Skocz do zawartości
Haweł

Unreal Tournamet 2003

Rekomendowane odpowiedzi

super gra. Grafika jest bardzo ciekawa. ale gra sama w sobie jest bardzo podobna do orginalu. Nawet przeklenstwa sa podobne. Ale z pewnoscia bede kupowac ta gre. Podoba mi sie. Tyle tylko ze ci wszyscy co maja GF i nowe steronwniki 40x to beda musieli zainstalowac z powrotem 30x. UT2003 ma problemy z tymi nowymi sterownikami (tak pisze w pliku textowym zalaczonym z gra)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem zaden server mi sie niepokazuje.Help

Musisz pare chwil poczekac.

 

Lepiej grac na 30x sterownikach dla Nvidia. Duza roznica. z 40x sterownikami nie moglem gracw 1600x1200 rozdzielczosci bo tak dretwo chodzilo wszystko. Teraz 30x sterwonikami nie mam najmniejszego problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<span style="color:red;">[ciach!]</span>.......... nawet nieche się rozpakować dochodzi do 100% i wyskakuje takie coś :evil:

 

No Label

 

OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)

CPU: AuthenticAMD PentiumPro-class processor @ 1003 MHz with 511MB RAM

Video: No Video

 

Setup: Missing version number

 

<?int?Core.Errors.History?>: USetupDefinition::Init <- WFilerWizard::WFilerWizard <- Setup

 

Prubowałem na sterach starszych ina najnowszych Catalyst 2.3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde szok!

 

Myslalem, że moj komputer powinnien powoli iść do lamusa a tu taaaaaaka niespodzianka!

 

Gra uruchomiła mi sie na standardowo najniższych ustawieniach co do rozdzielczości, detali i nawet muzy. Po przejsciu pierwszej planszy ustawilem sobie wszystkie detale na jak najwyższe. Moimo oczom ukazał sie "piekny świat" :lol: pełen detali i soczystej grafy. Nie zauważyłem natomiast ani jednej drobnej przycinki. Wszystko chodzi mi na maxa płynnie.

 

I tu mam pytanko:

 

Są jakieś komendy do wyswietlenia ilsości FPS?

 

Ciekawi mnie ile ich mam :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych którzy mają problemy z pobraniem dema. Oczywiście demo nie będzie tutaj długo leżeć, gdyż jak to marco powiedział "nie mamy dysków z gumy", ale kilka dni myśle starczy na ściągnięcie tego pliku.

 

ftp://tweak.pl/pub/temp/UT2003-Demo.exe - 97.8 MB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest niesamowita - nawet z botami... Super grafika, mimo wszystkich opcji na max i detali na ultra high chodzi na moim sprzęcie bezproblemowo w 1024x768 (wyższej nie odpalałem). Szkoda tylko że wszystkie serwery pokazuje jako N/A - chyba przez firewalla u mnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam cos takiego

UT2003 Build UT2003_Build_[2002-09-13_17.31]

 

OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)

CPU: AuthenticAMD PentiumPro-class processor @ 1218 MHz with 255MB RAM

Video: NVIDIA GeForce3 Ti 200 (4041)

 

Assertion failed: l <= Length [File:InternetLink.cpp] [Line: 1058]

 

History: FArchiveUdpReader::Serialize <- FServerQueryLink::OnReceivedData <- FUdpLink::Poll <- AServerQueryClient::Poll <- AMasterServerClient::Poll <- AMasterServerLink::execPoll <- UObject::ProcessEvent <- (MasterServerClient Entry.MasterServerClient, Function IpDrv.MasterServerLink.Tick) <- AActor::Tick <- TickAllActors <- ULevel::Tick <- (NetMode=0) <- TickLevel <- UGameEngine::Tick <- UpdateWorld <- MainLoop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...