Skocz do zawartości
milosz01

mysza ?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lanselot

Zdecydowanie do FPP w ogóle nie bierz pod uwagę rezygnacji z tradycyjnego kabelka. MX510 to najlepszy wybór do ww. celów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tą myszę, ale niestety na innych "wnętrznościach" niż te od IE 3.0.

Spisuje się dobrze, jest porządnie wykonana. W miarę wygodna. No i baaardzo tania. Przy bardzo szybkich ruchach gubi się. Ciekaw jestem czy ta do której podałeś link gubiłaby się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tą myszę, ale niestety na innych "wnętrznościach" niż te od IE 3.0.

Spisuje się dobrze, jest porządnie wykonana. W miarę wygodna. No i baaardzo tania. Przy bardzo szybkich ruchach gubi się. Ciekaw jestem czy ta do której podałeś link gubiłaby się.

Raczej napewno nie. Zastosowany jest tu sensor IntelliEYE, wiec ten sam co w IE 3.0.

 

Nowa kosztuje 99zł, Allegro ~ 70zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz okazje kupic tą myche na optyce IntelliEye (chyba wersja 1.1 - ale pewny nie jestem) to bierz.

 

 

Co do głownego pytania. Sam stanąłem przed takim wyborem gdyż moja

dotychczasowa mycha padła :/. Wybrałem mx310, ze względu na niewielkie

rozmiary i mniejszą niz mx510 wagę - myslę, ze będzie bardziej komfortowa.

 

mx310 ma takze dłuzszą gwarancję (5 lat) niz mx510 (3 lata)

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IE 1.1 planuje kupic kumplowi na prezent. Sam osobiscie mam MX510.

 

Jezeli chodzi o podkladke to sklaniam sie ku Ricochet'a lub fUnc'a.

W icemat'ie ostrasza mnie cena i to, iz bez slizgaczy myszka powoduje "piski" - chociaz bardzo przyciaga mnie wyglad jego.

 

Jeszcze nie wiem co wybiore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam MX 310 i jestem z niej bardzo zadowolony. W grach jest wygodniejsza od MX 510, pnieważ można ją poruszać samym nadgarstkiem, a nie całą ręką, co znacznie przyśpiesza czas reakcji w strzelaninach (uważam tak na podstawie własnych doświadczeń).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiaj się raczej pomiędzy mx310, a mx510. Wybierz ta która bedzie dla Ciebie wygodniejsza. Ja mam 500tke od 2 lat i jestem bardzo zadowolony. Jeśli kiedyś będe ją zmieniać to na 99% będzie to 510. Co do podkładki: mam funca 1030 tyle samo czasu, troszke sie starł (gram bez skatezów), ale nie sprawia to problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja testowałem już takie myszki:

mx500, ie 1.1, ie 3.0

oraz takie podkładki:

allsop raindrop, steelpad 3s, icemat black, everglide ricochet fUnc killer

i dla siebie wybrałem najwygodniejszy zestaw:

Intelli Explorer 3.0 + Icemat Black

tyle, ze bez slizgaczy to ani rusz, ja osobiscie zmieniam slizgacze codziennie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to juz nie wiem na jaka podkladke sie zdecydowac ;)

Mysle nad:

 

Everglide Ricochet 2.52 Black

 

Dołączona grafika

 

Func sUrface 1030 Orange

 

Dołączona grafika

 

Icemat 2nd Edition:

 

http://sklep.abcgracza.pl/galerie/0bf3626e...75b48c15644.jpg

 

mTw Pad:

 

http://sklep.abcgracza.pl/galerie/b15b9005...8732f514955.jpg

 

Chyba najbardziej jestem na mTw'u padem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o Everglide Destrukt (M, L, XXL) czy jest lepszy od tego mTw?? I jak obie z tych opdkladek wspolpracuja z mysha Logitecha MX 500?? Sa tu jacys uzytkownicy tego typu zestawow, bo cheteni uslysze opinie na ten temat... Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o Everglide Destrukt (M, L, XXL) czy jest lepszy od tego mTw?? I jak obie z tych opdkladek wspolpracuja z mysha Logitecha MX 500?? Sa tu jacys uzytkownicy tego typu zestawow, bo cheteni uslysze opinie na ten temat... Pozdrawiam

Wiec tak, Destrukt do dobry pad (przynajmniej Neo razem z IE 3.0 go uzywa), jest to szmatka duzej wielkosci.

 

mTw jest tak "func'o podobny", wiec jego powieszchnia jest szorstka.

 

Obecnie nie ma i nie bedzie szybko Destrukt'ow M i L.

 

Jednak kupie Ricochet;a ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To skąd Ty na to kasę bierzesz?? :o

 

Pozdro.

hmm powiem tak:

załatwiam moim kumplom, którzy grają w cs'a taki sprzęt poprzez allegro i zanim trafi do nich do domów to najpierw ja go z 1 dzień pokatuje :)

 

slyszalem ze DKT PAD w polaczeniu z MX500 jest b.dobry

co powiem o steelpadzie 3s (oraz o kazdym z taka sama powierzchnia):

fajny pad, bardzo podobny do icemata, lecz 3x szybciej sie skatezy (slizgacze scieraja), musialem wymieniac 2x dziennie!

everglide ricochet: bardzo dobry pad, tylko, ze nie jest wieczny :) kiedys sie zetrze, mniejszy poslizg niz na icemacie :D

func: tego pada to wogole nie mozna brac w rachube, ma ta sama powierzchnie co ricochet ale jest mniejszy, ma gorsza podstawke a jest w tej samej cenie!

 

ja juz bym nikomu nie doradzil brania jakiejs podkladki bez wczesniejszego porownania ja z innymi, najlepiej znajdz sobie jakiegos kumpla i potestuj :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem na mysli pada do gry, bo chyba do zwyklej pracy (przynajmniej dla mnie) nie potrzeba jakiegos swietnego pada. Obecnie korzystam ze szmatki z ikea juz chyba 2 rok z tej samej, przyzwyczajenie i tyle :)

A czemu nie bedzie Destrukta M, L?? Bo ja wlasnie sie zastanawialem nad zakupem tego.

Jak czesto trzeba zmieniac mouse skatezy w mTw padzie?? Bo jednak, to tez jest jakis wydatek...

Jesli chodzi o mozliwosc testowania, to niestety... Wogole jej nie ma :( Koledzy raczej nie graja w CS'a, a juz tym abrdziej nie posiadaja takich padow. No coz... tak to jest mieszkac w dziurze....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To skąd Ty na to kasę bierzesz?? :o

 

Pozdro.

hmm powiem tak:

załatwiam moim kumplom, którzy grają w cs'a taki sprzęt poprzez allegro i zanim trafi do nich do domów to najpierw ja go z 1 dzień pokatuje :)

 

Hmn...watpie, raczej prawie wcale sie nie spotyka tych rzeczy na allegro.

 

Mialem na mysli pada do gry, bo chyba do zwyklej pracy (przynajmniej dla mnie) nie potrzeba jakiegos swietnego pada. Obecnie korzystam ze szmatki z ikea juz chyba 2 rok z tej samej, przyzwyczajenie i tyle :) 

A czemu nie bedzie Destrukta M, L?? Bo ja wlasnie sie zastanawialem nad zakupem tego. 

Jak czesto trzeba zmieniac mouse skatezy w mTw padzie?? Bo jednak, to tez jest jakis wydatek...

Jesli chodzi o mozliwosc testowania, to niestety... Wogole jej nie ma  :(  Koledzy raczej nie graja w CS'a, a juz tym abrdziej nie posiadaja takich padow. No coz... tak to jest mieszkac w dziurze....

Byly informacje na stronie sklepu, ze pady w wersji M i L predko nie wroca. Skatezy w mTw padzie nie trzeba zmienaic czesto (ja mialem zamiar wcale nie uzywac do tego pada slizgaczy), napewno mniej niz w funcu / ricochecie, a o steelpad'zie i o icemat'cie to nie wspomne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...