Skocz do zawartości
diablica

wiewiórka w domu ... help me

Rekomendowane odpowiedzi

nie jasnowidz tylko ma juz wywiad co krasc ;] ;] ;] ;]

O rzesz Ty orzeszku. :evil: :evil: :evil: ..... (Tu wstaw dowolną liczbę ciachów.)

Zaraz Cię wyzwę na udeptany śnieg posypany popiołem, coby Ci dowcip podostrzyć.

A reed będzie moim sekundantem. :twisted:

 

BTW, gdzie Śląsk, a gdzie Podlasie :?: Jeszcze takich peryskopów nie produkują . :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek, jak mogłaś się tak pomylić  :lol:  

Co do wiewióra to ja bym wypuścił na wolność, tam jego miejsce  8),  

reed ty tak samo, w tej chwili odwieź te wenżyki :lol: do zoo do Hożowa :lol: , tam same puste klatki   :wink:

Tiaaaa, zagłodzom mi moje wenrzyki, nie wiesz kucuk że Hożowskie ZOO nie stać na zwierzontka ?

Nie majom czym karmić i wogóle, a moje som przyzwyczajone do dość opfitych "posiłkuf" :twisted:

Nie oddam ich, to f końcu czlonkowie mojej rodziny :o

Wiewiora dac wenzowi, ucieszy sie napewno bo "takiej myszy" to jeszcze nie mial :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek, jak mogłaś się tak pomylić  :lol:  

Co do wiewióra to ja bym wypuścił na wolność, tam jego miejsce  8),  

reed ty tak samo, w tej chwili odwieź te wenżyki :lol: do zoo do Hożowa :lol: , tam same puste klatki   :wink:

Tiaaaa, zagłodzom mi moje wenrzyki, nie wiesz kucuk że Hożowskie ZOO nie stać na zwierzontka ?

Nie majom czym karmić i wogóle, a moje som przyzwyczajone do dość opfitych "posiłkuf" :twisted:

Nie oddam ich, to f końcu czlonkowie mojej rodziny :o

Wiewiora dac wenzowi, ucieszy sie napewno bo "takiej myszy" to jeszcze nie mial :D

Nie ry(d)zykowalbym.Wiewior ma strasznie silne i ostre zeby do tego wyprofilowane pod katem zabijania orzechow i innych wiewiorow wiec moglby weza pociachac na plasterki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to jakąś narkozę by się wjewjurowi szczeliło i po sprawie, Czesław miałby przynajmniej jakieś urozmaicenie w diecie :D

Miales tego weza jeszcze przed smiercia sp Pana Czeslawa N czy sprawiles go sobie po i w holdzie sp Panu CN nadales wezowi to imie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to jakąś narkozę by się wjewjurowi szczeliło i po sprawie, Czesław miałby przynajmniej jakieś urozmaicenie w diecie :D

Miales tego weza jeszcze przed smiercia sp Pana Czeslawa N czy sprawiles go sobie po i w holdzie sp Panu CN nadales wezowi to imie?

Miałem go wcześniej, ale IMHO głupim pomysłem byłoby w taki sposób oddawać hołd pamięci tego wielkiego człowieka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to jakąś narkozę by się wjewjurowi szczeliło i po sprawie, Czesław miałby przynajmniej jakieś urozmaicenie w diecie :D

Miales tego weza jeszcze przed smiercia sp Pana Czeslawa N czy sprawiles go sobie po i w holdzie sp Panu CN nadales wezowi to imie?

Miałem go wcześniej, ale IMHO głupim pomysłem byłoby w taki sposób oddawać hołd pamięci tego wielkiego człowieka.

Przepraszam jezeli cie urazilem.Ludzie miewaja rozne pomysly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...