Skocz do zawartości
Grzechu

Szaleństwa Grzecha - bloczek na CPU (56K Warning)

Rekomendowane odpowiedzi

No sorry ... moje WC jest w trakcie tworzenia, jak będzie ukończone, to założe osobny topic.

 

Sorry za OT :wink:

 

 

Facet jest zdolny ..... :D

 

Nie powinien tego produkować/sprzedawać na większą skalę ... przestanie być pięęękne :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do ceny to nie powiem bo poprostu nie wiem :D Puszcze jeden na allegro, albo tutaj do działu sprzedam no i zobaczymy.

Artykuł na watercooling.com.pl będzie niedługo - jak bede robił bloczek na NB (zaczynam jutro :D )

PS dziś zrobie jakies testy tego bloczku - takie tam małe porównawcze.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc dzisiaj porównywałem Uriela 2 z moim bloczkiem i wg moich skromnych testów wyszło, że temp jest mniejsza o 2-3 stopni zarówno w Idle jak i stress na korzyść mojego bloku.

Popracuje jeszcze nad nim i może uda mi się finalna wersje wysłać do mojego serwisu na bardziej profesjonalne testy.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no ten blok miarzdzy ! :) Tylko zastanawiam sie czy np. u mnie przy MJ1000, Rekordzie i wezach 16 bedzie dzialal dobrze, bo zastanawiam sie nad wymiana X3M'a na ten blok. Thorn mi mowil ze do tego musi byc bardzo mocna pompa, weze 12 i firmowa chlodcnia.. Nie wiem cyz to prawda..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A niby dlaczego ma byc ta firmowa chlodnica??No pompa chyba by wystarczyła tylko ze węże bym zmniejszyl do 12, najlepiej jak by sie wypowiedział Grzechu na ten temat.

A tak BTW kawał zaj***stej roboty Grzechu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firmowa chłodnica? hmm a co to znaczy? czyżby dobre samochodówki były gorsze od firmowych? hmm

Co do węży i pompki.

Sam uzywam MJ1000 - cholernie buczy, ale wydajnościowo jest ok.

Uzywam natomiast węży 12mm i woda leci aż miło. :)

Jeśli są to jakieś dane to powiem, że wczoraj miałem 42C na procu (1666@2404@1.84V) wg wskazań Abita NF7 v2 i to była najwyższa temp. jaką zanotowałem na tym bloku. Wiem że ta płyta raczej nie nadaje sie do mierzenia temp. :?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie ludzie :blink: Bloczek nie powstaje dzień czy dwa. Jeśli wykonanie ma byc porządne to trzeba troche poczekać. Jutro dopiero skończe podstawe bloku.

Musicie wybaczyc mi brak pośpiechu, ale na świecie (przynajmniej w moim) są też inne sprawy i przyjemności jak dziewczyna czy szkoła (czyt. nie przyjemność)tymbardziej, że jestem w klasie maturalnej.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko że Grzechu miał spody frezowane na cnc a ja nie i w tym różnica zrobić spód z miedzi to nie problem

1221827[/snapback]

Nie dość że pisać poprawnie nie umiesz to jeszcze czytać...

 

Witam ponownie bo dłuższej przerwie.

Tym razem pokaże bloczek na CPU :twisted:

Odrazu powiem, że TOPy były robione na frezarce CNC, a w dodatku są kupione od mojego kumpla, który kiedyś chciał zająć się robieniem bloczków, ale skończyło sie na topach :?  Więc korzystając z okazji odkupiłem od niego te TOPy.

1184119[/snapback]

A może o topy Ci chodziło... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...