Skocz do zawartości
Zenfist

Spalił Ci Się Zasilacz? Zobacz...

Czy spaliles juz kiedys zasilacz?  

1654 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy spaliles juz kiedys zasilacz?

    • Tak
      1208
    • Nie
      815


Rekomendowane odpowiedzi

Na wniosek jednego z naszych forumowiczów (Alka) tworzymy listę osób, którym spaliły się już zasilacze, będzie to przestroga aby w końcu przestać traktować zasilacze jak najmniej ważny podzespół komputera!

 

"Badziewie zakopywać w ogródku!"

 

Proszę o wpisywanie się na listę w poniższym tipcu :wink:

 

W miarę możliwości proszę o przyklejenie tego topicu ku przestrodze inncyh forumowiczów.

Edytowane przez Zenfist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 codegen 230w spalił sie dosłownie i zasmolił obudowe

2 codegen 300w unieruchomił sie

3 codegen 300w poszedł tydzień temu, jeszcze działa ale nienajlepiej (b. duże wahania napięć, niedziała wiatrak)

 

Już niekupie codeshita, hehe ciekawe czemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś no-name 250W :D spalił się w 30 minut po tym , jak wymieniłem durona 800 mhz na athlona xp1600+ . Na szęście nie pociągnął za sobą niczego innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Codeshit (Codegen) 2x350 W pod rząd (myślałem, że ten pierwszy był ze słabej serii :lol:) - mam zagłosować dwa razy? :lol:

Nie wytrzymały 230x10 przy 1,85v, ale to było dawno i nie prawda 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś NoName made in garage 300W zjarał się gdy do konfigu Duron 1100/K7S6A/GF2MX400 zamiast GeForca wpakowałem radka z podpisu. Zjarał się po kilku minutach, na szczęście odszedł sam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deer lub feel 350W jak zapodałem wentyl na 5v(bez dymu)nic za sobą nie pociągnął(ale miałem stracha).co dziwne codegen 300W chodzi do dziś(już nie u mnie) i sporo przeżył(jakiś trefny model pewnie :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Megabajt 350W RIP 15.07.04

 

Okoliczności: układałem kabelki w obudowie, aby przepływ powietrza był lepszy, gdy nagle zobaczyłem dym a następnie poczułem smród. Wraz ze smrodem uszło życie z zasiłki... na szczęscie była na tyle miła i zeszła sama :lol:

 

Morał: nigdy wiecej beznadziejnych zasilaczy :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JAkiś pronox czy cos takiego po naprawie spalił mi 2 dyski a co sie okazało padło zabezpieczenie nadnapieciowe i jak zmierzyłem napiecie bez obciazenia zamiast 12V miałem 30 V !!!! :twisted: całes zczescie ze dyski były 2.5 GB mobo i cała reszta badziewia wytrzymała było to ponda rok temu NIE NAPRAWIAJCIE ZASIlACZY !!! (nie warto)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie że uświadczyłem smroodzika :-]

 

noname 250W sam sobie nie wstał - p2 266MHz z M64, 1xhdd 1xcd

L&C 300W odszedł nagle, dostał zawału podczas pracy kompa, chyba przy jakims graniu,,, 1800+ palomino 512/266 k7s5a leadtek gf2pro, wszystko oced ;-) zasilacz nasmrodził, dużo nie nadymił, wszystko zgasło ;-)

Z duszą na ramieniu o stan hardueru ale i z zaparciem by kupić cos dobrego znalzłem jedną sztukę enlighta w lublinie, no i że tak powiem - fajny jest :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Codegen 230W , zakatowany przez zaciazenie i zaniedbanie. A wytrzymal skubany z 4 lata :):)

 

PS. Jak smierdzi spalonym uzwojeniem to trza sie wziac za zasilke a nie siedziec jak wariat dalej :):) sie czlowiek uczy cale zycie ;);)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...