Skocz do zawartości
RadeX

Pytanie o Chrom w sprayu

Rekomendowane odpowiedzi

Na forum jest duzo uzytkownikow wiec ktos moze poradzi mi jaki chrom kupic. Mam jakis Perfec: Super Chrom ale ten nie spelnil moich oczekiwan, jest delikatny i trzeba uwazac zeby sie nie zdarl (malowana powierzchnia aluminium). Tak wiec prosze o opinie ludzi ktorzy malowali chromem i moga mi polecic z czystym sumieniem cos dobrego i wytrzymalego. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobono chrom, najpelpiej jest późnjiej pomalować lakierem do drewna - zwykłym pędzlem, bo te w spray moga sie zważyć.

I śiwcie sie mocno i długo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja polecam Montana Chrom - Spray dla grafficiarzy, dobra rzecz pomalowalem tym rower :) trzyma sie niezle i ladnie wyglada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...odgrzebię temat, ale znacie jakiś sklep w necie gdzie można kupić taki chrom, bo na allegro bieda, a w mojej rodzinnej miejscowości raczej nie dostanę tego (kocham kurde wakacje... :/)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KHOT jak ja czasami wpadam do Polski (warszawy) to kupuje puszki w tym sklepie:

http://www.rabeko.com.pl/

Taki mały sklepik na tyłach, pracuje tam taka starsza pani (bardzo miła i respect dla niej) ona zna wszystkich dobrych graficiarzy i nawet wie jak kto i w jakim regionie się podpisuje :D

No i bardzo dobrze spławia policję....

Sklep internetowy mają więc niema problemu.

Co do puszki, kiedyś używałem Rebeco - ale coś w nich jest nie tak jakoś cięzko nimi wszystko chodzi...

 

Obecnie tylko Montana.

To jest naprawdę dobra puszka i bardzo wydajna.

Tylko niezapomnij o końcówkach bo z nimi będzie Ci dużo łatwiej, a koszt jednej to 1 pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...oki, pytanie: czy można mieszać farby, jeżeli obie są nitro. Dokładnie: zrobiłem jedną warstwę chyba eurocolorem (boshe, zdarli ze mnie 2 dychy w motoryzacyjnym), a teraz chciałbym położych jeszcze ze dwie warstewki właśnie montany, czy czegoś podobnego. Czy te farby nie zaczną mi schodzić, nie rozwarstwi się tak położony lakier?? Inna sprawa. Normalnie prze kolejną warstewką warto przetrzeć wszystko drobnym papierem, ale chrom ma dosyć dziwny pigment i nie lubi papieru. Jak myślicie??

Oki, powoli zabieram się za skromnego moda mojego kodeżena :')))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...