Skocz do zawartości
RaVeN155

10752 pkt na MX460 1 wynik na orbie w tej kategorii :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Sobie postanowilem podkrecic troche, procek od buzzyego 11x240 1,78v real.

 

Karta chlodzona woda jak i reszta sprzetu, modowana 436/700mhz, 2v na rdzeniu i 2,8v na pamieciach bo niestety nawet 3,5v im nic nie daje.

Producent - Gainward.

 

http://service.futuremark.com/compare?2k1=7991955

 

 

zapowiadam jednak ze to nie koniec moich bojow z ta karta. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Sobie postanowilem podkrecic troche, procek od buzzyego 11x240 1,78v real .

 

Karta chlodzona woda jak i reszta sprzetu, modowana 436/700mhz, 2v na rdzeniu i 2,8v na pamieciach bo niestety nawet 3,5v im nic nie daje.

Producent - Gainward.

 

http://service.futuremark.com/compare?2k1=7991955

 

 

zapowiadam jednak ze to nie koniec moich bojow z ta karta.  :twisted:

:D Ah ta moja maszyna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gratulacje przgoniłeś mojego konfiga :evil: Gdyby ten mój GeForce nie płonął w 3D to może i ja coś bym z niego wyciąągnoł :wink: A jak na razie trzeba zbierać kase i oddać grzejniczek na gwarce bo generuje arty :lol: Jeszcze raz wielkie brawa i uznanie :!: :!: :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zauważyliście że MX440 ma najwyższy wynik 12487 czyli o prawie 2000 więcej. :D

Tyle że troche ciut mocniej podkręcony.

Hmm i niech mi ktoś powie że MX'y nie są szybkie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wynik imponujacy!!! moze kiedys jak dostane taka karte graficzna na testy uda sei Ciebie przebyc w co watpie!

hehehe

jeszce raz BRAVO

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raven: a moze zapodasz jeszcze pelta na ta grafe!!! mysle ze to by dalo jeszcze jakies 10mhz na rdzeniu albo moze i wiecej :D

Wystarczy woda bliska 0 stopni w ukladzie... Jeszcze bedzie walka :D procka mu zostawie na dłuzej.. U mnie na Asrocku i tak sie dusi wiec niech ponownie "rozwinie skrzydla" na Abit'ku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raven: a moze zapodasz jeszcze pelta na ta grafe!!! mysle ze to by dalo jeszcze jakies 10mhz na rdzeniu albo moze i wiecej :D

Wystarczy woda bliska 0 stopni w ukladzie... Jeszcze bedzie walka :D procka mu zostawie na dłuzej.. U mnie na Asrocku i tak sie dusi wiec niech ponownie "rozwinie skrzydla" na Abit'ku :D
buzzy kiedy kupujesz plyte!???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raven: a moze zapodasz jeszcze pelta na ta grafe!!! mysle ze to by dalo jeszcze jakies 10mhz na rdzeniu albo moze i wiecej :D

Wystarczy woda bliska 0 stopni w ukladzie... Jeszcze bedzie walka :D procka mu zostawie na dłuzej.. U mnie na Asrocku i tak sie dusi wiec niech ponownie "rozwinie skrzydla" na Abit'ku :D
no nawet schlodzenie wody jak piszesz bardzo duzo daje, hmmm szkoda ze zimy teraz nie mamy ;]]] calosc za okno i jazda ;]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raven: a moze zapodasz jeszcze pelta na ta grafe!!! mysle ze to by dalo jeszcze jakies 10mhz na rdzeniu albo moze i wiecej :D

Wystarczy woda bliska 0 stopni w ukladzie... Jeszcze bedzie walka :D procka mu zostawie na dłuzej.. U mnie na Asrocku i tak sie dusi wiec niech ponownie "rozwinie skrzydla" na Abit'ku :D
no nawet schlodzenie wody jak piszesz bardzo duzo daje, hmmm szkoda ze zimy teraz nie mamy ;]]] calosc za okno i jazda ;]]
to prawda zwlaszca jak sa temperatury ponize 10 heheh oczywiscie -10C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze zorganizujemy wyprawe na biegun - trzeba tylko baterie sloneczne kupic zeby prad byl kompy ze soba na plecach - rozbebeszyc i krecic w -40*C - mozna by nawet AC stosowac ktore wtedy na serio sie sprawdza ;]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze zorganizujemy wyprawe na biegun - trzeba tylko baterie sloneczne kupic zeby prad byl kompy ze soba na plecach - rozbebeszyc i krecic w -40*C - mozna by nawet AC stosowac ktore wtedy na serio sie sprawdza ;]]]

powoli sie robi tutaj OSLA LACZKA! tak wiec powinnismy zakoczyc pisanie takich postow:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zajefajny plan z kumplami.. Bierzemy auto.. Wsadzamy calego kompa do srodka.. (Urzadzenie ktore z 12V robi 220V nie pamietam jak sie nazywalo.. ale znajomy ma) Podlaczamy wszystko i osadzamy na pilsniowej plycie plyte glowna z prockiem i grafa.. Tak zeby nic nie latalo.. Robilem konwertej na radiatorze z procka. taki jakby lejek i wystawiamy przez szyberdach za okno.. na dach.. Calem mocowanie bedzie zeby nic sie nie uszkodzilo.. I przy predkosci 140km/h bedzie tak wialo ze napewno temperatura bedzie niska.. Tylko czekamy az sie ochłodzi.. Nagram to na kamerze jak bedziemy to robic.. (Glownie nie chodzi tutaj o bicie rekordów bo od tego jest woda ;] ale o zwiariowany pomysl ktory chcemy wykonac (I wykonamy jesli tylko skonczymy wszystko..) Ale bedzie zabawy :D Filmik pozniej udostapnie jak sie uda wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zajefajny plan z kumplami.. Bierzemy auto.. Wsadzamy calego kompa do srodka.. (Urzadzenie ktore z 12V robi 220V nie pamietam jak sie nazywalo.. ale znajomy ma) Podlaczamy wszystko i osadzamy na pilsniowej plycie plyte glowna z prockiem i grafa.. Tak zeby nic nie latalo.. Robilem konwertej na radiatorze z procka. taki jakby lejek i wystawiamy przez szyberdach za okno.. na dach.. Calem mocowanie bedzie zeby nic sie nie uszkodzilo.. I przy predkosci 140km/h bedzie tak wialo ze napewno temperatura bedzie niska.. Tylko czekamy az sie ochłodzi.. Nagram to na kamerze jak bedziemy to robic.. (Glownie nie chodzi tutaj o bicie rekordów bo od tego jest woda  ;] ale o zwiariowany pomysl ktory chcemy wykonac (I wykonamy jesli tylko skonczymy wszystko..) Ale bedzie zabawy :D Filmik pozniej udostapnie jak sie uda wszystko

no to jest naprawde szalone! czekam na filmik:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak juz ktos zauwazyl, w kategorii mx440 mozna wiecej, mnie agp x4 troche ogranicza ;) Chlodzonko to tylko woda, w sumie chlodziarke do wody mam tylko musialbym ja przerobic bo narazie chodzi slabo. Ja moge i fc zrobic na grafe, i kaskade nawet ale kasy na razie nawet na pelta nie ma.

 

Biosu na karcie nie zmienialem, chociaz przydalby mi sie z llagodniejszymi timingami, szukalem juz ale bez efektow na razie.

 

W tym tygodniu moze powalcze o wiecej ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a coz to za problem osiagnac taki wynik na niewykastrowanej karcie ktora ten test obsluguje :) Sztuka jest przycisnac kastrata do wyduszenia tych punktow pomijajac jego niepelnosprytnosc ;P

 

A tak na serio to mogliby dawac chociaz 1pkt za dobre checi :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ładny wyniczek .. tlyko ze w Nature "troche malo" pkt  :wink:

ROTFL :twisted: sie czepiasz
a nei zauwazyles tej mrugajacej ikonki na koncu?

no chyab ze sie myle i ikonka "wink" to nie jest "z przymruzeniem oka" taki zarcik :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ładny wyniczek .. tlyko ze w Nature "troche malo" pkt  :wink:

ROTFL :twisted: sie czepiasz
a nei zauwazyles tej mrugajacej ikonki na koncu?

no chyab ze sie myle i ikonka "wink" to nie jest "z przymruzeniem oka" taki zarcik :P

taaa niemoze byc ! :twisted: :lol: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...