Skocz do zawartości
Yeti

Denerwujace reklamy-które najbardziej (TV edition)

Rekomendowane odpowiedzi

A no biedronka. Niegdys proszków do prania. CHoc w sumie to wszystkie reklamy mnie denerwują, poza tymi ktore lubię, a są to wyjątki.

 

ps. niektore reklamy sa fajne, śmieszny.. jak coś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak a propos tych reklam co sie ludzie oblewaja olejem w sklepach :twisted: . Te wszystkie reklamy to sa szity z niemiec na dodatek z beznadziejnym dubbingiem :/ . Mogliby sami zrobic jakas ludzka reklame, bo jak na to sie patrzy to sie chce tv rozwalic :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość PL4Y3R-PL

tv uzywam tylko do ogladania divxow i dvd aa no i do zasniecia :) puszczam sobie discovery i zasypiam przy tym...;) denerwuje mnie reklama tego badziewia do kamienia(ten typ mnie dobija)... tego rozowego acze odplamiacza i zapowiedzi filmow ktore beda za tydzien:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa..... suszar-kawos za jedyna 599 zyla... ale jeśli zadzwonisz teraz dostaniesz nie 2, nie 3, nie 4, ale 5 suszar kawosów z rabatem cenowym i super mult-zestawem-noży do cięcie betonu i rur :D i tak w kółko godzine...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no maszynka jest wypas :D

nawet jak sie cos totalnie slabego czesto oglada to w koncu sie zaczyna podobac :D ja teraz nie moge dnia bez tej prezentacji przezyc :mrgreen:

a moj ulubiony moment jak klaudio pisze 8GR :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie reklamy srodkow czyszczacych ( proszki plyny itp) normalnie takie idiotychne szmiry normalnie z ludzi idiotow robia, albo jak juz wyzej pisali biedronka ach biedronka ble ble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he środki czystości! :D Reklama z wodospadem i "usiusiusiu" horror w toalecie w polaczeniu z plynami czyszczacymi wszystko w sekunde przed przyjsciem tesciow etc. ... tragiczne i na dodatek bez wyobrazni!!! 8O tak sie czlowiek naoglada a potem sie dziwia ze sie nie chce sprzatac przeciez powinno sie samo zrobic wystarczy zostawic na pare sekund :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie wkuzaja wszystkie reklamy rexony. "gdzie jest formuła..." uhhh... idzie sie pochlastac

Heh, a ta formuła to "skomplikowana" po zbóju niczym pi*r^2 :P:P a oni się o nią zabijają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bardzo lubie reklamy... wszystkie!!! :D

Znam wilel wspaniałów cytatów, które powinny zapisać się na karcie historii np. Leć Do Biedronki! :twisted:

A do szału doprowadzają mnie te przerywniki - filmy które przerywaja mi oglądanie reklam i TvShop... Musze sobie w końcu sprawić tego AB-Gymnica...

 

:lol: :wink: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak mi sie przypomnialo kiedys byla taka reklama ze taka dziewczyna w niebiezkiej bluzce i druga w wyblaklej niebieskiej i ta a akcja dzieje sie na sali gimnastycznej i ta w nie wyblaklej nagle z poza kadru wyciaga perwol colar magic i to jest nowosc i podaje tej wyblaklej po czym leci grac w siatke co ciekawe nie miala zadnych kieszeni zeby nosic ten perwol wszystkie dziewczyny grajace w drugim planie mialy wyblakle kolory :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne reklamy

- piwo to z żubrem (jak pierwszy raz zobaczylem myslalem ze krzyzakow puscili)

-sprite (gruby perez)

-ta nike czy adidas co po domu z pilka biegaja (moment gdy otwiera drzwi i buuu)

Wqrwiajace

- kiedys jakis szampon (...) Tu laura... wrrrrrrr

- biedronka (Danusia itp)

- proszki do prania (bardziej debilnych nie mozna chyba wymyslic)

-simplus (dresiarskie jakies)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...