Skocz do zawartości
Neo's

Szkoła???

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie w budzie Zespół Szkół technicznych Ostrów Wlkp

 

mieliśmy duronki 850 128 ram na ecs-ach ze zintegrowaną grafą i dyski 20GB

monitorki 15 całkiem fajnie i jeszcze dostęp do netu 1 Mbit na jakies 15 kompów

 

a druga pracownia to juz były zabytki k5 75 16 ram hdd 850 cz-b monitorki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My ostatni rok (2 klasę LO znaczy się) na informe przychodzilismy tylko popykac w CS'a. Cały "materiał" oddawaliśmy w ost. miesiącu...;))

Ale wam dobrze. :cry: :cry:

Naszczecie mam male pocieszenie na infie. Facetka wkoncu zna sie na rzeczy :mrgreen: Mozna z nia pogadac o programach i hardware'u. Nie to co w gimnazjum gdzie baba pewnie nie wiedziala jak wlaczyc kompa bez przemaglowania instrukcji obslugi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieliśmy w pierwszej w miarę fajną kobitkę. Można było pogadać, sama grała w Half-Life'a i w ogóle była zorientowana. W 2 była jakaś nowa, niewykształcona lub wręcz beznadziejna z informy. W tym roku infy nie ma, ale ja wziąłem dod. fakultet. Jutro mam lekcję, więc zobaczę co się będzie działo, bo jest znowu jakaś nowa.

 

Poza tym (przepraszam wszystkie panie;)) wiem z doświadczenia, że ŻADNA baba nie nadaje sie do uczenia informy, ale większość facetów znalzła lepszą robotę, więc tylko płeć "piękna" pozostaje....;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieliśmy w pierwszej w miarę fajną kobitkę. Można było pogadać, sama grała w Half-Life'a i w ogóle była zorientowana. W 2 była jakaś nowa, niewykształcona lub wręcz beznadziejna z informy. W tym roku infy nie ma, ale ja wziąłem dod. fakultet. Jutro mam lekcję, więc zobaczę co się będzie działo, bo jest znowu jakaś nowa.

 

Poza tym (przepraszam wszystkie panie;)) wiem z doświadczenia, że ŻADNA baba nie nadaje sie do uczenia informy, ale większość facetów znalzła lepszą robotę, więc tylko płeć "piękna" pozostaje....;)

hiehieh hie baby z imfy po prostu SUXXX 8O

nie no a wasz byla klijentak od imfy otwiera klapkwe od cd-romu paznowciem 8O bo plyta nie kciala wyjsc 8O

 

nie ona normalnie masakra jest bajki wkreca jak jwlozymy do kompa jakiegos pirata to od razu oni maja frytko co i jak,mowila ze codziennie raportuja jaki plytki byly w cdikach 8O i wysylaja raport do waway 8O normalnie to jest jusz bajka dla malych 5letnich dzieci 8O qrde jestem ciekaw jak cdik rozpoznaje plytke 8O po numerze seryjnym 8) najparawdopodobniej abuhbaubhaubhaubhabuhabuhabuh

 

no i ?/?? mial ktos bardziej tempa nauczycielke ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie powiedziala Ci ze CD-ROM moze tez odczytac odciski palcow i wyslac je do najblozszej komendy policji ??  :lol:  :lol:

hehehe nie dzilaly : ]

 

serioo tak sie dzialo :!:

 

nie no klijentak nie zna praw autorskich!!

prawo mowi ze moszna zrobic jedna kopie orginalu!! a ona mowi "jak komus sie plyta zniszczyla to prosze jom tu dawac(zniszczona), dac mi pieniadze ja zrobie u siebie kopie :) (boi ise ze jakiegos wirusa zgramy )

w sumie z jednej kopii robi 100 :D i kto jest piratem :) a i jeszcze wrecala baje ze ona ma jakis certifikat na legalne kopiee 8O normalnie lacha darlem na klase :D pewnie ma zchizofremie i i mysli ze jest szefem cd-projektu ubhaubhaubhaub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ;)!

Na szczęście w tym roku na faku jest ta, która nas uczyła w I kl.,

ale i tak jest rzeźnia, bo przypadają 2 os. na komp. (sic!), więc się za dużo nie pouczymy....

A i jest jeszcze coś dziwnego, jedna trzecia osób na faku to 3A, informatyczna i nie było było tym nic dziwnego, bo w końcu myśleć można, że chcą iść na Polibudę, gdyby nie fakt, że na infie i tak się niewiele dzieje, a na faku z fizyki (zadania z fizyki, poz. rozszerz., oczywiście są na egzaminie na PB) są DWIE osoby z 3A. Ciekawe jak mają się zamiar dostać na "wymarzoną" uczelnię (chyba to pozostanie w sferze ich marzeń ;)). Sam już nie wiem... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...