Skocz do zawartości
RaVeN155

10752 pkt na MX460 1 wynik na orbie w tej kategorii :)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość [RONIN]

RESPECT

 

Wynik naprawde godny najlepszych. Gdyby mój GF4 tak się kręcił....ale jak mam 300 na rdzeniu to już mu się ostro pupa grzeje (a ma radiator i wentylator) o pamiątkach nie mówiąc............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raven155: Ten zaklad o piwo dalej aktualny? :-) (mam tylko jeden warunek: jedno piwo dowolnej marki i mocy + wysylka priorytetem, albo na zlocie ;-))

 

Dla niepoinformowanych: dwa pierwsze miejsca w tej kategorii na orbie beda nalezec do polakow ;-).

 

Jutro odpalam uklad oparty o peltierka :-)). Mam nadzieje ze kolejny wyjazd w piatek nie przeszkodzi mi w tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak aktualny :) (tylko wiesz, nie tam jakies za 50zl sprowadzane z bieduna wshodniego czy podwodnej wyspy lecz normalne np. Warka zwykla jak dla mnie :>)

 

Z tym ze nie wiem czy wiecej wykrzesam z tego, jutro ide po druga kostke bh5 do duala, zobaczymy co sie da zrobic ;]

 

update; gdybym tylko pentiawke mial ehh... Na razie nie wiem co bedzie z moim abitem, wyslalem do naprawy i gosciu wskrzesil jakos ale wiem ze po moich naprawach juz nie smigal tak fajnie. Ale :twisted: sie nie poddam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za malo danych, jaka firma to jest i zapodaj jakies zdjecia dokladne przodu i plecow karty to sie cos wymysli, bezpiecznie dla rdzenia jest do 2v jesli utrzymujeszs dobra temp a dla pamieci to mysle max 3,4v na codzien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...