Skocz do zawartości
Ocean

Tanie, ciche wentylatory do obudowy podlaczone do AerogateII

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki mam sprzed i obudowe widac w podpisie. W tej chwili mam pelna obsade wentylatorow, ale sa to odzyski z zasilaczy noname.

Chce je zmienic, po lekturze forum, wybralem Arctic, ale zanim zamowilem an allegro zadalem pytanie sprzedajacemu, czy nie bedzie konfliktu z panelem sterujacym. jako, ze one maja czujnik temp., Niestety odpowiedz padla, ze wentylatory moga nieprawidlowo funkcjonowac z panelem sterujacym.

 

W takim razie, jakie, wentylatory kupic. Powinny spelniac trzy warunki: maja byc w miare ciche, tanie i dzialac z AerogateII. a i wtyk 3 pinowy.

Prosilbym o sugestie, najlepiej z linkami gdzie mozna i za ile nabyc?

 

dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mam arctica i niestety zadowolony nie jestem - wlasnie z powodu thermal control. Zamowilem go na probe i niestety nie spelnil moich oczekiwan. Jednak niektorzy robia tak, ze zrywaja ten czujnik i lacza kabelki, przez co wentyl chodzi na pelnych obrotach.

Ktos kiedys poleclil mi Qoltec Tornado 8025S . Jednak i tak sie na niego nie zdecydowalem :). Przeplyw powietrza przy max obrotach jest podobny.

Poszukaj troche na forum, juz wiele razy bylo o jakis wydajnych i zarazem tanich, wentylach do budy.

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

polecam Ci Spire ClearBlue, mam takiego i nie narzekam. Jest cichy(21db),wydajny,ma fajny wygląd i powinien pasowac do Aerogeta.

 

Najtaniej powinienes dostać go na www.pc-cooler.pl ale widze że go nie mają na stanie ale jest tu:

 

http://www.sirius.pl/product.php?action=in...o&id=7042&sid=1

 

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem jeden taki:

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=7151

jestcichy, po skreceniu do 5V, praktyczie nie slyszalny.

 

ale jest cos takiego, znacznietanszy i tylko rozni sie typem lozyska, ktos ma go i moze powiedziec czy jest glosny? Wolalbym ten typ, jednak 8 zl w kieszeni x5szt .

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=7150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jakby Ci w sklepie go podłączyli na próbę, albo weź jeden i sprawdź go u siebie. Łożysko cierne może wydawać z siebie nieprzyjemne dźwięki, i po obiniżeniu obrotów wentyla będziesz je wyraźnie słyszał.

 

Ja mam te na łożysku kulkowym i jestem z nich zadowolony, ale 40 zl ulicą nie chodzi więc warto sprawdzić te tańsze.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki mam sprzed i obudowe widac w podpisie. W tej chwili mam pelna obsade wentylatorow, ale sa to odzyski z zasilaczy noname.

Chce je zmienic, po lekturze forum, wybralem Arctic, ale zanim zamowilem an allegro zadalem pytanie sprzedajacemu, czy nie bedzie konfliktu z panelem sterujacym. jako, ze one maja czujnik temp., Niestety odpowiedz padla, ze wentylatory moga nieprawidlowo funkcjonowac z panelem sterujacym.

W takim razie, jakie, wentylatory kupic. Powinny spelniac trzy warunki: maja byc w miare ciche, tanie i dzialac z AerogateII. a i wtyk 3 pinowy.

Prosilbym o sugestie, najlepiej z linkami gdzie mozna i za ile nabyc?

dziekuje

946694[/snapback]

Ja polecił bym Ci GlacialTecha SilentBlade 8025, swietny wiatrak na podwujnej kulce. Sam mam takiego w obudowie i jestem bardzo zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...