Skocz do zawartości
Souler

gf2 gts 32mb- 64 czy 128bit?

Rekomendowane odpowiedzi

ludzie dorwalem taka karte,ale ona ma tylko 4 kostki pamieci i po tym sadze ze jest 64 bity,ale przeciez to sa ddr sgram,a poza tym nie bylo chyba 64-bitowych gts-ow. prosze o szybka odpowiedz bo nie wiem juz sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja widziałem GTS z 64bit szyną, w 3dMarku wydajność była troszke większa niż w przypadku Mx400, oczywiście kazałem kumplowi pozbyć się tej tandety.

 

Czy jest to faktycznie szyna 64bit możesz sie dowiedzieć z Riva Tunera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość robot

byly 64 bit - gf2 mx 400 na 100% , wiem bo kiedys mialem , 128 bitowe byly na jakis starszych pamieciach (chyba jakos sgram), a te 64 bitowe byly na szybszych DDR 1 - tych co teraz sa w wiekszosci kart . nawet mozna poszukac na stronach producentow , bo wiem ze ja widzialem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze w tych czasach NVIDIA nie miała tak głupich pomysłow ... NIE BYŁO 64bitowych GTS tak samo ULTRY i titanium jak i gf 2 jak i gf 4 to samo sie tyczy seri gf 4 ti..

Były - np. Riva TNTm64, Vanta 8) a GTS nalezał do najbardziej "topowych" modeli więc oczywiście NIE BYŁO 64 bitowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byly 64 bit - gf2 mx 400 na 100% , wiem bo kiedys mialem , 128 bitowe byly na jakis starszych pamieciach (chyba jakos sgram), a te 64 bitowe byly na szybszych DDR 1 - tych co teraz sa w wiekszosci kart . nawet mozna poszukac na stronach producentow , bo wiem ze ja widzialem .

a czy my tu piszemy o 2mx czy przypadkiem o 2gts ??!! :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość robot

no to jeszcze sie odnies do wypowiedzi lancera - ktory pisze o mx440 . napisalem to jako ciekawostke i tyle , skoro byly gf2 mx 64 bit , to moze jakis expert na tajwanie wydal gf2 gts 64 bit - skad wiesz ze tak nie bylo? to ze u nas nie ma radkow 9200pro - to nie znaczy ze ich wogole nie bylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to jeszcze sie odnies do wypowiedzi lancera - ktory pisze o mx440 . napisalem to jako ciekawostke i tyle , skoro byly gf2 mx 64 bit , to moze jakis expert na tajwanie wydal gf2 gts 64 bit - skad wiesz ze tak nie bylo? to ze u nas nie ma radkow 9200pro - to nie znaczy ze ich wogole nie bylo

czy ja tu gdzies napisałem ze wiem ze tak nie było ??? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze w tych czasach NVIDIA nie miała tak głupich pomysłow ... NIE BYŁO 64bitowych GTS tak samo ULTRY i titanium jak i gf 2 jak i gf 4 to samo sie tyczy seri gf 4 ti..

Były - np. Riva TNTm64, Vanta 8) a GTS nalezał do najbardziej "topowych" modeli więc oczywiście NIE BYŁO 64 bitowych.
a czy ja gdzies wspomniałem o TNTm64 :D ?? przeciez z nazwy widac nawet ze to 64bitow... mowiłem o seri titanium GTS/PRO/titanium/Ultra to seria gf 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...