Skocz do zawartości
pcmax

nokia 6310i

Rekomendowane odpowiedzi

o jeny! np. zmienic panel, wgrac nowe oprogramowanie, zmienic kolor diod jezeli niebieskie ci nie odpowiadaja.

Raczej bardzo mało się da zrobić. Ale to świetny telefon i nic nie trzeba zmieniać w nim 8) Jeśli chodzi o panel, to nieoryginalne są tak ohydne, że telefon wygląda jak zabawka dla dzieci. A diody zawsze można zmienić, ale po co. Dobry telefon - nie ma co ruszać :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw na SIM a jak się zapcha, to potem do telefonu. Jak nie wierzysz to zobacz że niektóre smsy się otwierają od razu, a na niektórych pisze "otwiera wiadomość" i po jakiejś sekundzie się otwiera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że sie dyskusja o tym świetnym modelu trochę rozpoczęła to zadam pewne pytanie: jakie baterie nieoryginalne polecacie :?: Bo planuję kupno jakiejś i zastanawiam się co wybrać. Chyba Forevery są dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko tyle: Nokia 6310i to jeden z najlepszych modeli telefonów jakie kiedykolwiek wypuściła fińska Nokia. Mam go i dłuuuugo nie zmienię, bo i po co mi jakieś kolorowe wyświetlacze, mmsy i inne <span style="color:red;">[ciach!]</span>ły? Telefon służy do dzwonienia, a nie do zabawy. A oryginalna bateria litowo-polimerowa jest nie do zdarcia. To tyle na temat tego telefonu od użytkownika :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko tyle: Nokia 6310i to jeden z najlepszych modeli telefonów jakie kiedykolwiek wypuściła fińska Nokia. Mam go i dłuuuugo nie zmienię, bo i po co mi jakieś kolorowe wyświetlacze, mmsy i inne <span style="color:red;">[ciach!]</span>ły? Telefon służy do dzwonienia, a nie do zabawy. A oryginalna bateria litowo-polimerowa jest nie do zdarcia. To tyle na temat tego telefonu od użytkownika  :D

966264[/snapback]

podpisuje sie pod tym obydwiema rencami :lol:

 

pcmax,o jakich ograniczeniach mowisz ? ,chyba nie o tym liczniku znakow ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest dct4, a tam ciezko wgrac nowy soft, musisz miec boxa, minimum to chinol

A są gry Java na 6310i ?

 

Ma ktos te obudowy podrobione z Allegro po 20-30zl, lezą dobrze na telefonie,bo mam zamiar kupic,ale waham sie pomiedzy oryginalem, a jakas srebrna podróbką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...