Skocz do zawartości
Trendzik

Jaki kupić telefon ??

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam aktualnie Nokie 6310i i zastanawiam się nad zmianą na jakiś inny, choć nie wiem czy warto..

Moim zdaniem nie warto. Jesli pasuje Ci to jaka ta Nokia jest niezawodna i jak dlugo czuwa to bedziesz zalowal zmiany. Chyba ze zalezy Ci na roznych bajerach, to co innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pracowałem na trzech tel. (6610, 6800 i t610) i stwierdzam ze najlepszym z nich był t610, - ma bardzo przejrzysty wyswietlacz i wogle wygodniej sie na nim połapać, ale jesli styknelo by Ci hajsu na N-gage to moze sprobój t630 ?? podobno ma rozbudowane funkcje t610 a do tego wygodniejsza klawiaturke (aparatu przeciez mozesz nie uzywac :wink: ) kupujac Nokie wydajesz sporo hajsu na sama "firme"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie przy zakupie 6310i myślałem nad tym że bateria długo trzyma...itp. ale teraz jakoś brakuje mi tych głupot...moja 6310i leży na biurku i się kurzy...nawet jak gdzieś ide to jej nie zabieram bo mi się nie chce jej taszczyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem porównanie na stronie Noki trzech modeli 6610 , 6100 , 6800 .

 

Wyszło że to są w sumie takie same telefony ale 6800 ma 4MB pamięci dla użytkownika ...natomiast reszta ma po ok. 700Kb...więc chyba raczej 6800 będzie dobrym rozwiązaniem. Co sądzicie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SE K700 :evil: !!!!!!

 

Co ty...ten telefon za drogi jest...

 

jakbym sprzedał gdzieś za 500zł tą moją nokie to dorzuciłbym z 200zł czyli telefon do 700zł ... :)

hehe tak tylko powiedzialem , ale to dobra alternatywa ;]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bierz 6610.

Pozdrawiam

Popieram w 100% mialem 6610 przed ponad rok i ani razu nic sie z nia nie stlo, zadnych zwiech, gubienia zasiegu etc. spadl mi kilka razy i dalej dzialal bez problemow. Radyjko gra swietnie do tego wbudowany glosnik i do tego zadnych problemow z polaczeniem z kompem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie polecam SE t610/t630. Fajna (dość) jest nokia 6230, ale jest upiornie droga. Żaden telefon z kolorowym wyświetlaczem nie wytrzyma nawet 5 dni bez ładowania. Niestety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...