Skocz do zawartości
fake

Problem z Athlonem 2000+ ; (

Rekomendowane odpowiedzi

Jakis czas temu zakupilem plyte AsRock k7s8x z procesorem Athlonem 2000+. Pewnego dnia włączając komputer zauważyłem, że nie jest tak jak zawsze 2000+ tylko taktowanie procka wynosi 1265mhz. WTF??

Automatycznie sie zmienilo? Ja chce spowrotem mojego 2.0.

Resetowalem biosa z nadzieją, że to coś pomoże lecz niestety nadaremnie ; ( Procka mam caly czas 1265mhz : /

Wcześniej też raz tak mialem ale po pewnym czasie spowrotem wskoczylo na 2000+, a teraz znowu od jakiegos tygodnia mam 1265mhz.

Proszę o pomoc ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobnie maja ecs przy najmniej u mnie szczególnie jak płyta sie dobrze nagrzeje i procek tak samo to sie różne cyrki dzieja fsb na 133 i bedzie smigac :)

powodzenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do biosa to wgralem oznaczonego numerkiem 2.20a lecz nic nie pomoglo ; / moze dac jakiegos nowszego? np. 2.40?

jesli zas chodzi o to fsb to niemam pojecia jak zmienic na 133, na zworach mam ustawione na fsb 200mhz.

moge tylko zmienic na 266, 333 i 400 ale gdzie to 133 to niewiem, moze w biosie cos ; /

byc moze cos przeoczylem, byc moze sie nie znam (to na pewno) ; ),

ale prosze o pomoc !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w poprzednim poscie napisalem:

"na zworach mam ustawione na fsb 200mhz"

napisalem zle ; ) widocznie zle spojrzalem..

caly czas mam ustawione na 266mhz, biosa aktualizowalem 2 razy ( 2.20a, 2.40 ), na kazdym to samo, caly czas 1265mhz zamiast 2000 ; (

co jeszcze mozna zrobic, zeby sie tego problemu jakos pozbyc?

PROSZEE O POMOC ! ! ! !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapomnialbym dodac, ze komp mi sie co jakis czas resetuje ( temperatura proca wynosi 38-42', czyli norma ) ; o

dzisiaj akurat po takim automatycznym resecie mi znow wskoczylo na 2000+ ; ) ciekawe na jak dlugo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze to przez zasilacz i wedlug mnie to on zle dziala na baterie biosa :) i daltego raz masz 1265 Mhz a raz swojego AXP2000 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...