Skocz do zawartości
LPC

limit postow ;/ ?

Rekomendowane odpowiedzi

ParanoiK wlasnie pracuje nad nowym rozwiazaniem ktore troche zmniejszy zalew bzdurnych postow ;) Ale chyba jeszcze nie skonczyl ;)

ale moj post nie był bzdurny :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ParanoiK wlasnie pracuje nad nowym rozwiazaniem ktore troche zmniejszy zalew bzdurnych postow ;) Ale chyba jeszcze nie skonczyl ;)

ale moj post nie był bzdurny :twisted:
Czy ja gdzies powiedzialem ze byl ;) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ParanoiK wlasnie pracuje nad nowym rozwiazaniem ktore troche zmniejszy zalew bzdurnych postow ;) Ale chyba jeszcze nie skonczyl ;)

ale moj post nie był bzdurny :twisted:
Czy ja gdzies powiedzialem ze byl ;) ?
nie no skad a czy jak gdzies napisałem ze ty napisałes ze moj post był bzdurny :twisted: :lol:

 

BiAłY wedlug statystyk to by sie zgadzało ale miesiac juz sie konczy :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile edzie wynosił miesieczny limit postów.

Oj biedny Niemiec

a odpierwiastkuj sie od mojej osoby?? widzisz mnie na liscie w statsach, bo ja siebi tam nie widze.

 

Ja sadze, ze jest to ograniczenie, ktore ma zapobiedz skonczeniu sie dyskow w serwie a nie powstrzymac trzepanie durnych postow :P

 

BTW. jezeli ta liczba to liczba postow napisanych w miesiacu to jest to moj 195 post/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo "ciekawy" wymysł. :evil: A na przykład "niepotrzebna" opcja o jaką prosili niektórzy (zgłaszanie postów + komentarz). Nie ma. A widzę że jednak jest potrzebna. Przykład :arrow: http://forum.purepc.pl/search.php?search_author=mike_17 Dodam że zgłosiłem to...

update: link już nieaktualny, właśnie jak widzę usunięto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile edzie wynosił miesieczny limit postów.

Oj biedny Niemiec

a odpierwiastkuj sie od mojej osoby?? widzisz mnie na liscie w statsach, bo ja siebi tam nie widze.

 

Ja sadze, ze jest to ograniczenie, ktore ma zapobiedz skonczeniu sie dyskow w serwie a nie powstrzymac trzepanie durnych postow :P

 

BTW. jezeli ta liczba to liczba postow napisanych w miesiacu to jest to moj 195 post/

Spokojnie, niemiałem nic złego na mysli, chociaż przyznasz że prawie 13 postów dziennie robi wrażenie. W tym miesiącu nie ma Cie w statach ale bywałeś pierwszy. Pozatym nie napisałem że twojej posty są głupie/ bezsensu/ beznadziejne, stwierdziłem tylko ze jest ich dużo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wogole chyba niepotrzebnie modzic jest jak jest i jest dobrze ... chociaz nie powiem ze gwiazdki " rangi " mi sie podobaly ale za nimi nie plakalem ... a pozatym jest ok ... co do dyskow nie sa az takie drogie co by sie mialy nagle skonczyc tak mi sie zdaje aczkolwiek moge sie mylic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nicky => sa ode mnie lepsi z postami :P byly 2 miechy kiedy prowadzilem w statsach, ale raczej pisze tylko wtedy jak mam cos do powiedzenia.

 

moze ten ogranicznik ma na celu zapobiegniecie temu co bylo poruszane pare tamatow nizej.

 

zreszta co tu sie zastanawiac. jak przyjdzie pora to administracja nam powie co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Hmm ciekawe, szczerze mówiąc nie wiem jak to ma działać. Ci co piszą dużo przydatnie przekroczą limit, a ci co piszą mało i bez sensu nawet sie do niego nie zblizą???

I gdzie jest ta miesięczna liczba bo nie widze???

I gdzie sa jakieś statsy top posterów???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ciekawe, szczerze mówiąc nie wiem jak to ma działać. Ci co piszą dużo przydatnie przekroczą limit, a ci co piszą mało i bez sensu nawet sie do niego nie zblizą???

I gdzie jest ta miesięczna liczba bo nie widze???

I gdzie sa jakieś statsy top posterów???

Dokładnie :!:

Głupi pomysł. :evil: :evil: :evil:

 

 

 

 

 

 

... i wyczerpałem limit. Do zobaczenia za miesiąc :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Tej liczby nie widać przy stylu Comatose. Dopiero jak nacisłem CTRL+A (czyli zaznacz wszystko) to ją ujrzałem.

To jest 186 mój post (od 17 lipca :P). Jaki jest limit???

I mam nadzieje że zniknie to ograniczenie.

 

I gdzie te jakieś statystyki są???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Do powiem wam że w stylu Comatose nie ma ani przycisku Bany ani Statystyki. Weźcie jak coś robicie to do każdego stylu, a nie taka dyskryminacja.

Teraz musze sie wylogowywać żeby obejrzeć. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha, fajne :] Koniec postfuckerzy :>

 

Ciekawe ile ja mam postow...

 

[up-date]

 

Z tym edytowaniem posta wlacznie 6

 

Rzadze

 

 

--------------------------

 

Nareszcie bedzie spokoj z postami typu - lol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem pomysl jest gorszy niz zly. Swoj osąd przedstawię na przykładzie sgj. Jest to użytkownik imo bardzo dobry, często pomagający i dlatego pisze dużo postów. Boję się, że wiedząć, iż istnieje limit, wyżej wymieniony nie będzie pomagał tak często jak będzie mógł... Apeluję jeszcze raz... zastanówcie się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem pomysl jest gorszy niz zly. Swoj osąd przedstawię na przykładzie sgj. Jest to użytkownik imo bardzo dobry, często pomagający i dlatego pisze dużo postów. Boję się, że wiedząć, iż istnieje limit, wyżej wymieniony nie będzie pomagał tak często jak będzie mógł... Apeluję jeszcze raz... zastanówcie się.

MeHow, nie przemyślałeś sprawy do końca, przecież można chyba wyłączać limity/zwiększać je dla ludzi którzy sypia wartościowymi postami.

Postojebców jak widzisz (zapewne) nie brakuje i IMHO limit to swietna rzecz, może zrazi to część napierdzialaczy piany/qpy na forum ?

Jeżeli nie to przynajmniej nie będą mieć możliwości ciągłego i niekontrolowanego zasyfiania forum i bazy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem pomysl jest gorszy niz zly. Swoj osąd przedstawię na przykładzie sgj. Jest to użytkownik imo bardzo dobry, często pomagający i dlatego pisze dużo postów. Boję się, że wiedząć, iż istnieje limit, wyżej wymieniony nie będzie pomagał tak często jak będzie mógł... Apeluję jeszcze raz... zastanówcie się.

Ten przykład chyba nie jest najlepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...