Skocz do zawartości
Kaeres

Syberia 1 i 2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was - zapalonych graczy pragnących rozwiązać zagadkę żyjących gdzieś na Syberii mamutów :wink:

BARDZO potrzebuję Waszej pomocy!

Otóż po odjeździe drezyny z Romansburga pokazał mi się film "Pogoń".

Kończy się on zniszczeniem mostu i tu zaczyna się mój problem. Po filmie widzę biały ekran... działają dźwięki, myszka, widzę nawet zarys Kate i mogę nią poruszać, padający śnieg to w moim przypadku białe wydłużające się kreski... :( Mogę jeszcze przejść w prawo po omacku (słyszę dialog o skarbie). Dalej jednak po omacku nie przejdę.

Czy ktoś wie czym może to być spowodowane?

:idea: Może ktoś mógłby poratować mnie savem tuż po filmiku "Pogoń"?

Liczę na Was, bo możecie wszystko!

 

P.S. Gram w polską wersję Syberii i zainstalowałem ją na minimum (chwilowo nie mogę inaczej).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Syberia 1.Grałem i przeszedłem Syberie 2 ale odziwo 1 mi nie działa.

Instaluje syberie na minimum, bo na full i medium wyskakują błędy.Wszystko ok i włączam gierke pokazuje się intro i przez 20 sekund włącza się menu główne tzn. jest coraz jaśniej, a jak włączam gre to klikam rzeby gdzieś szła Kate to ona idzie jak w 5x zwolnionym czasie.2 chodzi mi bez porblemu, o co chodzi ??

 

Komputer:

Intel Pentium 4 3,02 Ghz

512 RAM DDR 400Mhz

GeForce 4 Ti 4600 128mb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Was - zapalonych graczy pragnących rozwiązać zagadkę żyjących gdzieś na Syberii mamutów  :wink:  

BARDZO potrzebuję Waszej pomocy!

Otóż po odjeździe drezyny z Romansburga pokazał mi się film "Pogoń".

Kończy się on zniszczeniem mostu i tu zaczyna się mój problem. Po filmie widzę biały ekran... działają dźwięki, myszka, widzę nawet zarys Kate i mogę nią poruszać, padający śnieg to w moim przypadku białe wydłużające się kreski... :(  Mogę jeszcze przejść w prawo po omacku (słyszę dialog o skarbie). Dalej jednak po omacku nie przejdę.  

Czy ktoś wie czym może to być spowodowane?

:idea: Może ktoś mógłby poratować mnie savem tuż po filmiku "Pogoń"?

Liczę na Was, bo możecie wszystko!

 

P.S. Gram w polską wersję Syberii i zainstalowałem ją na minimum (chwilowo nie mogę inaczej).

Sprobuj niestety zainstalowac max.

Zobaczysz przynajmniej czy to wina wlasnie instalacji.

Jak zwykle w takich przypadkach zmieniaj sterowniki, odkrec sprzet, itp.

Moze przeinstaluj dx.

Ja takich problemow nie mialem, a save`a to moge dac ale angielskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Syberia 1.Grałem i przeszedłem Syberie 2 ale odziwo 1 mi nie działa.

Instaluje syberie na minimum, bo na full i medium wyskakują błędy.Wszystko ok i włączam gierke pokazuje się intro i przez 20 sekund włącza się menu główne tzn. jest coraz jaśniej, a jak włączam gre to klikam rzeby gdzieś szła Kate to ona idzie jak w 5x zwolnionym czasie.2 chodzi mi bez porblemu, o co chodzi ??

 

Komputer:

Intel Pentium 4 3,02 Ghz

512 RAM DDR 400Mhz

GeForce 4 Ti 4600 128mb

Odpowiadasz sobie sam na pytanie.

Masz zwalona wersje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhh Kaeres ale narobiles mi checi na ta gre... :lol: jak bede mial troche kasy ide do sklepu kupic syberie 1 :D mam nadzieje ze niebedziesz musial tego zalowac ;) ;) ;p

Nie znam czlowieka, ktorego by te gry nie urzekly.

Jezeli Sekal wypusci jeszcze jakas przygodowke to biore w ciemno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dasz rade. w drugiej czesci jest cos takiego jak streszczenie pierwszej wiec bedziesz wiedzial mniej wiecej o co chodzi. poza tym juz po kilkunastu minutach gry nie bedziesz myslal o tym co bylo wczesniej tylko o tym co bedzie dalej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja tam juz tydzien temu skonczylem wraz z moja kobieta S2. to byla czysta przyjemnosc grac w taka przygodowke. choc musze przyznac ze pierwsza polowa gry jest znacznie trudniejsza od drugiej polowy (kto by pomyslal ze swieca ma byc ziolowa :P )

POZDRO 600!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja tam juz tydzien temu skonczylem  wraz z moja kobieta S2. to byla czysta przyjemnosc grac w taka przygodowke. choc musze przyznac ze pierwsza polowa gry jest znacznie trudniejsza od drugiej polowy (kto by pomyslal ze swieca ma byc ziolowa :P )

POZDRO 600!

Nie trzeba dlugo myslec.

Byla napisane w ksiazce tego mnicha, ze tylko dobra dusza (czy jakos tak) potrafi leczyc z ciezkich chorob. Jakby nie bylo ten mnich (taki rosyjski nazwisko), ktory odszedl z klasztoru i przebywal z Youkolami nauszyl sie szamanskich sztuczek leczenia ludzi i byl dobrym czlowiekiem (czyli mial czysta dusze). Na jego grobie rosly wlasnie wspomniane przez Ciebie ziola.

Ja odrazu sie kapnalem o co chodzi bo po prostu wczytalem sie w fabule i zwazalem na kazdy drobiazg.

 

Sluchajcie please please o pomoc.nie wiem jak przejść etap z samolotem w syberii 2.ta gra jest wywalista(sory za to slowo).ale please pomozcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Co dokladnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

please please chodzi mi o etap z samolotem pomozcie !!!!! ten facet wisi na drzewie a ja nie wiem co zrobic w tym samolocie z tymi przekaznikami czy jakos tak.prosze mecze sie juz i mecze 4 dni!!!!!!!!!pleaseeeee :( :( :( :( :( :( :( :( :( :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

please please chodzi mi o etap z samolotem pomozcie !!!!! ten facet wisi na drzewie a ja nie wiem co zrobic w tym samolocie z tymi przekaznikami czy jakos tak.prosze mecze sie juz i mecze 4 dni!!!!!!!!!pleaseeeee :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:

http://www.gamefaqs.com/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

please please chodzi mi o etap z samolotem pomozcie !!!!! ten facet wisi na drzewie a ja nie wiem co zrobic w tym samolocie z tymi przekaznikami czy jakos tak.prosze mecze sie juz i mecze 4 dni!!!!!!!!!pleaseeeee :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:

Odpowiedź jak przestawiać przełączniki w samolocie znajdziesz na stronie z solucją z gry http://syberia.gry-online.pl/2solucja.php

Wybacz, nie będę zbyt uważnie czytał i przepisywał, bo dzisiaj wieczorkiem zaczynamy z żoną Syberię 2 :P

Ja przed rozpoczęciem gry szukam solucję, bo bardzo nie lubię zaciąć się na jakimś fragmencie na kilka dni :wink:

A tak z innej beczki, bo widzę, że fani przygodówek się tu spotkali. Jakie gry na podobnym poziomie możecie polecić?

Dla mnie Syberia1 była super, a na tym poziomie były też Longest Journey i Broken Sword3. Niezłe były też Atlantis 1 i 2 (ale 3 już cieniutka).

Pozdrawiam. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) U mnie kruchutko z kasą. Myślałem raczej o jakimś serwerze skąd mógłbym ściągnąć grę (o ile to legalne :P)

Co Ty ?

Walniety jestes ?

Albo zaplacisz albo nawet o tym tutaj nie wspominaj.

80pln to dwie imprezy na osobe. Dla tej gry warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=30162534 jak ktoś ma problem z popwodu że ma wersję angielską to tu jest link do aukcji na allegro. Gościu zrobił sam spolszczenie.Tylko napisy ale dobre i to.To jego nr GG 5184093 myśle że spolszczenie także sprzeda poza aukcją. Za swoją wielkę i ciężką pracę chce tylko 5 ZŁ. jak za darmo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...