Skocz do zawartości
hanti

problem z oswietleniem

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam maly problem w tej chwili ..

gdy kupilem radka 9800se=pro to spoko zainstalowalem wszystko ok

po jakims tam czasie zauwazylem ze brakuje mi oswietlenia np w 3dmarku 2k3 w tescie mother nature jakby slonce slabiej swieci i tam jak ten niby grobowiec czy cos jest wczesniej byly takie promyki swiatla fajne a teraz nie ma ;/ drive cleanerem usuwalem stery nic nie dawalo to ;(

dodam ze na 4 potokach jest tak samo :(

moze ktos mial podobny problem ?

pozdr

 

ps inne wersje sterownikow nic nie daja tez omegi dna oryg wszedzie to samo

 

ps2 to sie chyba stalo po tym jak przez chwile jechalem na rivie tnt i puzniej wgralem tego radka ale czy to az tak moglo wplynac na tego radeonka i czeka mnie instalowanie systemu ? :(

pls pomozcie

 

ps3 w far cry wszystko wyglada ok ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja po przesiadce z 8500 na 9600 nie mialem nic :P wiec nie musisz sie przejmowac :) bo u mnie nie tylko stery musialem przeinstalowac :P hehe ale i system :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)ps3 w far cry wszystko wyglada ok ...

Jeśli również w innych grach nie ma problemów, to nie zawracaj sobie głowy 3dmarkiem.

no wlasnie w "star wars - kotor" rowniez jest zle :/ takie krysztalki na gf4ti4200 ladnie zucaly swiatlo na jaskinie zielone rozowe a teraz nic tylko maja kolor taki a nie mienia sie swiatlem juz :(

 

faja po przesiadce z 8500 na 9600 nie mialem nic  wiec nie musisz sie przejmowac  bo u mnie nie tylko stery musialem przeinstalowac  hehe ale i system

ta chyba zaraz zaczne ehh jak ja tego nie lubie ;/ ostatnio w ciagu 2 tyg juz 3 raz bedzie .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eheheh ja ostatnio w ciągu jednego dnia 3 razy stawiałem windoze :P bleh i to wszystko przez tego walonego IE - siostra używała :)

ja w ciągu jednego dnia stawiałem 4 windozy na 3 kompach

u kumpeli+konfiguracja kompa

u starszego

u siebie 98 i xp

 

więc nie wiem czym sie chwalisz;]

 

 

 

a co do karty wpierw format, potem sprawdzanie u kumpla ostatecznie jak możliwość walić na gware;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a no to spoko nie chodzi tu o 3 roznice ze jeden listek jest na lewo a gdzie indziej jest na prawo :P chodzi o to mniewjecej jak na ekranie tytulowym testu mother nature jest tak duzo slonca co nie to tu jakby ciemniej wydawalo mi sie ze kiedys wlasnie bylo tak ladnie oswietlone wszystko teraz jakby mniej ale skoro u ciebie podobnie to spoko ;)

 

tylko jeszcze niech jedna osoba to potwierdzi to bede spokojny ;)

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...