Skocz do zawartości
Trendzik

Jaki kupić telefon ??

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam s55 - lubie go w sumie ale przesiadam sie chyba na n6230...

Polecam, mam od 3 dni i telefonik super (przesiadlem sie wlasnie z 6310i), co prawda mialem dylemat co do 6600 ale juz mi minelo. Ma wszystko czego dusza zapragnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam, mam od 3 dni i telefonik  super (przesiadlem sie wlasnie z 6310i), co prawda mialem dylemat co do 6600 ale juz mi minelo. Ma wszystko czego dusza zapragnie.

To jaki Ty masz teraz telefon, bo nie zrozumiałem :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam polecam Nokie 6600 - ładna zgrabna i powabna, trzyma super no i nie ma to jak symbianowiec :) - polecam bo wydaje mi się że dobry fon - przynajmniej ja go mam i idealny jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niedlugo tez bede wymienial (we wrzesniu bo Era ma urodziny wiec najlatwiej cos zalatwic) :) Wiec co polecacie N6600, SE P900, Era MDA II :?: Chodzi mi glownie o funkcjonalnosc, i grafike 3d (gry, spmark itd. ;) ) (a tu symbian gora), no i dochodzi jeszcze to ze pod SE nie wszystko dziala :/ wiec chyba pozostaje mi N6600 :) A moze polecacie cos innego :?: Teraz mam chwilowo S55 i dosyc fajna (mialem ja kiedys, teraz ponownie, bo N7650 w serwisie ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam, mam od 3 dni i telefonik  super (przesiadlem sie wlasnie z 6310i), co prawda mialem dylemat co do 6600 ale juz mi minelo. Ma wszystko czego dusza zapragnie.

To jaki Ty masz teraz telefon, bo nie zrozumiałem :roll:

troche zamieszalem :lol:

6230 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trendzik, ja bym na twoim miejsu nie wymienial 6310i przynajmniej na 6610, co najwyzej na t610

CePeK, do gier to masz stworzony telefon -> N-Gage, a do normalnego uzytkowania to bym Ci polecil jednak P900 o wiele bardziej funkcjonalny od 6600, jego zalet chyba nie musze wymieniac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja niewiem co sie wszyscy na te nokie tak uparli, wiele razy się bawiłem i jakoś niewidze nic nadzwyczajnego ;) wszyscy mówią ze ten telefon ma to coś, a ja chyba jestem inny poprostu ;) a co sądzicie o tym http://www.siemens-mobile.com/cds/frontdoo...00.html#content mnie się bardzo podoba ahhh a ten dopiero wyjdzie, pewnie bedzie niezle cacuszko http://www.siemens-mobile.com/cds/frontdoo...NrNrNrN,00.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja niewiem co sie wszyscy na te nokie tak uparli, wiele razy się bawiłem i jakoś niewidze nic nadzwyczajnego ;) wszyscy mówią ze ten telefon ma to coś, a ja chyba jestem inny poprostu ;) a co sądzicie o tym http://www.siemens-mobile.com/cds/frontdoo...00.html#content  mnie się bardzo podoba ahhh  a ten dopiero wyjdzie, pewnie bedzie niezle cacuszkohttp://www.siemens-mobile.com/cds/frontdoor/0,2241,hq_en_0_43991_rArNrNrNrN,00.html

Co do tego telefonu to ma kilka (bardzo mocnych) wad:

-MultiMediaCard™ slot - no

-Bluetooth - no (co prawda nie kazdy tego potrzebuje no ale...)

I nie obsluguje (chyba) Symbian'u (co by tlumaczylo po czesci brak slotu MMC)

Co do N-Gage to moim zdaniem malo wygodna zabaweczka, dlatego myslalem nad inna nokia no ale jeszcze ten SE pozostaje, wiec jest na czym sie zastanawiac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trendzik dla ciebie najlepsza jest chyba nokia 6800 ze względu na to że ma pełną wbudowaną klawiaturę a ty posiadasz takie przedmioty ja odtwarzacz mp3 czy aparat cyfrowy

 

co do dużych rozmiarów : miałem nokie 5510 i nie narzekałem (prócz wagi bo miałem starszą baterie ni-mh)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...