Skocz do zawartości
Zenfist

Spalił Ci Się Zasilacz? Zobacz...

Czy spaliles juz kiedys zasilacz?  

1654 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy spaliles juz kiedys zasilacz?

    • Tak
      1208
    • Nie
      815


Rekomendowane odpowiedzi

megabajt 350W...

 

Sprzedałem FXa, kupiłem 9800SE i przerobiłem na Pro...

po tygodniu ciupania w Doom3 wyskoczył na dzień dobry przy ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>niu kompa komunikat... Prosze podłaczyć kabel zasilający do karty radeon 9800... to było ostatnie co widziałem na oczy :P

nic nie zabrał... a nawet dał :P

- z tylnej kratki zrobiłem sobie krate tuningową (pośle fotke kiedy),

a cooler wmontowałem do obudowy.

 

PS.

@ZenFist - czy ten twoj zasilacz BEZ PROBLEMU razi sobie z tym co masz (a masz sporo) zy jest cichy, no i czy Cooler na procek bez problemu miesci się w płycie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to niniejszym oświadczam że dołączyłem do grona "szczesliwców "

 

1x CodeGen 300W (a śmigał chyba coś koło 3 lat) dziś biegne po HuntKeya i będe sprawdzał co jeszcze poszło...aż się boje :(

 

Łacząc sie w bólu

Biały

 

uff.. no to mój CodeGen jak na bochatera przystało odszedł samotnie!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Codegen 250W - zabral ze soba plyte, bodajze MSI K7T Pro lub Solteka KAV-75 :?

- Codegen 300W - nuffka sztuka, padl po 2 rundach w NFS: HP2 :x, nic nie spalil

- Codegen 400W - napiecie linii +3.3 spadlo do 2.98V, lada dzien dupnie... :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się spalił rok temu Codegen 300W po prawie dwóch latach pracy na moim kompie.

Najpierw od czasu do czasu korki wywalało jak ktoś pralkę włączał w domu, a potem zszedł sobie w najnieodpowiedniejszym momencie tj. w niedzielę gdy pisałem pracę, a za 2 dni miałem dłuższy wyjazd za granicę. Trzeba było w poniedziałek rano lecieć do najbliższego sklepu i kupić zasilacz, a oni mieli tylko Feela 300W i Codegena 400W, więc wybrałem tego drugiego i chodzi do dziś...:P

Ps.

Na szczęście mój stary Codegen był dzielny i zszedł sam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to juz chyba tradycja z tymi codeshitami mi poprostu nie wstał jeszcze miałem wtedy ath 1,7 i radka 9700 ale chodził dosyć długoo.... całe szczęście że nie pociągnął za sobą niczego wiecej

teraz sprzedaje atona i biore chifteca 420w podobno niezawodne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS.

@ZenFist - czy ten twoj zasilacz BEZ PROBLEMU razi sobie z tym co masz (a masz sporo) zy jest cichy,  no i czy Cooler na procek bez problemu miesci się w płycie ?

Tak, napięcia w stresie:

 

+12V : 11.87V

+5V: 5.13V

+3.3V: 3.39

 

Cooler montuje się bardzo łatwo - tutaj znajdziesz więcej:

 

http://forum.neotec.pl/viewtopic.php?t=54&start=30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 2 codegenach i 1 megabajcie za 240 (czyli 3x80) w niecaly rok stwierdzilem ze warto zainwestowac w cos bardziej trwalego... niestety nie zdazylem zanim megabajt nie ubil mi thunderbirda 1333... teraz jestem biedniejszy i madrzejszy o to doswiadczenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie osobiscie byl sobie zasilacz AT 200W, jakis no-name, z obudowy komputera Optimus z roku... 1996 :lol: . I spokojnie chodzil na nim C300A@464, 512SDR, GF2MX400 i Barracuda7 80GB. Spalił sie w pazdzierniku 2003, a wiec po ok. 7 latatch :!: Wtedy to produkowali porządne zasilacze :). Zamienilem wiec go na ATX (plyta miala mozliwosc podlączenia zasilania a standardzie AT i ATX) 200W (firmy Linkworld, czyli praktycznie tez no-name). Ten byl juz nieco uzywany kiedys, ale teraz zalegał gdzies w szafie. Przezyl do.. listopada 2003, czyli ok. miesiąc :? . Potem kupilem juz calą obudowę niejakiego Codegen'a z zasilaczem 300W. I ten dzwiga jak na razie sprzęt jak w podpisie sprawując sie jak dotąd bez zazutów :). Moze dlatego, ze nie jest zbyt mocno obciązony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tagan 380W z niewiadomych przyczyn.

Wystrzelił termistor i poszły 3 tranzystory (po wymianie zasiłka OK).

Na szczęście nic ze sobą nie zabrał!!!

 

ps. kupiony w pchardware24 więc o gwarancji mogłem zapomnieć bo goście żadnych telefonów nie odbierają ani nie odpisują na meile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...