Skocz do zawartości
Haweł

Unreal Tournamet 2003

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli ktoś chce UT2003 to może się ze mną skontaktować na GG (3196689), chętnie komuś wyśle. Gra jest na 2CD i jest to na 90% wersja finalna.

 

RS; Tim prowadzi, ale Greene i tak jest najlepszy!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać, że jest to pirat i jest to wersja 'komponovana przez mojego znajomego - pirata'. Słysząłem, że wersja beta posiada trial...u mnie teog nie ma.

 

Ps: Dodatkowo mi podrzucił Unreal`a 2 "wykradzionego z tarków E3 w wersji alpha" - niestety coś jest uszkodzone i nie działa. Więc się zadovalam samym UT2003.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to jest 1.2, a nie 2GB. Zresztą mi to obojętne czy to betra czy final i tak nie wymienie :P

 

Na 3CD jest coś dla linux`a i jakieś dodatki dla Windozy. To pierwshe kompletnie dla mnie nie przydatne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam linka, ale nie dam na razie- nie piszcie do mnie- za 1-2 dni może zapodam na forum , ale dopiero jak sam zciągnę. :twisted:

No i wtopa- link padł :evil:  Jak coś znajdę, to sie odezwę. A moze ktoś ma jeszcze? Szukał ktoś? :)

LOL jak ktos przeczyta Twoja 1 wypowiedz to napewno da Ci znac ze ma namiary :lol:

 

BTW jest takie fajne przyslowie - "jak Kuba Bogu tak ..." :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra..ja jak tylko coś mam, zawsze pomagałem w znalezieniu( np. Mafia, UT 2003 build 927 i tym podobne)..nie ma sprawy....jak coś znajdę, to więcej nic nie napiszę- szukajcie sobie sami. Bez łaski. :twisted:

 

PS- o innych namiarach nie wspomnę. Dałbym tego zasranego linka, gdybym miał odblokowane łącze.....a tak jestem prawie uziemiony w porównaniu z tym, co miałem :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tera takie pytanie - czy ktoś kto jush to sciągnął byłby wstanie wysłać toto pocztą (polską) - jako przesyłka na płytkach - za pewną opłatą of course - mam modem i raczej tu dużo nie zdziałam :( - i tak już niezłe szopki odpieprzam - własnie przepycham przez modem sp1 do winxp - 130mb - 8godzin - qwa już mnie wnerwia ta tepsa :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ut 2003  podobnie jak UT jest tylko przeladowana grafika gierka.. Mimo to pewnie za jkis czas zainstaluje sobie to cos choc na chwile..  jakbym mial jakiegos namiara to dam. Sam z  P2P  kozystac nie moge bo proxy :(

moim zdaniem ut1 to była genialna gra - do dzisiaj czasami w nią pykam - w przeciwnieństwie do q3 ma klimat i dużo lepszą grafe. a ut2003... lepiej nie mówić... tylko niech mi ją ktoś podeśle... bo zwariuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to było chamskie Slayer, nawet bardzo. dam wam jak sciągne. boże, solidarność ludzi z tego forum pozostawia wiele do rzyczenia. no ale kij z tym, cholera nie wiecie skąd można wyczaić tego ut bez internetu??? bo mam modem :( . [ciach] (wiesz dlaczego)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt strasznie jest go trudno dostać trzeba się postarać i bardzo długo szukac na DC albo FTP

PS.Jak by ktos miał jakiegoś linka to prosze bardzo (i chyba nie tylko ja :D )zeby podał.Ja jak tylko będe znał namiar z jakiegoś FTP albo DC zaraz poinformuje wszystkich zainteresowanych mojim tematem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezzzzzzu skad mozna wyczaic ut 2003

a no mozna u mnie :-)

dostawa pod dokladny adres , przesylka poprzez pobranie pocztowe

o tym ze jest ut 2003 wiem juz od 2 dni

dostaje na e-maila informacje z tej branzy "od pewnego czleka"

 

Oryginal jest na 3 CD i nikt niech tu kitu nie wciska 8)

 

p.s. Post :wink: ten sluzy tylko i wylacznie cela edukacyjnym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JEJEJ chyab znalazłem tylko cos kiepsko idzie są 2 plyty 3 dla linuxa

cd 1 zajmuje 798.9 mb plik ma rozszerzenie BIN cd 2 zajmuje 491 mb

oto linki

 

CD 1

http://www.djphina.com/gaming/ut/ut%202003.../UT2003-CD1.bin

 

CD 2

http://www.djphina.com/gaming/ut/ut%202003.../UT2003-CD2.bin

 

niesciagnolem i niewiem czy to nie fake ale mudlmy sie ze nie

 

pozdrawiam :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...