Skocz do zawartości
huka

problem z przeglądarką IE

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam pewien problem z przeglądarką IE bo ciągle wyświetla mi się jakaś dziwna strona podczas jej uruchamiania. Niezależnie od tego jaką strone ustawie jako startową to po chwili zmienia mi jej adres na jakiś dziwny. Nie wiem dlaczego tak sie dzieje. Jeżeli macie jakiś pomysł jak to usunąć żeby wszystko dobrze działał to dajcie znać.

A i mam jeszcze takie pytanie czy da sie wyeliminować pojawianie sie reklam? Chodzi o to ze podaczas odwiedzania strony wyświetlają mi się czasem jakieś reklamy. Da się temu zapobiec ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz jakiegos robaka lub cos podobnego w systemie. Moze sie xxx przegladalo ?? :D Zainstaluj Ad-aware zrob skanowanie potem powinno byc juz dobrze. Albo lepiej zainstaluj jakoms pozadna przegladarke polecam cos od mozilli www.mozillapl.org

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzyj najprostszego programu, ktory to wyeliminuje CWSShredder. To powinno pomoc. A jesli Ci chodzi o reklamy w postaci pop-up'ow to do tego tez jest sporo programow, ale nawet nie wiem jakich. Pozukaj na forum! Juz bylo i o jednym i o drugim sporo topicow zapewne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK udało mi się usunąć.

Ale mam jeszcze jedno pytanie jak ustawić teraz strone startową po usunięciu bo za każdym razem pojawia sie link do tej strony. Po każdym restarcie kompa jest tak samo.

A i czasami pojawia sie okno instalacji jakiś rzeczy do offica. Jak zrobić żeby to się nie pojawiało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i znowu pojawia sie ta dziwna strona. Wystarczyło że zrestartowałem kompa i połączyłem sie z netem i jako strona startowa jest ta nieporządana strona. Jest to jakiś dziwny adres: res://ljjkk.dll/index.html#37794

Skanowałem kompa programem Ad-aware i elegancko znalazł jakieś pliki i je skasował. Następnie po restarcie skanowałem jeszcze raz no i znalazł znowu plik ljjkk.dll. Za każdym razem usuwam ten plik ale on sie po restarcie ciągle pojawia.

Może macie jakiś pomysł jak to naprawić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...