Skocz do zawartości
Misiu15go

Jaki zasilacz z tych 4

ktory zasilacz bys kupil  

2 użytkowników zagłosowało

  1. 1. ktory zasilacz bys kupil

    • TOPOWER 400W NICKELED PLATING
      11
    • TAGAN TG380-U01
      20
    • CHIEFTEC ATX-1136H
      2
    • Chieftec HPC-360-302-DF
      14


Rekomendowane odpowiedzi

Który z tych zasilaczy polecacie kupili byście proszę o szybką pomoc bo muszę wybrać zasilacz dzisiaj a nie bardzo wiem jaki

oto moje propozycje :D

Chieftec HPC-360-302-DF

CHIEFTEC ATX-1136H

TAGAN TG380-U01

TOPOWER 400W NICKELED PLATING

zdjęcia zasilaczy dla niewtajemniczonych :D

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

co sądzicie o tych zasilaczach proszę o wypowiedzi osób posiadających takie zasilacze jak wyżej wymienione. A może znacie jeszcze jakieś zasilacze godne polecania tak coś ok. 400W dzienki za odpowiedzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zadnie w tej walce liczą sie tylko :

TAGAN TG380-U01

TOPOWER 400W NICKELED PLATING

Trudno powiedzieć <span style="color:red;">ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ktury</span> lepszy, i chyba dla Tagan i TOPOWER ta sama firma robi zasilacze.

Chieftec też dobra marka szczegulnie cenowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram fireblade3 ;) Tagan bedzie pewno najcichszy z tech wszystkich (moze porownywalny z Zalmanem albo Mr Sirtec).

Misiu15go jezeli bedziesz skladal WC, z pewnoscia docenisz Tagana :D

Jak masz kase to nie pakuj sie w Chiefteca (wentyle jednak ma glosne i po pewnym czasie potrafia wkurzac; znam z wlasnego doswiadczenia z Chiefem 1xFan).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tagan 380W

+5V +3.3V +12V -5V -12V +5Vsb

37A 28A 22A 0.8A 1A 2.5A

 

Chieftec 360W DF

+5V +3,3V +12V -5V -12V +5Vsb

35 A 28 A 17 A 0,3 A 0,8 A 2,0 A

 

Topower 400W Nickeled Plating

+5V +3.3V +12V -5V -12V +5Vsb

40A 28A 22A 0.8A 1A 2.5A

 

Cenowo Chieftec prowadzi o 100pln (229 vs 329 - Angela.pl)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tagan 380W

+5V +3.3V +12V -5V -12V +5Vsb  

37A 28A 22A 0.8A 1A 2.5A

 

Chieftec 360W DF

+5V +3,3V +12V -5V -12V +5Vsb

35 A 28 A 17 A 0,3 A 0,8 A 2,0 A

 

Topower 400W Nickeled Plating

+5V +3.3V +12V -5V -12V +5Vsb  

40A 28A 22A 0.8A 1A 2.5A

 

Cenowo Chieftec prowadzi o 100pln (229 vs 329 - Angela.pl)

Iwo dzienki za link nie pomyślałem :oops:

no prowadzi o 100zł ale ma wentyle do [gluteus maximus] i mało radiatorów w środku za to tagan ma cichutkie wentyle i olbrzymie radiatory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misiu15go mozesz oczywiscie kupic Chiefteca 1xFan i zmodowac za pomoca Papsta (8412 N/2GLE) :D

Tak zmieniona zasilka ciagnie mocne konfigi (moj mocny nie jest ;) A2500+, GF3, 512MB, HDD, 2xCD) ale Tomek24 z forum ma tak samo zmodowanego Chiefteca jak ja i jemu ciagnie A1700+@2,2Ghz, R9800XT, 1GB, 2xHDD, 3CD i inne smieci).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

największe amperaże ma ten TOPOWER. Ale od TAGANA ma większe tylko na +5 (40A>37A), reszta napięć taka sama.

 

Ja też kupuje teraz zasilacz i chyba wezmę tagana ze względu na to, żę jest cichy (podobno).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

największe amperaże ma ten TOPOWER. Ale od TAGANA ma większe tylko na +5 (40A>37A), reszta napięć taka sama.  

 

Ja też kupuje teraz zasilacz i chyba wezmę tagana ze względu na to, żę jest cichy (podobno).

ludzie mówią że cichy i dobry ale chcę rozważyć różne zasilacze żebym potem nie żałował na razie prowadzi tagan :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to już znalazłem ale mi chodzi osklep co ma te zasilacze na stanie bo nie mam zamiaru czekać miesiąc aż proline skołuje zasiłki  :D

wątpie, żeby jakiś sklep miał je już na stanie... lepiej weż topowera albo tagana (co będzie szybciej)

 

ps.ma ktoś tego TOPOWERa??

jest ciekawa wersja z okienkami :)

http://angela.pl/index.php?action=TowarPok...z&id_towaru=743

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie jeszcze zastanawiam nad topowerem bo:

ma większy amperaz na +5; jednak to 400W, na angela.pl jest napisane "głośność: 21-24dB" czyli coś jak tagan a cena ta sama... no i jeszcze za 10zł więcej mam wersje z okienkami....

dla mnie jest ważna głośność, bo mam wc...

 

kurde, sam już nie wiem...

 

może jest tu jakiś właściciel topowera, który mógłby się wypowiedzieć na jego temat...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chieftec HPC-360-302-DF Moim zdaniem ten ci wystarczy bo konfiga w w opisie niemasz morderczego, ja mam ten zasilacz sporo czasu i chodzi idealnie swietnie trzymie napiecie + 1>120mm + 3>80mm i chodzi super. Wystarczy poszukac na forum jest Bardzo duzo o zasilaczach. Najlepiej kupowac na przyszlosc. Ja bym zwracal najwieksza uwage na to jak trzymie napiecie przy obciazeniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znasz mnie :twisted: jak sobie złoże WC to będe tak katował procka ten co mam szedł 3400+ teraz kupuje Abita NF7 sl wię co się będzie działo i grafe 5200 fx podkręce na maxa więc w tedy zasiłka będzie mocno obciążona czy ten chieftec wystarczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam również Tagana 380W. Jednocześnie uprzedzam, że taka cisza ma swoje minusy - cieplej w obudowie, no ale coś za coś. Jeśli chodzi o głośnośc to teoretycznie Toptower jest jeszcze cichszy (21-24dB). W ogóle Toptower powinien być tak samo dobry, albo nawet lepszy, bo Tagany robi właśnie Toptower, tylko że nie jest sprawdzony ten model 400W.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...