Skocz do zawartości
Pelson

Ktora Karta Graficzna?

Rekomendowane odpowiedzi

1. kupilem celerona z mysla o kupieniu penituma, ktorego zamierzam kupic we wrzesniu.

2. to jest przekret, nvidia kreci z tym ze jej karty sa mniej wydajne od ati i prubuje je jakos wcisnac ludzia pod pretextem, ze radza sobie znacznie lepiej od ati, jakbys poczytal pare artykolow to bys zrozumial pozatym to jest nie w porzadku, a czytales o optymalizacji silnika dooma3 pod kontem kart nvidii ?

3. skonczmy sie tu klucic bo to niema sensu i nie pisze juz tu wiecej bo niechce nabjiac postow :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zadnaz wymienionych przez pelsona !!! za 860 sa radki9800pro256bit (link do sklepu był niedawno na forum zapodam jutro)

BTW Mr Hyde radze zmienic podpis ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W FAQu nic nie znalazlem na temat grafiki w podpisie. Jezeli jednak nie mozna miec ("dzisiejszy" jestem :D ) to zlikwiduje graficzke.

 

PODPIS (sygnatura, sig) - tekst wyświetlany pod każdą wiadomością użytkownika, definiowany w profilu. Może to być krótki opis posiadanego komputera (konfig) lub ważna dla użytkownika maksyma. 

Do podpisu nie wolno wstawiać żadnych obrazków, a jedyne linki, które można w nim umieszczać, to linki do konfigu (strony www z konfigiem) i benchmarków (wyników testów) oraz do topików na forum.purepc.pl

Regulamin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych kart najmocniejszy jest 5900XT i koniec..mimo,że ma architekturę 4x2 a nie 8x1 jak Nvidia podawała. Ale np. doom jest tak napisany, ze potrafi przełączyć się na rendering w trybie 8x1 na wszystkich kartach od NV30 do NV38, takich gier może być w przyszłości więcej, już oni się o to postarają. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych kart najmocniejszy jest 5900XT i koniec..mimo,że ma architekturę 4x2 a nie 8x1 jak Nvidia podawała. Ale np. doom jest tak napisany, ze potrafi przełączyć się na rendering w trybie 8x1 na wszystkich kartach od NV30 do NV38, takich gier może być w przyszłości więcej, już oni się o to postarają. :wink:

Dokładnie. nV skopała większość kart z serii FX (a jeszcze nie dawno miałem 5600 :wink: ), więc teraz musi dawać troszke kaski producentom gier żeby to jako-tako na FX'ach chodziło. A co do potoków to w 5900XT jest 4x2 - nVidia sama się do tego przyznała.

 

Pelson :arrow: Bierz Radka9800PRO (256Bit) za 860zeta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem ze tych radków od DREAM juz nie ma, magazyny puste i raczej już tak zostanie :(

 

chyba trzeba będzie poczekać na kolejną partie innych producentów po nowych (miejmy nadziej) niższych kosztach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem ze tych radków od DREAM juz nie ma, magazyny puste i raczej już tak zostanie :(

 

chyba trzeba będzie poczekać na kolejną partie innych producentów po nowych (miejmy nadziej) niższych kosztach

W tekiej cenie to sie nie dziwie że już ich nie ma..chociaż firma nie jest za rewelacyjna, ciekawe jak sie podkręcają, próbował ktoś??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem ze tych radków od DREAM juz nie ma, magazyny puste i raczej już tak zostanie :(

 

chyba trzeba będzie poczekać na kolejną partie innych producentów po nowych (miejmy nadziej) niższych kosztach

W tekiej cenie to sie nie dziwie że już ich nie ma..chociaż firma nie jest za rewelacyjna, ciekawe jak sie podkręcają, próbował ktoś??

Jakbys przeczytał kilka tematów niżej, to byś zobaczył, ze dream=sapphire (w przypadku 9800pro)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...