Skocz do zawartości
metal

Czy na forum są ludzie słuchający ciężkiej muzy ?

Rekomendowane odpowiedzi

QUOTE("metal01

aaa... słyszałeś [b)

Superjoint Ritual[/b] [poboczna kapela Anselmo w której śpiewa [rzyczy :twisted:  heh] i gra na wiośle] ?  :twisted:  nabyłem ich płytę i zaje#$%A hard core_owa jazda !!!  :D

 

Niestety nie mialem przyjemnosci :(

 

Jesli mozesz to wyslij mi jakis kawalek na mejla :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakos jeszcze nikt nie wymienil WHITE ZOMBIE  :D  :D  :D

nikt też nie wymienił Lacrimosy, Ministrantów :), Machine Head, Exodus starych Paradise Lost, Theatre of tragedy, sabacików /klasyka też musi być/

iwielu innych :)

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos wyjasnic bo ja inteligencja nie grzesze (nie moja wina :P) coz to do ku%$^ nedzu jest NEW METAL :?: Przeciez to bzdura :!: To ze jakies tam patalachy jak Limp Biscuet czy inny Korn (nie, muzyka tych to zenada ..) sie tak nazwali i mysla ze cos nowego graja. Az mnie krew zalewa :x jak slucham tych pseudo artystow :!: Ciekawe jest to ze skuchajac takiego limpa czy korna czesto na mysl przychodzila mi PANTERA czy nawet NIRVANA ktore graly zeczy podobne lecz o niebo lepsze wczesniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakos jeszcze nikt nie wymienil WHITE ZOMBIE  :D  :D  :D

nikt też nie wymienił Lacrimosy, Ministrantów :), Machine Head, Exodus starych Paradise Lost, Theatre of tragedy, sabacików /klasyka też musi być/

iwielu innych :)

pozdro

... a zatem gdzie Profanum, Krabathor, Mortician, Immortal (a ten to moze i byl) no i oczywiscie niesmiertelny SATIRICON !!!

 

PS - czy to ze dalem dwa posty czyni mnie postojebca ? :twisted:

 

PS^2 - pod wplywem tej dyskusji zmieniam swoj obrazek !!! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos wyjasnic bo ja inteligencja nie grzesze (nie moja wina :P) coz to do ku%$^ nedzu jest NEW METAL  :?:  Przeciez to bzdura  :!:  To ze jakies tam patalachy jak Limp Biscuet czy inny Korn (nie, muzyka tych to zenada ..) sie tak nazwali i mysla ze cos nowego graja. Az mnie krew zalewa  :x  jak  slucham tych pseudo artystow  :!: Ciekawe jest to ze skuchajac takiego limpa czy korna czesto na mysl przychodzila mi PANTERA czy nawet NIRVANA ktore graly zeczy podobne lecz o niebo lepsze wczesniej.

w latach 50-tych tak mówili o rock'n'roll'u, czasy się zmieniają , muzyka się zmienia. Dlaczego jesli ci się coś niepodoba to poniżasz to bezkrytycznie. Ja tez nie przepadam za wieloma zespołami (gatunkami) muzyki, poprostu jej nie słucham i się nie odzywam... Mnie się akurat nie podoba np. Nirvana (poprostu ich muzyka jest dla mnie niesłuchalna), ale wiem, że był taki zespół, słyszalem jego muzyke i wiem, że zapisał sie w historii muzyki na dobre i dla wielu ludzi jest wciąż najlepszy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos wyjasnic bo ja inteligencja nie grzesze (nie moja wina :P) coz to do ku%$^ nedzu jest NEW METAL  :?:  Przeciez to bzdura  :!:  To ze jakies tam patalachy jak Limp Biscuet czy inny Korn (nie, muzyka tych to zenada ..) sie tak nazwali i mysla ze cos nowego graja. Az mnie krew zalewa  :x  jak  slucham tych pseudo artystow  :!: Ciekawe jest to ze skuchajac takiego limpa czy korna czesto na mysl przychodzila mi PANTERA czy nawet NIRVANA ktore graly zeczy podobne lecz o niebo lepsze wczesniej.

w latach 50-tych tak mówili o rock'n'roll'u, czasy się zmieniają , muzyka się zmienia. Dlaczego jesli ci się coś niepodoba to poniżasz to bezkrytycznie. Ja tez nie przepadam za wieloma zespołami (gatunkami) muzyki, poprostu jej nie słucham i się nie odzywam... Mnie się akurat nie podoba np. Nirvana (poprostu ich muzyka jest dla mnie niesłuchalna), ale wiem, że był taki zespół, słyszalem jego muzyke i wiem, że zapisał sie w historii muzyki na dobre i dla wielu ludzi jest wciąż najlepszy...

Po to jest Osla laczka i ten post zeby wyrazic wlasne zdanie - moje jest jak wyzej. A jade po Limp Biskit NIE dlatego ze mi sie nie podoba ale dlatego ze robi cos co JUZ bylo (z reszta jak wiekszosc muzy dzis :/) i nazywa to czyms nowym czytaj NEW METAL - to mi sie nie podoba. Myslisz ze sie zamykam w swojej twierdzy "ciezkiej muzy" i basta? Nie, bardzo cenie sobie dobre rytmy techno,trance,goa - bo ta muzyka tez cos w sobie ma. Pozdrawaim :). A i tak klip EMINEMA "without me" rzadzi :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos wyjasnic bo ja inteligencja nie grzesze (nie moja wina :P) coz to do ku%$^ nedzu jest NEW METAL  :?:  Przeciez to bzdura  :!:  To ze jakies tam patalachy jak Limp Biscuet czy inny Korn (nie, muzyka tych to zenada ..) sie tak nazwali i mysla ze cos nowego graja. Az mnie krew zalewa  :x  jak  slucham tych pseudo artystow  :!: Ciekawe jest to ze skuchajac takiego limpa czy korna czesto na mysl przychodzila mi PANTERA czy nawet NIRVANA ktore graly zeczy podobne lecz o niebo lepsze wczesniej.

Bądź tak miły i nie obrażaj mnie. Ja słucham KoRn'a i uważam że jest to jedna z lepszych kapelek, a ich pierwszy album - chyba nie ma dla mnie nic lepszego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakos jeszcze nikt nie wymienil WHITE ZOMBIE  :D  :D  :D

nikt też nie wymienił Lacrimosy, Ministrantów :), Machine Head, Exodus starych Paradise Lost, Theatre of tragedy, sabacików /klasyka też musi być/

iwielu innych :)

pozdro

jakto nie wymienial paradise lost i sabacikow? popatrz 2 moje posty wczesniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos wyjasnic bo ja inteligencja nie grzesze (nie moja wina :P) coz to do ku%$^ nedzu jest NEW METAL  :?:  Przeciez to bzdura  :!:  To ze jakies tam patalachy jak Limp Biscuet czy inny Korn (nie, muzyka tych to zenada ..) sie tak nazwali i mysla ze cos nowego graja. Az mnie krew zalewa  :x  jak  slucham tych pseudo artystow  :!: Ciekawe jest to ze skuchajac takiego limpa czy korna czesto na mysl przychodzila mi PANTERA czy nawet NIRVANA ktore graly zeczy podobne lecz o niebo lepsze wczesniej.

Bądź tak miły i nie obrażaj mnie. Ja słucham KoRn'a i uważam że jest to jedna z lepszych kapelek, a ich pierwszy album - chyba nie ma dla mnie nic lepszego...

Zaznaczam ze nie mam nic do ludzi sluchajacych tegoz! Tak jak sluchajcych techno, rapu, hip-hopu (zaje**li nazwe od kangurka hip-hop :)). Napisalem co mi sie nie podoba w dzisiejszych kapelach a ludzie to od razu do siebie odnosza ech... Jak ktos mi powie ze dimmu to patalachy - zrozumiem bo sam ich kiedys nie lubilem.

PS BTW Lisek - Sweet Noise jest maksymalny :)!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos wyjasnic bo ja inteligencja nie grzesze (nie moja wina :P) coz to do ku%$^ nedzu jest NEW METAL  :?:  Przeciez to bzdura  :!:  To ze jakies tam patalachy jak Limp Biscuet czy inny Korn (nie, muzyka tych to zenada ..) sie tak nazwali i mysla ze cos nowego graja. Az mnie krew zalewa  :x  jak  slucham tych pseudo artystow  :!: Ciekawe jest to ze skuchajac takiego limpa czy korna czesto na mysl przychodzila mi PANTERA czy nawet NIRVANA ktore graly zeczy podobne lecz o niebo lepsze wczesniej.

Tak, tak ja tez kieys bylem purysta - jak takie kapele jak pantera sie dopiero wybijaly, niezly z tego ubaw mialem, ale ludzie i muzyka sie zmieniaja... a nirvany to zawsze niecierpialem sorki ale ten Co(m)bain strasznie mnie wk@#$wial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja slucham takich rzeczy jaki Slipknot, SOAD (System OF A Down dla niewtajemniczonych ;)), Static-X... od czasu do czasu Pantera, Soulfly, Sepultura, Nirvana (dla mnie to klasyczny zespol, to trzeba znac), Metallica - tylko Black Album itd. itp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, jakos mi sie nei kcialo pisac w tym topicu, moje uloobione kapelki, to

 

-black sabbath

-iron maiden

-ozzy osbourne

-bruce dickinson

-alice cooper

-black label society

 

lokejnosc przypadkowa :P

 

a co do korna, czy limp bizkit, to hmmm

 

korna loobie i shanooje, limp bizkit nie trawie :P hyhy

 

a tak btw, to metalu sloocham, od ok. 3 groopy przedshkola 8) 8) 8) 8) 8) 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no eeej chlopaki a ja - tez slucham muzy

- manowar

- running wild

- motörhead

- ironi

- arcana

- metallica

- acdc

- judas priest

- judas iscariota

- lacuna coil

- death

- cannibal corpse

- gwar

- no i duzo duzo uinnych ciezkich zespolow nie sposob wymienic wszystkich

- aha no i moze sins of thy belowed - itp - ogolnie doom, gothic, death, heavy, trash, speed:))))

no to tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja polecam do posluchania graw(e)worm(u)[nie wiem do konca jak to sie pisalo] cos dosyc siezkiego bo panowie maja zapalenie gardla ale jest w tym jakas muza(nie polecane do jazdy fura bo prawa noga za mocno wtedy pracuje :twisted: ); moonspell ale tylko "wolfhart" i tiamat "wildhoney". lubie tez tristanie i the sin of the beloved ale to klimaty gotyku; polecam lacrimose - pozdrowienia dla ludzi z koncertu w stodole; poza tym up the irons, led zeppelin, and many more... sys of a down tez jest fajowy chop suey rulez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedys sluchalem mocnej muzy bardzo moznej i jesli wie ktos co to obituary itp to wie o czym mowie i powiem wam ze wtedy to to mi sie wydawalo zbyt lekkie :twisted: na obecnym etapie slucham glownie jazu blusa hhp i tyc soul techno jest dobre na impreki ale nie trawie 99.9% nowych produkcji zwlascza metali i hhp o pseudo tecno nawet niewspomne :( slucham tylko bdb muzy i przeraza mnie ze ktos moze sie fascynowac takim szitem jaki obecnie wypuszczaja wytwornie nastawione jedunie na produkcje i zysk potrafia niejedna dobra kapele w ten sposob zniszczys :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ciezka muzyka to m.in Ich troje ;) poprostu ciezko mi przy tym wytrzymac kilka sekund :>

zalezy ile się wypije :) najpierw siada optyka i ośrodki koordynacji ruchowej i artykulacja a next słuch i w tym oto stanie ten trójkącik jest ok / ani ich nie widać zbyt dobrze ani nie słychać /ale niestety ten sposób nie działa na d.polo / tzn niedotestoweałem bo zjechałem wcześniej do boxy zanim przestałem to słyszeć ;)/

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co wymieniacie to kapele z list przebojow rzadko ktory slucha czegos oryginalnego ale czemu sie dziwic komercha wszedze rzadzi ;)

i kapele z koszulek na stadionie badz innym bazarku tez wywieraja wplyw bo po co szukac jak jest Metalica i Limp Blizkit i juz jestem kolo od ciezkiej muzyki a do tego odstaje od dyskomulow...

A ja Wam powiem ze metal to moim zdaniem muzyka jedynie glosna i nic wiecej ja slucham czegos co jest wsciekle ;) i to mnie kreci :)

czyli glownie industrial rodem z

 

NiN,

Skinny Puppy,

Psychic TV,

Clock DVA,

Front 242,

Nitzer Ebb,

Frontline Assembly,

Psychopomps,

Armageddon Dildos,

Rammstain itp

 

a w celach relaksacyjnych ruszam w ambient czyli

 

Future Sound Of London,

Biosphere,

Aphex Twin,

Recoil,

Orbital

ORB

itp

 

do tego dorzucam

 

Potrishead,

Massive Attack,

DM,

Underworld

i cale pozostale klimaty el

 

Bo ja jestem plastikowy i cyfrowy :)

 

A po za tym ciesze sie ze nikt z Was nie wymienil moich ulubionych panow ze szmatami na lbach, powiewajaca flaga USA w tle, panienkami pokazujacymi fuck, Harleyami i calym tym gumozujnym syfem czyli Aerosmith i GnR :)

Czy rozpetalem burze ? ;) hmm...urazonych przepraszam ale taka mam opinie o kapelach z koszulek bazarowych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co wymieniacie to kapele z list przebojow rzadko ktory slucha czegos oryginalnego ale czemu sie dziwic komercha wszedze rzadzi ;)

i kapele z koszulek na stadionie badz innym bazarku tez wywieraja wplyw bo po co szukac jak jest Metalica i Limp Blizkit i juz jestem kolo od ciezkiej muzyki a do tego odstaje od dyskomulow...

A ja Wam powiem ze metal to moim zdaniem muzyka jedynie glosna i nic wiecej ja slucham czegos co jest wsciekle ;) i to mnie kreci :)

czyli glownie industrial rodem z 

 

A po za tym ciesze sie ze nikt z Was nie wymienil moich ulubionych panow ze szmatami na lbach, powiewajaca flaga USA w tle, panienkami pokazujacymi fuck, Harleyami i calym tym gumozujnym syfem czyli Aerosmith i GnR :)

Czy rozpetalem burze ? ;) hmm...urazonych przepraszam ale taka mam opinie o kapelach z koszulek bazarowych :)

Sorki stary ale mimo ze lubie limpa to mi ich do Metallicy nie porownoj!

To ze jakies buraki chodza w ich koszulkach to nie znaczy ze kapela jest <span style="color:red;">[ciach!]</span>owa. Metallica jest od zawsze, a boom na biale koszulki zaczal sie jak wydali czarna plyte i te marcepanowe odbyty w stylu Erique uslyszaly nothing else matters. A co do twoich ulubionych kapel to przyznaje ze wiekszosci nie znam ale imho Nin to wlasnie produkt komerchy lat 90.

Takie kapele jak Metallica, Iron, Ac/Dc, Motorhead itd ksztaltowaly obraz dzisiejszego rocka i w tym jak by nie bylo twojego Nin...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co wymieniacie to kapele z list przebojow rzadko ktory slucha czegos oryginalnego ale czemu sie dziwic komercha wszedze rzadzi ;)

i kapele z koszulek na stadionie badz innym bazarku tez wywieraja wplyw bo po co szukac jak jest Metalica i Limp Blizkit i juz jestem kolo od ciezkiej muzyki a do tego odstaje od dyskomulow...

A ja Wam powiem ze metal to moim zdaniem muzyka jedynie glosna i nic wiecej ja slucham czegos co jest wsciekle ;) i to mnie kreci :)

czyli glownie industrial rodem z 

 

A po za tym ciesze sie ze nikt z Was nie wymienil moich ulubionych panow ze szmatami na lbach, powiewajaca flaga USA w tle, panienkami pokazujacymi fuck, Harleyami i calym tym gumozujnym syfem czyli Aerosmith i GnR :)

Czy rozpetalem burze ? ;) hmm...urazonych przepraszam ale taka mam opinie o kapelach z koszulek bazarowych :)

Sorki stary ale mimo ze lubie limpa to mi ich do Metallicy nie porownoj!

To ze jakies buraki chodza w ich koszulkach to nie znaczy ze kapela jest <span style="color:red;">[ciach!]</span>owa. Metallica jest od zawsze, a boom na biale koszulki zaczal sie jak wydali czarna plyte i te marcepanowe odbyty w stylu Erique uslyszaly nothing else matters. A co do twoich ulubionych kapel to przyznaje ze wiekszosci nie znam ale imho Nin to wlasnie produkt komerchy lat 90.

Takie kapele jak Metallica, Iron, Ac/Dc, Motorhead itd ksztaltowaly obraz dzisiejszego rocka i w tym jak by nie bylo twojego Nin...

buahahaha :)

A widziales koncert w Woodstock prosze nie porownuj mi tych ladnych panow z dlugimi wloskami machajacymi czuprynami bo pekne kiedy Metalica wyszla czysta ladna schludna w trojke stojac grali ladna melodyjna muzyczke a NiN schodzil caly w blocie z totalnie rozp... sprzetem i widac bylo ze Oni ta muza zyja a Metalica odwala robote podobnie bylo z Metalica na koncercie z ta orkiestra symfoniczna co oni tam fauszowali to wie tan kto sluchal nie retuszowanych nagran :)

Po 1 NiN to nie Rock i korzeniami siega raczej progresywnej elektronikl a nie jakiego gitarowego brzdakania

Po 2 Rock zdechl i bdb bo ile mozna wycisnac z 2 gitar bebnow i wokalu chyba wszystko juz bylo w dziedzinie rocka

po 3 Metalice szanuje za to ze istnieli i jakos nie wypadali zbyt szmaciarsko na tle innych facetow z glowkami diabelkow i innych pacynek ( patrz Iron Maiden :) ) no ale lansowany wzor buty adidachy w wielkimi jezorami i spodnie stringi .. :) no to tego nie moge im wybaczyc :) wiocha na calego :)

po 4 Co innego muzyka popularna czyli to co spotykasz w Mtv a co innego prawdziwa alternatywa dlatego nie znasz tych kapel bo po prostu masz gotowa papke i nie szukasz :), bo takie jaja jak to ze Aerosmith dostaje nagrode Grammy w dziedzinie muzyki alternatywnej to sorki ale ja wymiekam

po 5 naprawde zenuje mnie ciagle wymienianie tych samych kapel jako mocne i tworzace jedynie ciezka muze czyli metal :( metal mnie rosmiesza w kazdej postaci a rekord bija metalowe ballady mnie to sie kojarzy z disco polo i Krawczykiem dlatego takie kapele jak jedyna znana przez Ciebie NiN bedzie po za Twoim zasiegiem jestes skostnialym rockowcem i tyle

I znowu jestem niemily ;) pa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos wyjasnic bo ja inteligencja nie grzesze (nie moja wina :P) coz to do ku%$^ nedzu jest NEW METAL  :?:  Przeciez to bzdura  :!:  To ze jakies tam patalachy jak Limp Biscuet czy inny Korn (nie, muzyka tych to zenada ..) sie tak nazwali i mysla ze cos nowego graja. Az mnie krew zalewa  :x  jak  slucham tych pseudo artystow  :!: Ciekawe jest to ze skuchajac takiego limpa czy korna czesto na mysl przychodzila mi PANTERA czy nawet NIRVANA ktore graly zeczy podobne lecz o niebo lepsze wczesniej.

w latach 50-tych tak mówili o rock'n'roll'u, czasy sie˛ zmieniaja˛ , muzyka sie˛ zmienia. Dlaczego jesli ci sie˛ cos´ niepodoba to poniz˙asz to bezkrytycznie. Ja tez nie przepadam za wieloma zespo?ami (gatunkami) muzyki, poprostu jej nie s?ucham i sie˛ nie odzywam... Mnie sie˛ akurat nie podoba np. Nirvana (poprostu ich muzyka jest dla mnie nies?uchalna), ale wiem, z˙e by? taki zespó?, s?yszalem jego muzyke i wiem, z˙e zapisa? sie w historii muzyki na dobre i dla wielu ludzi jest wcia˛z˙ najlepszy...

Po to jest Osla laczka i ten post zeby wyrazic wlasne zdanie - moje jest jak wyzej. A jade po Limp Biskit NIE dlatego ze mi sie nie podoba ale dlatego ze robi cos co JUZ bylo (z reszta jak wiekszosc muzy dzis :/) i nazywa to czyms nowym czytaj NEW METAL - to mi sie nie podoba. Myslisz ze sie zamykam w swojej twierdzy "ciezkiej muzy" i basta? Nie, bardzo cenie sobie dobre rytmy techno,trance,goa - bo ta muzyka tez cos w sobie ma. Pozdrawaim :). A i tak klip EMINEMA "without me" rzadzi :twisted:
Brawo dla tego Pana :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...