Skocz do zawartości
Yeti

Denerwujace reklamy-które najbardziej (TV edition)

Rekomendowane odpowiedzi

Zainspirowany topicem Wne..Denerwojace reklamy zapragnołem poznac wasze opinie. Które reklamy w TV sa najbardziej waszym zdaniem wnerwiajace?

 

Osobiscie nie trawie wszelkich reklam Aiaxu i TP :) Era tez nie duzo lepiej. Szczególnie odkad jest "wiecej & taniej"

Zapraszam do dyskusji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie trawię telewizji. Zbyt kosztowna sprawa po każdym wydaniu "Wiadomości" kupować nowy telewizor w miejsce tego rozwalonego w przypływie pasji.

Kup sobie projektor, najwyzej bedziesz tylko mial dziury w scianie :) ktore taniej zacekolowac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie najbardziej wnerwiają reklamy TePsy z Krysią Czubówną o tym jak w TPsa zaszły duże zmiany, na lepsze dla klienta, że oni chcą dla klienta jaknajlepiej , no i że wogule rozwijają sie w dobrym kierunku.... :evil: a mi sie żygać chce jak tylko zobacze jakieś cholerne logo tej firmy :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ogolem nienawidze reklam w TV. Leci sobie jakis fajny film a tu nagle w fajnej akcji a tu nagle ta poj..... reklama :evil: U nas to reklamy trwaja po 5 min max, ale np na Niemieckich kanalach od 10-15 min, tam to mozna zajoba dostac dopiero :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nawidzę reklam proszków do prania (jak widzę reklame dosi to mną telepie), ale niektóre reklamy są zajebiste. Np ta co biegną ludki na biezni a tu koles z kamerą ich wyprzedza :D, reklamy Tatry są klimaciarskie, Fajna seria reklam blend'a med czy jak to się pisze (kto za to płaci? Ci państwo... itp.) Ogólnie TV nie oglądam, czasami podczas szamki lubie popatrzeć na szkiełko.... a tak to TV wypacza umysł.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez duzo nie ogladam, ale jak juz trafie to te mnie denerwuja najbardziej.

A co do fajnych reklam to zgadzam sie ze takowe sa - najlepsze sa brechtowene :) np fajna jest reklama sagema (czesto leci na discovery)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ostatnio bardzo wkurza reklama cillit bang z kolesiem który mówi, żeby nie przełączać kanałów czy jakoś tak. Troche podjeżdża mi pod prezentację tele shop. Aby wyrazić swoje niezadowolenie z tejże reklamy ostatnim razem jak byłem z matką na zakupach, która oczywiście zwróciła uwagę na ten produkt, zabroniłem jej dokonania zakupu :) i to skutecznie :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ogolem nienawidze reklam w TV. Leci sobie jakis fajny film a tu nagle w fajnej akcji a tu nagle ta poj..... reklama  :evil: U nas to reklamy trwaja po 5 min max, ale np na Niemieckich kanalach od 10-15 min, tam to mozna zajoba dostac dopiero  :twisted:

Dzięki tym "poj.. reklamom" leci w TV fajny film ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko dlaczego te reklamy sa takie glosne. Np ogladam sobie poznym wieczorem film. Glos ustawiony na spokojna drzemke a tutaj nagle: GGOOOOOLLL NOOOOGIIII CZYYYYMMMSSSS LEEEPSSZZYYYMMM NIIIZZZZ MMAAAASSZZZYYNKAAAA !!! - i tak z milej drzemeczki robi sie akcja nerwowego szukania pilota :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reklama w której kobieta z zaskoczenia oblewa inną olejem jest bez wątpienia najgłupsza :P Jakby ktoś mnie oblał olejem tłumacząc że robi test wybielacza to by w morde dostał a tamta panna się śmieje jak gdyby nigdy nic :P:P W ogóle wszystkie reklamy wybielaczy i proszków do prania są koszmarne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kretynskie sa reklamy danone (wszystkie, bez wyjatku, jak je widze, to pasji dostaje), ostatnio spodobala mi sie reklama SAGEM (genialny pomysl ;]).

 

A przy okazji podebne sie pod topic i zapytam - dozwolona jest w Polsce reklama porownawcza ? (bo ostatnio widzialem reklame Dosi - o! Vizir sie skonczyl! Nie kupuj vizira, kupuj Dosie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..A przy okazji podebne sie pod topic i zapytam - dozwolona jest w Polsce reklama porownawcza ? (bo ostatnio widzialem reklame Dosi - o! Vizir sie skonczyl! Nie kupuj vizira, kupuj Dosie).

O ile wiem to już jakiś czas temu weszły przepisy pozwalające na porównania w reklamach, ale ja takowych jeszcze nie widziałem ( moze dlatego, że nie oglądam reklam :lol: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam takich rekla... bo nie ogladam tv :P

Racja :twisted:

Ponad rok bez telewizora.

 

Nie narzekam :twisted:

Pewnie masz kartę telewizyjną w komputerze :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w koncu jakis topick w ktorym cos moge napisac;] no wiec

 

1 reklama maszynki do golenia bic comfort 3 czy cos;] wyskakuja takie 3pity a koles zaczyna spiewac idiotyczna piosenke:O to jest porazka...

 

2 reklamy w ktorych babka wylewa na ludzi olej a potem im czysci ciuchy w 5 minut...

 

3 reklamy wszelkich srodkow czystosci ;] w ogole nie widac fotomontarzu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Nie nawidzę reklam Silan-u. Zawsze ten sam wątek. Stoi sobie kobieta i nie wie jaki wybrać płyn. Wtedy podchodzi facio w stylu "Bond, James Bond" i proponuje Silana. Wtedy typiara błyskawicznie się rozbiera owija w ręcznik i nadaje jaki to on miękki i pachnący.

 

2.Albo tej reklamy o lekarstwie na wzdęcia(nie pamiętam nazwy "Espumisan" czy jakoś tak). Kurna typiara będzie mi gadać o wzdęciac jak siedzę przy stole i jem obiad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...