Skocz do zawartości
baracudor

Musketeer in da CAR

Rekomendowane odpowiedzi

Behold! Jam ze wsi i żądam wyjaśnień:

- co daje zaspawanie przednich świateł poza mandatami?

- skąd dziwna moda na jakieś podpórki pod narty i deski surfingowe na tylnej klapie?

- dlaczego zamazanie wszystkiego, łącznie z miejscem na rejestrację (która koniec końców ląduje wzgardzona między osiemnastą a dziewiętnastą rurą od piecyka) jest czil i kul, ale dziwacznie ukształtowane i poniekąd zagadkowe otwory na masce i w tych plastikowych protezach progów też są trendi? Ociec, dziurawić czy nie?

- dlaczego każdy chce, by jego kaszlak był unikatowy i w ogóle jedyny taki na allegro, a jak popatrzeć na fotki ze zlotów, to większość ma to samo (pionowa wycieraczka, zalepienie taśmą izolacyjną połowy przedniej szyby, papa na tylnej i bocznych, gargantuiczne spojlery, alufelgi, hamulce maźnięte na barwę oczoj.ebitną, naklejka z diabełkiem, niebieskie światełka tu i ówdzie i dla dopełnienia całości siatka przeciwkrólicza z sadu sąsiada)? To trochę tak, jak z przerabianiem komputerów - "ja, ja i ja, ja jeden jedyny i tylko ja", a czifteków ze szkiełkiem, smokiem i niebieskim światełkiem więcej niż pcheł na jeżu :>

- wzmiankowana wycieraczka - jak bardzo pogarsza to efektywność jej działania i na ile, w spółce z taśmą izolacyjną, ogranicza pole widzenia?

- proszę o wzór lub prawo, dzięki któremu można przekształcić ilość i średnicę wszystkich (kilkunastu nieraz) rur wydechowych na konie mechaniczne. Dziękuję.

No, to chyba tyle. Przez wzgląd na gusta innych nie wspomnę, co myślę o prezentowanym tu "tuningu optycznym", bo chyba tak ta dziedzina zohydzania automobilów się zwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż Panie jonas - nic dodać nic ująć ;-). Z jednym się tylko nie zgodzę - byłem w maju na zlocie hondy i na ok. 40 samochodów tylko jeden (no może dwa) mogły dostać nominację do www.wiejskituning.prv.pl. Reszta to była seria + fajne alufelgi + jakieś delikatne [w większości] gmeranie w silniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta ibiza ma zajefajne tylne swiatla...super

 

co to tunningu... ten czarny "batmobil" rzeczywiscie jest wiejski ale ta corolla i ibiza??? nie przesadzajcie...jasne ze lepiej by wpakowac kup[e kasy w silnik itd. ale kogo na to stac?? to chociaz tak mozna sie wyrozniac od innych samochodow(jak mowie - bez przesady)...

 

a po drugie macie np. seicento, AX, Uno, tico, maluszka itd. to co byscie zrobili??? przebudowali caly silnik ,dodali NOS itd.????ekhmmm...nie sadze...przeciez to byloby poronione...dlatego chociaz wizualnie mozna "podrasowac" fure

wiesz w malcu za około 1000zł + prace własne mozesz zrobic sobie taki wypas na wałku 760 od świątka ze maluszek ma 38hp i juz ładnie smiga....a nie obwieszanie wiesniackimi spojlerami...a te auta z pierwszej strony to normalnie wieś śpiewa, tańczy i pije :lol: :lol: :lol:

 

 

 

buhehehee własnie zobaczyłem fury z 3 strony :lol: :lol: :lol: :lol: LOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! te spojlery i zaspawane światła pewnie dodają z 500hp jak wszyscy tak to montują :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...