Skocz do zawartości
Kalam Mekhar [SSP]

Co Lepsze GF2 TI czy Radeon 9200?

Rekomendowane odpowiedzi

Cholera, poddaje się :( prawie ....

 

Na pewno sprawdzili również mobo? Wyjęli z twojego kompa i zbudowali na niej jakiś prosty system, bo coś wierzyć mi się nie chce, żeby w serwisie tak się im cackać chciało. :? Co z napięciami na pamięciach? /pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, tak, przy mnie wyciągnęli nową płyte i wszytkie moje części na nią założyli i też nie charczało, a jak podpieli inny dysk ze swoim systemem to było good:( teraz juz mam wszystko zrobione, wymienili mi hdd bo okazało się ze nie ma spójności czy jakoS tak, ale niestety teraz robi tylko 6300pkt:( jak ten wynik podniesc bez kręcenia?? bo ten radeon 128 na 128 powinien wiecej chyba robic:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bredzisz jak poparzony kolego wielce niesympatyczny - stan mojej wiedzy weryfikuję ja i moi znajomi, do których się nie zaliczasz. Masz jakoś bardzo mało do powiedzenia na tym forum poza krytykowaniem innych, a mnie sobie szczególnie upodobałeś, bo "ośmieliłem się" z tobą nie zgodzić w jednym z wątków.  

 

LOL nr 1 : co ma teraz ta twoja wypowiedź do tematu wątku, w którym piszemy? :lol:

 

LOL nr 2 : widzę, że przeczytałeś artykuły, do których podałem linki, na podstawie których piszę te swoje "brednie". Zapewne masz rację, wszyscy na Tom's Hardware i HardOCP, na PClabie i innych vortalach są debilami i piszą brednie, a krynicą wiedzy jesteś TY! :lol:  

 

LOL nr 3 : pokaż mi wszystkie moje posty i wylicz dokładnie, ile nie jest związanych z tematem wątku, w którym się wypowiadałem - wyjdzie poniżej 10%. Jak chcesz, to wyślij mi to w mailu, bo nie ma sensu forum zaśmiecać twoimi kolejnymi postami. :lol:

 

LOL nr 4 : takiś doświadczony, więc powinieneś wiedzieć, iż w regulaminie proszą, o nie cytowanie całych wypowiedzi, tylko fragmentów, do których się odnoszą. :lol:

LOLnr1. A co ma ta twoja glupia wypowiedz wspolnego z tematem? Kolejny dowod, ze pisac post w 50 zdaniach jedno tylko jest na temat.

LOLnr2. Jestes boski, karcisz mnie za to, ze czytam twoje linki, a nawet jakby to co, ale to inna sprawa; czytanie polega na czytaniu ze zrozumieniem, rozumiem, ze szesc klas podstawowki w twych oczach widnieje, ale to nie powod zeby sie wywyzszac. Sluchaj ..., czy powiedzialem, ze wszyscy na tych vortalach sa debilami? W sumie to chodzilo mi o debila, o kogo? Chwila zastanowienia!!!, a wiesz dlaczego tak mnie zraziles swa osoba? Bo przeinaczasz artykulu ktore rzekomo czytasz!!!

LOLnr3. Spojrz tylko ile bredni wynalazlem w tym tylko jednym temacie (wiecej niechce mi sie szukac, a bylo by z czego sie posmiac) :

 

Skrótowo : R9000PRO to R8500 z obciętymi 4 potokami i niewiele usprawnioną architekturą, a R9200 to słabiej taktowany R9000PRO z obsługą AGP x8, która g...o daje. W sumie wychodzi na to, że R9200 jest już całkiem leciwy.  

Identycznie zrobiono ożywiając R8500 pod postacią 9100 - zaniżono taktowanie i dodano AGPx8 (no cóż, marketing).

Sa to dwa argumenty, ktorymi probuje przemowic ci do rozumu, alzebys arty czytal ze zrozumieniem, niemam zamiaru cie obrazac :lol:

LOLnr4. Czytac, czytac chopak i jeszcze raz czytac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I pewnie znów 3dmark się wysypuje. A jak oni sprawdzili płytę. Jestem ciekaw tych fachowców :?

Płyty nie da się ot tak sprawdzić, że startuje komp to jest ok.

A patrzyłeś na kondensatory na płycie czy wybrzuszone.

 

Mietman weź daj se luz z tymi błędami pamięci. Gdyby sypało mu błędami to by się nawet winda nie załadowała bo od razu blue screen by był i inne krzaki.A tylko 3dmark się wywala.

 

Z drugiej strony tysz się nie dziwię, że po podłączeniu i zabootowaniu systemu z twojego dysku na obcym kompie się 3dmark wyłożył. Na nie swoim systemie ma prawo.

 

Wnoiskuję, że kupiłeś kompa w firmie z zaj...stym serwisem.

W życiu do takich partaczy bym nie poszedł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[HAIZ]

Wrzuć sobie na luz człowieku, moderator nawet o to prosił - przyjarałeś sobie znowu? ;) Wyskakujesz nagle jak filip z konopii i nie wnosisz swoim postem nic do tematu.

 

Wybrałeś akurat te fragmenty, w których się pomyliłem, ponieważ myślałem, że R8500 ma architekturę 8x1 a nie 4x2; reszta poza obsługą AGPx8 przez R9100 się zgadza - chyba że nie znasz angielskiego i nie doczytałeś. Oczywiście, że wszystko przeinaczam i skończyłem w sumie tylko 4 klasy podstawówki, a ty jesteś master guru of 3D - idź krowy paść.

 

W temacie : BENITO, wg mnie masz rację, nie wierzę, że kolesie solidnie sprawdzili wszystko. Uważałem, że to wina mobo. Okazało się, że jednak HDD /pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...