Skocz do zawartości
fipa

Sklep internetowy hydrauliczny

Rekomendowane odpowiedzi

Pytałem w innym topicu o to, ale nikt nie odpowiedział. Chodzi mi o internetowy sklep hydrauliczny. Potrzebne sa mi króćce i trójniki, a nie mam zamiaru wydać na to 50zł w 4max.pl czy innym takim sklepie. Musi to być internetowy, bo w moim mieście nie da się tego kupic. W okolicy także. Google wywala wszystko to, co mnie nie interesuje (może nie umiem szukac). Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to nie msc.pl a mcs.pc.pl

 

Po drugie napisałem przecież, ze nie chce kupować trójnika za 9-13zł, bo wiem, że on jest wart max 2-3zł. Nie śpie na pieniądzach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!! ROZWIAZANIE PROBLEMU ZLACZEK I INNYCH AKCESORIOW

www.bimen.com.pl

 

Juz ktos dawal ten link na forum, wiec wystarczylo troche poszukac.

Maja sporo sklepow, ale tez prowadza sprzedaz wysylkowa (przy ilsociach ponad 20 szt. wysylaja na ich koszt). Mozna zamawiac mailem.

 

Warszawa

Sklep Bibus-Menos powinien byc otwarty od okolo tygodnia (dotychczas byl tylko przedstawiciel handlowy).

Adres: Al. Jerozolimskie 314

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ich cenniki dla firm maja ceny podawane w euro i sa one dosc niskie, np.: wtyk Sang-A 3/8'' OD 16 kosztuje 2,42-2,45 euro/szt. (produkt Festo tego typu kosztuje ponad 40 PLN).

 

W wawie mozna tez zajsc do sklepu przy Al. KEN 15 (zaopatruja sie w Bimenie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...