Skocz do zawartości
Mac102

Co sądzicie o GF6800LE ?

Rekomendowane odpowiedzi

wezcie pod uwage to, ze ta karta ma "tylko" 8 potokow, co oznacza, ze powinna sie mniej grzac, a tym samym lepiej krecic od zwyklego 6800, czy GT.

gdyby dalo sie wykrecic ja do 400MHz to napewno dogonila by 9800XT, a moze i bylo by lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pokazujesz wyraźnie widać że jest spro wolniejszy niż XT a kosztuje wiecej dlatego szkoda przepłacać. A poza tym nie od dzisiaj wiaodmo ze stery do 6800 i nowych kart nvdii sa bardzo zoptymilizowane pod benchmarki !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol... nie we wszystkich testach, nawet w większości wyprzedza radka. O sterach nawet nie mów bo to się także zdarza u ATi, ale jeśli nie jest to kosztem jakości obrazu to co nas to obchodzi ? I pokaż mi gdzie dostanę 9800XT za mniej niż 800-1000zł ?? Podobno jest sporo tańszy ? Nie mówię o podkręcaniu 9800pro, bo 6800LE też można podkręcić.

 

pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol... nie we wszystkich testach, nawet w większości wyprzedza radka. O sterach nawet nie mów bo to się także zdarza u ATi, ale jeśli nie jest to kosztem jakości obrazu to co nas to obchodzi ? I pokaż mi gdzie dostanę 9800XT za mniej niż 800-1000zł ?? Podobno jest sporo tańszy ?  Nie mówię o podkręcaniu 9800pro, bo 6800LE też można podkręcić.  

 

pzdr.

 

Lol lol LOL .. płytka pcb i r360 to samo jest co xt a wiec ładujesz bios i masz xt za 880 zł bez podkręcania odkręcać go mozes zjak zwyłęgo xt to raz. Dwa optymilizuje w 3dmarka i do gier tych co są teraz w benchmarkach a to znaczy że zaczna wychodzic nowe giery i 6800 le zostanie w tyle. A poza tym zwróc uwage choćy na doom 3 nie jest tak ? 6800 le wygrywa z 9800 pro przy pełnem Alisaingu i Anizo myślisz że dlaczeog ? Że jest lepszy ? Poczytaj sporo i dowiedz sie co i jak i wtedy sam oceń, nie mowie że ja jestem jakis super mądry ale to nie tylko moje zdanie ale innych maniaków kompa :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz... nie każdy 9800pro tak możesz przerobić tym biosem. Dwa 880 zł to jeszcze nie wiadomo czy taniej od 6800 LE. Trzy - jeśli nie widać różnicy w jakości obrazu, to co Ci przeszkadza optymalizacja ? To chyba powód by się cieszyć skoro jest szybciej bez żadnej utraty jakości ? I czytałem sporo i wiem trochę o czym mówię :| No ale obaj mamy różne zdania i mamy do tego prawo :) Ja szanuję Twoje i nie chcę się kłócić :P peace :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okazuje sie, że 6800 LE to nic innego jak 6800 z zablokowanymi 4 potokami, który z kleji ma zablokowane kolejne 4 potoki wzgledem GT. Dopuki jednak nikt nie odkryje metody na odblokowanie potowków, karta będzie niestety zbyt drogą alternatywą dla 9800 PRO ( lub SE@PRO) i niejednokrotnie wolniejszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol lol LOL .. płytka pcb i r360 to samo jest co xt a wiec ładujesz bios i masz xt za 880 zł

Gdzie za tyle dostane taką 9800pro?

 

W którymś z interneotyw kslepów DREAMA czyli Spapphire albo na giełzie elektornicznenej u Nas w wawie :)

 

I napenwo jest duuzo lepszy radek niz 6800 LE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wolę uciułać troche więcej kaski i powinienem kupić między grudniem a styczniem 6800GT (może wtedy pojawi się jakaś niezła oferta od gainwarda). A jeśli chodzi o 6800LE to zwyczajnie się nie opłaca. Skoro już 6800 ma problemy z 9800pro to co dopiero będzie się działo z wersją LE.

Jeszcze do tego posiada tylko 8 potoków, zdecydowanie odradzam. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak patrząć na cały ten temat widze że głosy są podzielone,jednak myśle że wezme tego radeona, w sumie to nie chce mi sie już czekać,a poza tym zawsze go moge sprzedać i ewentualnie coś dołożyć do ktoregoś gf,bo czas ucieka i wakacje sie skończą, dzięki wszystkim za opinie

 

pozdrawiam

 

ps.jutro jade po radka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...