ) i mialby ochote pograc na lajcie ze mna to zapraszam na gg 620283. Pozdrawiam -->BASKET RULEZ--< :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da rade grać we dwóch na jednym kompie :) Jeden na padzie , drugi na klawie :) Konfigurujesz odpowiednio pada i klawe :) i przy wyborze teemu na jedną stronę dajesz pada, an drugą klawe :) Ja tak gram codziennie z kumplem i jest git :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh i tu was pytaniem zniszcze...:D:D:D:D wszystkie opisywane wyzej wsady to betka, samemu mozna sie nauczyc i robic (jak sie wlaczy alleye) ale odpowiedzcie mi na jedno zajebiscie proste pytanie...jak zrobic pelne 360 o podwujnym nie wspomne. Po 100000000 prob odpalilem dunking school aby zobaczyc czy tam cos znajde i znalazlem...ze musze szybciej obrocic patyczkiem aby zrobic udane 360..jako ze nie mamy na klawie patyczka a pada nie posiadam pytam wiec czy jest jakas opcja aby zrobic z klawy pelne 360. Dziekuje!:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gierka nie samowita jak dla mnie wsady super tylko te modyfikatory :oops:

 

jedynie co mnie denerwuje ze nie umiem za 3-pkt w konkursie celowac wrrr :evil:

w poprzedniej czesci jak to bylo bylo latwiej a tu [gluteus maximus] ani razu nie wcelowalem HELPP 8)

 

i jeszcze jedno co w dynasti daje ostatnia opcja teraz nie pamietam jaka jest ale przy wyborze jest regular i "in..." :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh i tu was pytaniem zniszcze...:D:D:D:D wszystkie opisywane wyzej wsady to betka, samemu mozna sie nauczyc i robic (jak sie wlaczy alleye) ale odpowiedzcie mi na jedno zajebiscie proste pytanie...jak zrobic pelne 360 o podwujnym nie wspomne. Po 100000000 prob odpalilem dunking school aby zobaczyc czy tam cos znajde i znalazlem...ze musze szybciej obrocic patyczkiem aby zrobic udane 360..jako ze nie mamy na klawie patyczka a pada nie posiadam pytam wiec czy jest jakas opcja aby zrobic z klawy pelne 360. Dziekuje!:D

To masz ten sam problem co ja. Chyba bez pada się nie obejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...