Skocz do zawartości
milosz01

mysza ?

Rekomendowane odpowiedzi

Skatezy w mTw padzie nie trzeba zmienaic czesto (ja mialem zamiar wcale nie uzywac do tego pada slizgaczy), napewno mniej niz w funcu / ricochecie, a o steelpad'zie i o icemat'cie to nie wspomne.

No wlasnie, najbardziej by mnie chyba cieszylo to ze nie musialbym uzywac skatezow, ale to od strony finansowej oczywiscie, a ciekawe o ile lepiej by bylo przy uzyciu mouse skatez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To skąd Ty na to kasę bierzesz?? :o

 

Pozdro.

hmm powiem tak:

załatwiam moim kumplom, którzy grają w cs'a taki sprzęt poprzez allegro i zanim trafi do nich do domów to najpierw ja go z 1 dzień pokatuje :)

 

Hmn...watpie, raczej prawie wcale sie nie spotyka tych rzeczy na allegro.

 

 

tak? to zobacz to: http://allegro.pl/show_user.php?uid=1274184 to moje konto z allegro...

fakt faktem, moze nie jest tych artykulow duzo na allegro ale jak sie czesto zaglada to sie znajdzie, teraz np jest ICEMAT TRANSPARENT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To skąd Ty na to kasę bierzesz?? :o

 

Pozdro.

hmm powiem tak:

załatwiam moim kumplom, którzy grają w cs'a taki sprzęt poprzez allegro i zanim trafi do nich do domów to najpierw ja go z 1 dzień pokatuje :)

 

Hmn...watpie, raczej prawie wcale sie nie spotyka tych rzeczy na allegro.

 

 

tak? to zobacz to: http://allegro.pl/show_user.php?uid=1274184 to moje konto z allegro...

fakt faktem, moze nie jest tych artykulow duzo na allegro ale jak sie czesto zaglada to sie znajdzie, teraz np jest ICEMAT TRANSPARENT

No w sumie fakt ;) Teraz tego jest mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, pytanie troche z innej beczki:

 

Wiadomo, ze slizgacze, ktore sprzedaje się choćby tu:

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=28841493

 

nie są wytworem specjalnie na potrzeby graczy.

 

Mam więc pytanie:

 

Co to jest? I gdzie mozna to kupić w wiekszej ilości?

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taśma o powierzchni teflonowej, z jednej strony po zdjęciu tego żółtego, falowanego zabezpieczenia samoprzylepne :D jak by ktos wiedzial gdzie takie cos mozna dostac w duzych ilosciach to prosze o podzielenie sie ta informacja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez prawie rok używałem IE 3.0 - boska mysz, doskonała, idealna, fantastyczna... zresztą już wiele o niej napisałem, można znaleźć jej fotki na tweaku ;)

 

Wybór między - (duża dłoń) - IE 3.0 (4.0) / Logiteh 500 / 510 Tylko kabel albo Bulettouch (czy jak to się tam pisze :P)

 

Wybór między - (mała dłoń) - Logiteh 310/300 or Razor Viper

 

NIE ma innych możliwości...

1 ważna rada - Zanim kupisz potestuj, choćby przez 2 minuty!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez prawie rok używałem IE 3.0 - boska mysz, doskonała, idealna, fantastyczna... zresztą już wiele o niej napisałem, można znaleźć jej fotki na tweaku ;)

 

Wybór między - (duża dłoń) - IE 3.0 (4.0) / Logiteh 500 / 510 Tylko kabel albo Bulettouch (czy jak to się tam pisze :P)

 

Wybór między - (mała dłoń) - Logiteh 310/300 or Razor Viper

 

NIE ma innych możliwości... 

1 ważna rada - Zanim kupisz potestuj, choćby przez 2 minuty!

A gdzie jest sa myszki microsoft'u z czujnikiem IntelliEYE, chocby IE 1.1? (Micrososft IntelliMouse Optical) :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez prawie rok używałem IE 3.0 - boska mysz, doskonała, idealna, fantastyczna... zresztą już wiele o niej napisałem, można znaleźć jej fotki na tweaku ;)

 

Wybór między - (duża dłoń) - IE 3.0 (4.0) / Logiteh 500 / 510 Tylko kabel albo Bulettouch (czy jak to się tam pisze :P)

 

Wybór między - (mała dłoń) - Logiteh 310/300 or Razor Viper

 

NIE ma innych możliwości... 

1 ważna rada - Zanim kupisz potestuj, choćby przez 2 minuty!

 

Dokładnie zgadzam sie z kolega.Mam spora dłon na ie 3.0 dłon lezy mi swietnie wprost idealni,ale jak pozyczylem od kolegi mx500 na 2 tygodnie to to po 20 minutach grania mialem zmeczona dłon i palce,palce byly nie naturalnie ulozone i wygiete,pozatym mx 500 jest musza ciezka a nawet bardzo(oczywiscie mozesz wyjac ciezarek ale wtedy tracisz gwarancje),ale jedni w tym znajda wady drudzy zalety.Btw mx 500 wyglada jak tłusta [gluteus maximus] w stringach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybór między - (mała dłoń) - Logiteh 310/300 or Razor Viper

:o

 

Powiadasz, ze Razer' Viper polecasz do gry? :o

 

$l@ven poruszył kolejna wazna rzecz - gdzie ie 1.1? :o

 

Ta myszka jest genialna - taka jest opinia wielu graczy, moja tez :]

Sam ją mialem, niestety w wyniku pewnych dzialań podczas gry - oj nie szło, nie szło :evil: -

została uszkodzona :|

 

Teraz mam mx310 i równiez sobię chwalę... :]

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw mx 500 wyglada jak tłusta [gluteus maximus] w stringach :D

Mi tam wlasnie ta tlusta [gluteus maximus] w stringach abrdzo odpowiada :) Ale wiadomo, ze sa rozne gusta... a o nich sie podobno nie dyskutuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...