Jump to content
Sign in to follow this  
RaVeN155

10752 pkt na MX460 1 wynik na orbie w tej kategorii :)

Recommended Posts

Witam

Sobie postanowilem podkrecic troche, procek od buzzyego 11x240 1,78v real.

Karta chlodzona woda jak i reszta sprzetu, modowana 436/700mhz, 2v na rdzeniu i 2,8v na pamieciach bo niestety nawet 3,5v im nic nie daje.

Producent - Gainward.

http://service.futuremark.com/compare?2k1=7991955

zapowiadam jednak ze to nie koniec moich bojow z ta karta. :twisted:

Witam

Sobie postanowilem podkrecic troche, procek od buzzyego 11x240 1,78v real .

Karta chlodzona woda jak i reszta sprzetu, modowana 436/700mhz, 2v na rdzeniu i 2,8v na pamieciach bo niestety nawet 3,5v im nic nie daje.

Producent - Gainward.

http://service.futuremark.com/compare?2k1=7991955

zapowiadam jednak ze to nie koniec moich bojow z ta karta.  :twisted:

:D Ah ta moja maszyna :D

ladnie sie podkrecila:))) kocham NV!!!!!

wiemy, wiemy :wink: :lol:

No gratulacje przgoniłeś mojego konfiga :evil: Gdyby ten mój GeForce nie płonął w 3D to może i ja coś bym z niego wyciąągnoł :wink: A jak na razie trzeba zbierać kase i oddać grzejniczek na gwarce bo generuje arty :lol: Jeszcze raz wielkie brawa i uznanie :!: :!: :!:

Nie wiem czy zauważyliście że MX440 ma najwyższy wynik 12487 czyli o prawie 2000 więcej. :D

Tyle że troche ciut mocniej podkręcony.

Hmm i niech mi ktoś powie że MX'y nie są szybkie :lol:

Gratuluje wspanialego wyniku!! Czekamy na wiecej!!!

Jakie chlodzonko zastosowales?

wynik imponujacy!!! moze kiedys jak dostane taka karte graficzna na testy uda sei Ciebie przebyc w co watpie!

hehehe

jeszce raz BRAVO

pozdrawiam

raven: a moze zapodasz jeszcze pelta na ta grafe!!! mysle ze to by dalo jeszcze jakies 10mhz na rdzeniu albo moze i wiecej :D

raven: a moze zapodasz jeszcze pelta na ta grafe!!! mysle ze to by dalo jeszcze jakies 10mhz na rdzeniu albo moze i wiecej :D

Wystarczy woda bliska 0 stopni w ukladzie... Jeszcze bedzie walka :D procka mu zostawie na dłuzej.. U mnie na Asrocku i tak sie dusi wiec niech ponownie "rozwinie skrzydla" na Abit'ku :D

Wystarczy woda bliska 0 stopni w ukladzie... Jeszcze bedzie walka :D procka mu zostawie na dłuzej.. U mnie na Asrocku i tak sie dusi wiec niech ponownie "rozwinie skrzydla" na Abit'ku :D
buzzy kiedy kupujesz plyte!???

no nawet schlodzenie wody jak piszesz bardzo duzo daje, hmmm szkoda ze zimy teraz nie mamy ;]]] calosc za okno i jazda ;]]

no nawet schlodzenie wody jak piszesz bardzo duzo daje, hmmm szkoda ze zimy teraz nie mamy ;]]] calosc za okno i jazda ;]]
to prawda zwlaszca jak sa temperatury ponize 10 heheh oczywiscie -10C

a moze zorganizujemy wyprawe na biegun - trzeba tylko baterie sloneczne kupic zeby prad byl kompy ze soba na plecach - rozbebeszyc i krecic w -40*C - mozna by nawet AC stosowac ktore wtedy na serio sie sprawdza ;]]]

a moze zorganizujemy wyprawe na biegun - trzeba tylko baterie sloneczne kupic zeby prad byl kompy ze soba na plecach - rozbebeszyc i krecic w -40*C - mozna by nawet AC stosowac ktore wtedy na serio sie sprawdza ;]]]

powoli sie robi tutaj OSLA LACZKA! tak wiec powinnismy zakoczyc pisanie takich postow:)

ale to jest dobry pomysl;]]]

wracajac do tematu chcialem sie spytac czy w tej karcie byl zmieniany bios na jakis inny - np. lagodniejsze timingi???

Ja mam zajefajny plan z kumplami.. Bierzemy auto.. Wsadzamy calego kompa do srodka.. (Urzadzenie ktore z 12V robi 220V nie pamietam jak sie nazywalo.. ale znajomy ma) Podlaczamy wszystko i osadzamy na pilsniowej plycie plyte glowna z prockiem i grafa.. Tak zeby nic nie latalo.. Robilem konwertej na radiatorze z procka. taki jakby lejek i wystawiamy przez szyberdach za okno.. na dach.. Calem mocowanie bedzie zeby nic sie nie uszkodzilo.. I przy predkosci 140km/h bedzie tak wialo ze napewno temperatura bedzie niska.. Tylko czekamy az sie ochłodzi.. Nagram to na kamerze jak bedziemy to robic.. (Glownie nie chodzi tutaj o bicie rekordów bo od tego jest woda ;] ale o zwiariowany pomysl ktory chcemy wykonac (I wykonamy jesli tylko skonczymy wszystko..) Ale bedzie zabawy :D Filmik pozniej udostapnie jak sie uda wszystko

Ja mam zajefajny plan z kumplami.. Bierzemy auto.. Wsadzamy calego kompa do srodka.. (Urzadzenie ktore z 12V robi 220V nie pamietam jak sie nazywalo.. ale znajomy ma) Podlaczamy wszystko i osadzamy na pilsniowej plycie plyte glowna z prockiem i grafa.. Tak zeby nic nie latalo.. Robilem konwertej na radiatorze z procka. taki jakby lejek i wystawiamy przez szyberdach za okno.. na dach.. Calem mocowanie bedzie zeby nic sie nie uszkodzilo.. I przy predkosci 140km/h bedzie tak wialo ze napewno temperatura bedzie niska.. Tylko czekamy az sie ochłodzi.. Nagram to na kamerze jak bedziemy to robic.. (Glownie nie chodzi tutaj o bicie rekordów bo od tego jest woda  ;] ale o zwiariowany pomysl ktory chcemy wykonac (I wykonamy jesli tylko skonczymy wszystko..) Ale bedzie zabawy :D Filmik pozniej udostapnie jak sie uda wszystko

no to jest naprawde szalone! czekam na filmik:)

brawo, moim zdaniem mozesz jeszcze na futuremarku w opise dopisac ze Vmody robiles i na ile V dales.

Pozdro

Jak juz ktos zauwazyl, w kategorii mx440 mozna wiecej, mnie agp x4 troche ogranicza ;) Chlodzonko to tylko woda, w sumie chlodziarke do wody mam tylko musialbym ja przerobic bo narazie chodzi slabo. Ja moge i fc zrobic na grafe, i kaskade nawet ale kasy na razie nawet na pelta nie ma.

Biosu na karcie nie zmienialem, chociaz przydalby mi sie z llagodniejszymi timingami, szukalem juz ale bez efektow na razie.

W tym tygodniu moze powalcze o wiecej ;]

ładny wyniczek .. tlyko ze w Nature "troche malo" pkt :wink:

ładny wyniczek .. tlyko ze w Nature "troche malo" pkt  :wink:

ROTFL :twisted: sie czepiasz

Hmm, a coz to za problem osiagnac taki wynik na niewykastrowanej karcie ktora ten test obsluguje :) Sztuka jest przycisnac kastrata do wyduszenia tych punktow pomijajac jego niepelnosprytnosc ;P

A tak na serio to mogliby dawac chociaz 1pkt za dobre checi :lol:

ładny wyniczek .. tlyko ze w Nature "troche malo" pkt  :wink:

a nei zauwazyles tej mrugajacej ikonki na koncu?

no chyab ze sie myle i ikonka "wink" to nie jest "z przymruzeniem oka" taki zarcik :P

ładny wyniczek .. tlyko ze w Nature "troche malo" pkt  :wink:

a nei zauwazyles tej mrugajacej ikonki na koncu?

no chyab ze sie myle i ikonka "wink" to nie jest "z przymruzeniem oka" taki zarcik :P

taaa niemoze byc ! :twisted: :lol: :wink:

Sign in to follow this  

Aktualności

Artykuły

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.