Skocz do zawartości
Kaeres

Syberia 1 i 2

Rekomendowane odpowiedzi

Rozwala mnie rozwiazywanie zagadek w tej grze.

Po prostu wszystkiego mozna sie domyslec pod warunkiem jak sie w ta gre gra, a nie przechodzi.

Wszystko logiczne, trzymajace sie kupy.

Wierze, ze polowa z tych wszystkich maszyn, konstrukcji, automatonow moglaby pracowac na prawde.

Sluchajcie, historia historia. Wiadomo, jest genialna w tej grze ale przyjrzyjcie sie swiatu jaki oferuje nam Syberia 1 i szczegolnie 2.

Konstrukcjie budowli, graficzniy swiat tej gry po prostu olsniewa.

Nie chodzi mi tutaj o jakosc grafiki (ktora jest i tak powalajaca) ale o schemat. Ta gra jest genialna.

Mia, czeka Cie jeszcze kilka niespodzianek. Zdradze jedna bo nie moge sie powstrzymac.

Przeniesiesz sie w swiat snow Hansa. Przedstawiony swiat graficzno-klimatycznie osiaga doskonalosc. Ciarki na plecach mi wyskoczyly.

Jakbym mial wybierac co wole premiere Syberii 3 czy HL2 i Doom3 + Stalker, wybralbym trzecia czesc Syberii.

Dla mnie narazie najlepsza gra w jaka gralem w zyciu.

 

Update:

Jezeli jeszcze niektorzy sie wahaja przed kupnem tych gier (tej gry ?) niech przeczytaja sobie jeszcze ta recenzje.

Jest tutaj delikatnie zarysowana historia, ktora nas czeka z delikatnym spojlerkiem ale dajacym przedsmak tego co czeka nas gdy zdobedziemy sie wydaj w sumie 100pln na obie gry (na allegro jedynke mozna znalezc za niecale 20 pln + okolo 80pln druga czesc rowniez spolonizowana).

 

http://www.gry-online.pl/s020.asp?ID=1847

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thx za wszelka pomoc, tak właśnie zrobiłam z tą rybką, wzięłam najmniejszą przynętę, (była w prawym górnym rogu) i zarzuciłam tak obok tego powalonego pnia. I nic!!! Złowiłam jakiegoś zielonego tego cosia. A nie mam sejwa sprzed tego łowienia, bo zapisujęjednego na drugim. I teraz [gluteus maximus] zbita :(

 

:( :( :( :( Już godzinę łowię i za każdym razem albo zieloną łowie albo fioletową...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Probuj wlasnie ta przyneta (niby zielona ale w sumie to ona taka brudno-zolta byla). Masz w sumie 3 mozliwosci (bo sa 3 kierunki w ktorych mozna zarzucac wedke).

Ale ja mam już zasejwowane po tym jak zarzuciłam tą przynętę :(

Zaczynam w tym momencie jak mam złapaną na tą małą pzrynętę ( najwyraźniej tą właściwą) Zieloną rybkę...

 

Any idea co mogę teraz zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie dolacze do slow Kaeres'a. gra od pierwszego momentu mnie urzekla. zachwycalem sie nia do samego konca. z dziewczyna gralismy non stop, to jest jak dobra ksiazka od ktorej sie nie mozesz oderwac. nie raz masz juz dosc ale ona cie przyciaga przyciaga. a oprawa graficzna to juz inna sprawa-> miodzio :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niewlasciwa rybe daj tej foce udajacej psa i mozesz jeszcze raz lowic, a jaka przyneta i w jakie miejsce to pisze na kartce z ksiazki o rybach ktora znajdziesz w domu

 

dlugo rozpisywal sie nie bede nt. syberii 1&2 - jednakowoz: urzekajaca, ładna grywalna, jedna z lepszych gier w jakie mialem przyjemnosc zagrac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mia, w tej grze nie da sie zaciac, zginac, czy inne temu podobne.

Zawsze jest wyjscie z sytuacji (chyba ze masz bug jak w Twoim problemie z Malka). Z tej z ryba to koledzy juz Ci napisali wiec sie nie bede powtarzal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już sobie poradziłam :)

Nie wiem jak, ale jakoś samo wyszło. Teraz jestem w wiosce Jukoli i zbieram składniki magiczne :D

Ta wioska chyba mi sie najbardziej podoba :) Ma klimat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeniesiesz sie w swiat snow Hansa. Przedstawiony swiat graficzno-klimatycznie osiaga doskonalosc. Ciarki na plecach mi wyskoczyly.

Trochę za bardzo "jednotorowe" ma sny ten hans... :D Mam na myśli to, że jest tam puściutko, tylko 2 postaci i od razu widać, gdzie jest zagadka (jak już wcześniej pisałem - jedna z tych bezsensownych), a ile się trzeba nabiegać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mia: poczekaj na nagły powrót tego rosyjskiego kosmonauty (będzie miał imponujący wejście) i strojenie radaru oraz ustawianie katapulty z wraku kosmolotu. To są dopiero zagwozdki :D

Zauwaz, ze ona juz jest w wiosce Youkoli, czyli juz za odzyskaniem pociagu.

 

Trochę za bardzo "jednotorowe" ma sny ten hans...  Mam na myśli to, że jest tam puściutko, tylko 2 postaci i od razu widać, gdzie jest zagadka (jak już wcześniej pisałem - jedna z tych bezsensownych), a ile się trzeba nabiegać...

Wlasnie o to chodzilo w tej calej scence.

Nie wiem czy dobrze wyczuwam ale grales w jedynke ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już pisałem - grałem w jedynkę (oczywiście przed dwójką).

Jestem wiernym fanem jedynki i przeciwnikiem (no, może nie do końca :D ) dwójki. Owszem, można w nią zagrać, ale uważam, że klimat z jedynki został utracony. Mnie bardzo brakowało automatów i zagadek z nimi związanych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mia: poczekaj na nagły powrót tego rosyjskiego kosmonauty (będzie miał imponujący wejście) i strojenie radaru oraz ustawianie katapulty z wraku kosmolotu. To są dopiero zagwozdki :D

Zauwaz, ze ona juz jest w wiosce Youkoli, czyli juz za odzyskaniem pociagu.

Żona grała już jakiś czas temu, mieszają mi się obie części i nie pamiętam chronologii. Magda grała, ja siedziałem obok i patrzyłem. Nie miałem innego wyjscia .... :? Ehhhh, przed własnym komputerem, własnoręcznie złożonym, jako pasażer .... Świat się kończy ..... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:zonk: :cry: THE END...

A tak jeszcze chciałam pograć...

Czy tylko ja mam wrazenie, że za szybko się wszystko skończyło?

Mam nadzieję, ze nie zrobią trzeciej części, bedzie kiszka nad kiszkami. No bo co jeszcze moza wyciągnąć z tej historii?

Liczyłam jeszcze na odnalezienie Kate pzrez pzrystojnego pana detektywa, myślałam też, że finish będzie jakis taki, no nie wiem, bardziej zakończeniowy.....

Ogólnie jestem pod wrażeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu juz koniec ? :cry:

Piekna, przepiekna, przecudowna przygoda.

Jeszcze nigdy tak sie nie wciagnalem w historie z gry.

Nawet jakby mi teraz ktos dal D3 to nie odpalilbym go. Taki jestem przejety gra, ktora skonczylem.

Muzyka az wzrusza. Koniec wiadomo, ze przewidywalny ale jednak piekny.

Nie sprzedalbym tych gier nawet za 500pln/szt.

 

POLECAM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawde mowiac w przygodowki gralem kiedys.

Pozniej nastala era FPP i ostro tylko w to gralem. Czasami jakas sportowa oraz rajdy.

Postanowilem sprawdzic jak sie maja przygodowki dzisiaj i maja sie calkiem niezle.

Teraz na Najdluzsz podroz sie biore bo za niedlugo druga czesc wychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawde mowiac w przygodowki gralem kiedys.

Pozniej nastala era FPP i ostro tylko w to gralem. Czasami jakas sportowa oraz rajdy.

Postanowilem sprawdzic jak sie maja przygodowki dzisiaj i maja sie calkiem niezle.

Teraz na Najdluzsz podroz sie biore bo za niedlugo druga czesc wychodzi.

kup orginał bo jest w pl no i to tylko 20zł......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:zonk:  :cry: THE END...

A tak jeszcze chciałam pograć...

Czy tylko ja mam wrazenie, że za szybko się wszystko skończyło?

Mam nadzieję, ze nie zrobią trzeciej części, bedzie kiszka nad kiszkami. No bo co jeszcze moza wyciągnąć z tej historii?

Liczyłam jeszcze na odnalezienie Kate pzrez pzrystojnego pana detektywa, myślałam też, że finish będzie jakis taki, no nie wiem, bardziej zakończeniowy.....

Ogólnie jestem pod wrażeniem.

OT: Mia: na avatarze to Ty? ;)

 

Zajrzałem na Twoją stronę www. Większości dewiacji nie byłem nawet świadom, że istnieją 8O Ach ta rozkoszna różnorodność tego świata ;) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...