Skocz do zawartości
Haweł

Unreal Tournamet 2003

Rekomendowane odpowiedzi

kupcie oryginal  do jasnej cholery!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hmm

Tu jest Polska a nie New York City

Mało kto ma Pentium 4 2.53GHZ (FSB533) ,512 Rdram ,Geforce 4Ti 4600,SB Audigy,WesternDigital7200 rpm120 GB, CD-RW 40-12-40,DVD-Ram :!: :!:

 

Wiec wydaje mi sie ze malo osob kupi oryginal do jasnej cholery :!: :!:

Daj nam tyle kasy to pogadamy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta gra ma najpiękniejsza grafikę jaką do tej pory widziałem na pc 8O Niestety tu się kończą jej plusy :D :D

troche `drętwa jest` :/ Ale pochodzic po mapach i popodziwiać zawsze sobie można :) (no prawie, bo mam 2-10 fps w 1024x768)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1280x1024 32 bit, wszystkie detale na max. Gra chodzi ładnie na moim configu z podpisu. Tak samo ładnie chodziła na KT133A i 256 SDR, w 1024x768, ale tylko 2 dni, bo potem coś sie zepsuło... nie mam pojęcia co, ale już zmieniłem bebechy i nie musze sie juz nad tym głowić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wstepie witam 8)

Mam pytanie do posiadacczy 512mb ramu, mianowicie..

Czy ta gra doczytuje sie na takiej ilości pamięci, bo na 256 MB na wiekszych mapkach i przy duzej ilości botow rwie jak pieron.

Dajcie znac co do ustawien.

Pozdrawiam

:arrow: :arrow: :arrow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

makonar co masz na mysli mowiac "gra chodzi ladnie" ja gram na moim konfigu z podpisa w 1152x864 w max detalach i open gl renderer i chodzi bardzo ladnie... 30-70 fps.. niemowie o december inferno i rzeznia chodza fatalnie... do 10 fps potrafi zejsc..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a umnie 384 mb i demo chodzi super plynnie(winxp)

Demo chodzi płynnie, ale tam był 1 typ botów czyli mniej tekstr w ramie, niższe ustawienia, ale inaczej sie ma sprawa z pełną wersją, do tego dochodzą jeszcze dzwięki itd....

I tak jak mówiłem na duzych mapkach i przy dużej ilości botów dysk tłucze sie jak oszalały :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a umnie 384 mb i demo chodzi super plynnie(winxp)

Demo chodzi płynnie, ale tam był 1 typ botów czyli mniej tekstr w ramie, niższe ustawienia, ale inaczej sie ma sprawa z pełną wersją, do tego dochodzą jeszcze dzwięki itd....

I tak jak mówiłem na duzych mapkach i przy dużej ilości botów dysk tłucze sie jak oszalały :cry:

calkiem mozliwe(ale zaznaczylem ze mam demo)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...