Skocz do zawartości
Grzechu

Szaleństwa Grzecha - bloczek na CPU (56K Warning)

Rekomendowane odpowiedzi

Temat ma małą pauzę - do nastepnego bloczku lub innej rzeczy B)

A co do artykułu to tak:

podstawa jest juz dawno zrobiona, natomiast zrypał mi sie TOP i muszę go robic jeszcze raz, a nie lubie powtarzać czynności. Dlatego nie podam konkretnej daty ukazania sie arta, ale jak dobrze pójdzie to w przyszłym tygodniu zaczne opisywać zdjęcia i czynności co jest równoznaczne z ukończeniem bloku.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała informacja - artykuł ukaże się trochę później ze względu na trefną plexę jaka mi sie trafiła - robiłem już 2 topy i za każdym razem coś :? Także musze się zaopatrzyc w nową plexę i znaleźć czas na grzebanie w garażu.

A co do wyników mojego bloku to są obiecujące :wink:

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dostalem dzisiaj paczke od Grzecha z moją kopijką Cascade ;]

Pierwsze wrazenie: Spora, ciezka, piekna. Wyglada jakby byla seryjnie produkowana. Wykonanie na poziomie X3M'a. Zrobilem kilka fotek. Ogolnie jestem bardzo zadowolony. Dzisiaj wieczorem lub jutro zaloze ją na procesor i zobaczymy jak bedzie chlodzila wzgledem X3Ma. Postaram sie tez dodac moje zdjecia do recki na jetpc. Prosze oto one:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie zauwazyliscie, ze srednica rurek jest MNIEJSZA od srednicy otworow w podstawie. Woda wpada przez rurki "wypłukując" cieplo, nastepnie 'odbija' sie od dna otworow i wraca szczelina pomiedzy sciankami otworow, a zewnetrzna scianka rurki - proste nie :mrgreen: :blink:

post-15300-1108395530_thumb.jpg

Edytowane przez cvir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem trochę wcześniej specjalnie by odpowiedzieć.

Powiedzmy, że Jety nie są wklejane. Są przezemnie ogrzewane i wpychane do otworów tak by były na miejscu. Ale bez obawi. Żeby wyciągnąć chocby jeden trzeba uzyc sporej siły i prędzej się go połamie niż wyciągnie.

A co do sposobu działania takiego bloczku to świetnie opisał to cvir :wink:

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zalozylem kaskade dzisiaj na procesor. Roznic w temperaturach narazie nie widze miedzy nią a X3Mem i pewnie nie zobacze bo rownica w CW jest malutka. Zrobilem jeszcze zdjęcie w pracy ;] W realu woda jest mocno zolta a tutaj wyglada jakby byla zielona :mur: Ale neisetty taki jest urok aparatów w niebieskim swietle.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...