Skocz do zawartości
Yeti

Denerwujace reklamy-które najbardziej (TV edition)

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie reklamy srodków czystości sa beznadziejnie głupie i jak jeden mąż robia z ludzi idiotów. Na dodatek sa załosne :?

Nie trawie też skierowanych do dresów i eloziomków reklam simplusa:>

 

Cenie natomiast reklamy dowcipne, oraz takie zrobione z pomysłem. Np. reklamy Heyah sa niezłe, podoba mi sie zwłaszcza ta ukazujaca opustoszała Warszawe;] Poza tym reklamy Sprite'a, Adidasa, Nike, Reebok'a sa OK. No i praktycznie wszystkie reklamy samochodów sa dobre (szczególnie ze wzgledu na muzyke), z paroma wyjatkami, które tylko potwierdzaja regułe;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he środki czystości!  :D Reklama z wodospadem i "usiusiusiu" horror w toalecie w polaczeniu z plynami czyszczacymi wszystko w sekunde przed przyjsciem tesciow etc. ... tragiczne i na dodatek bez wyobrazni!!! 8O tak sie czlowiek naoglada a potem sie dziwia ze sie nie chce sprzatac przeciez powinno sie samo zrobic wystarczy zostawic na pare sekund :o

Fakt...zastanawia mnie 1 kwestia - jest gdzies w prawie konsumeckim, ze sprzedawca odpowiada za tresc reklam - tzn produkt musi posiadac cechy z reklamy...Ciekawe jak o sie ma do tego przypadku :)

 

Denerwujace:

-W wiekszosci TV-shop (czasem sa brechty. szczególnie z tej babki co grała w tym serialu o slazku - wyleciało mi imie ;)

-ofcourse

-Proszki/detergenty (Calgon jest mocarny ;) )

-Biedronka

-Pepsi - ta w koloseum (wczesniejsza co grali w noge była spox)

-Wszystkie w których ludzie rżna głupa :twisted:

Fajne:

-Nike/Rebook/Adidas

-Praktycznie wsyzstkie Piw-szczególnie zubra & tatry

-Samochodów - w wiekszosci.

-Produktów dla Dziieci/ z udziałem dzieci :evil:

 

OT: Kiedys na TVP1 był taki program "Kup panj cegłe-kamel tropi reklamy" - i pokazywali tam brechtowne reklamy z całego swiata ;) Teraz jest cos podobnego na Polsacie "zakazane reklamy" - jednak jest tak beznadziejne ze niewiem - prowadzacy wali smety same i gada wiecej niz trwaja reklamy, bedace głownym punktem programu :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...