Skocz do zawartości
feluś

jak to jest z gwarancją warunkową

Rekomendowane odpowiedzi

Rozwaliłem jakiś czas temu karte graficzną uszkodzenie ewidentnie z mojej głupoty i mam takie pytanko sklep mi mówi że wezmą mi na gwarę warunkową czekać trzeba koło 3 tygodni czy jeżeli biora ja na warunkową to muszą naprawić czy wyślą do serwisu tam stwierdzą że winna użytkownika i ją odeślą nie naprawioną jak to jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwarancja warunkowa- sklep bierze uszkodzony sprzęt, ale nie gwarantuje że uszkodzenie zostanie podciągnięte pod naprawę gwarancyjną- o tym zdecyduje serwis producenta uszkodzonego sprzętu do którego sprzęt ten zostaje wysłany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no co prawda kondensator i karta graficzna to 2 odzielne teraz części ale powiedzieli że wezmą na warunkową oddać czy naprawić samemu skoro widzą że rozwalone przeze mnie a chcą <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> na war

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie. czasami lole sklepowe nie umieją ocenić co spowodowało usterkę - czy ty czy samo się j.ebło. ale zwykle to już połowa sukcesu.

bierze sie na warunkowa wlasnie dlatego ze wiedza dlaczego jest tak uszkodzone. Czasem w serwisie pracuja tez ludzie i jak do nich wysla to mozna liczyc na to ze a noz wymienia klientowi i bedzie zadowolony.

Ja czasem tez tak przyjmuje jesli klient jest w miare normalny i zachowuje sie wporzo. Takich ktorzy wylatuja z ryjem oidrazu kasuje "uszkodzenie fizyczne, zegnam"

Dlatego gwarancja warunkowa jest tylko i wylacznie dobra wola sprzedawcy i warto czasem poprosic sprzedawce by warunkowo zostala przyjeta czy to grafa, czy to cos innego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jak ktoś z mordą wyskakuje to napewno dużo nie z działa. Ja przyniosłem chłopakom karte w 2 częściach tzn karta 1 kondensator nie waliłem w coś tam więc pewnie chłopaki się zlitowali tylko 3 tyg to troche jest w każdym razie dzięki że powiedzieliście co uważacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...