Skocz do zawartości
Spookie

Diodki - gdzie podpiąć ???

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem - wsadziłem właśnie "nową" płytę do starego kompa i nie wiem gdzie mam podpiąć kabelki od : głośniczka systemowego, diody od dysku, diody od powera i samego włącznika (chyba).

Wiem, że powinny być podpięte te wszystkie kabelki w jednym miejscu - tzn. na 2 rządkak nózek, ale nie wiem czy jest obojętne co na której ... PLZ o pomoc

 

Do płyty nie mam rzadnej instrukcji anie nie ma tego opisane na PCB !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem - wsadziłem właśnie "nową" płytę do starego kompa i nie wiem gdzie mam podpiąć kabelki od : głośniczka systemowego, diody od dysku, diody od powera i samego włącznika (chyba).  

Wiem, że powinny być podpięte te wszystkie kabelki w jednym miejscu - tzn. na 2 rządkak nózek, ale nie wiem czy jest obojętne co na której ... PLZ o pomoc  

 

Do płyty nie mam rzadnej instrukcji anie nie ma tego opisane na PCB !!

a co to za plyta ? poszukaj instrukcji w necie i podlaczaj no chyba ze chcesz cos zepsuc bo wiesz na oko to chlop umarl :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

INSTRUKCJIE do niej nieznajde bo to płyta HP/Compaqa i nie można jej kupić oddzielnie i nie ma do niej manuala... :(

 

Na razie POWER,hdd led,kabelek od głośniczka wtykam metoda prób i błędów ... może jakoś trafie hyhyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ja mam podłączone tylko power i reset, diodek nie podłączam żeby zasiłki nie obciążać. :P

A jak nie ma opisane to ciężko bedzie trafić.

A nie znasz modelu tej płyty??? Może byłby manual w necie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh już odnalazłem (tzn. mój brat) odpowiednią zworkę, ale [CIACH] nowy problem - po fajnym logu Compaqa robi się test ramu, a potem wyskakuje błąd (coś z klava [jest ona podpięta]). Podpiołem jeszcze myszę pod PS2 (mam optyka) i zauważyłem, że sensor optyczny nie świeci. Pastępnie podpiołem ją pod USB i tutaj już świeciła. Niestey nie mam klavy pod USB :P - wniosek z tego, taki że mogą być uszkodzone porty PS2 :( . No chyba, że ktoś ma inny pomysł :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...