Skocz do zawartości
Araki0

Który Antywirus freeware według was jest THE BEST

Rekomendowane odpowiedzi

Baza wirusów - kompilacja 5400 (chyba że jest błąd w wyświetlaniu)

może ktoś z NOD'em sie wypowie?

 

Co do ramu to pytałem bo po prostu nie wiedziałem

 

Można gdzieś znaleźć jeszcze taki plik z wirusami?(nen co jest ihc tam 600 z hakiem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam NOrtona 2005 i jeszcze nie złapałem ani jednego wirusa od dobrego czasu, a co do Avasta uważajcie na pliki tzw. Cracki bo wnich często są śmieci których Avast nie wykryje! Lecz nie powiem że jest zły bo dałbym go na 3 miejsce po nortonie i pandzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam NOrtona 2005 i jeszcze nie złapałem ani jednego wirusa od dobrego czasu, a co do Avasta uważajcie na pliki tzw. Cracki bo wnich często są śmieci których Avast nie wykryje! Lecz nie powiem że jest zły bo dałbym go na 3 miejsce po nortonie i pandzie

1353526[/snapback]

HAHAHA! Dobre! Norton na pierwszym miejscu.... w ogóle wybrałeś świetną czołówkę!

NOD32 na topie na drugim Kaspersky - to logiczne jeśli chodzi o skuteczność. B)

Edytowane przez PUNISHER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychowałem się na Nortonie i do dzisiaj go preferuję. Obecnie mam 2004 i jak się go dobrze skonfiguruje, to nie obniża wydajości i nie mieli dyskiem. Poprzednio miałem 2003 ( b. dobry, ale 2004 lepszy). 2005 za to nie potrafiłem ustawić tak, żeby mi nie skanował sam z siebie dysku. Strasznie to denerwowało i przeszedłem na 2004.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychowałem się na Nortonie i do dzisiaj go preferuję. Obecnie mam 2004 i jak się go dobrze skonfiguruje, to nie obniża wydajości i nie mieli dyskiem. Poprzednio miałem 2003 ( b. dobry, ale 2004 lepszy). 2005 za to nie potrafiłem ustawić tak, żeby mi nie skanował sam z siebie dysku. Strasznie to denerwowało i przeszedłem na 2004.

1354599[/snapback]

Narzędzia Nortona może są przydatne... ale tylko one... sam antywirus pozostawia wiele do życzenia i jest mało skuteczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam NOD32 mało pamięcio żerny, a do tego super radzi sobie z wyłapywaniem virusów. A co do Nortona to dla mnie również tylko przydatny jest one i tylko go wgrywam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wie ktoś w końcu ile NOD ma wirusów w bazie? Wiem że to mało ważne bo jest skuteczny, ale jednak chciałbym wiedzieć

1357821[/snapback]

Szczerze mówiąc nigdy nie zwracałem na to uwagi... ale byćmoże to będzie to - obok wersji bazy wirusów jest w nawiasie liczba i może to ona pokazuje liczbę wykrywanych wirusów ?? U mnie jest tak - Wersja bazy wirusów 1.1040 (20050329).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w nawiasie to jest data :wink:

20mln sygnator wirow, ciekawe ile by GB na dysku zajmowal ten antywir, albo ile trwalo by skanowanie :D

1359118[/snapback]

HAHAHA! Dobre :-P O tym nawet nie pomyślałem. :lol:

Więc nie wiem czy gdzieś pokazuje liczbę wirusów. Trzeba byłoby może na stronie domowej poszukać.

Edytowane przez PUNISHER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki, wszystko spoko, tylko niech mi ktoś powie skąd ściągnąć tego NOD32'a ?? Bo na stronce trzeba jakieś hasła wpisywać i że to niby płatne :blink: A tu jest topic o progsach Freeware. Jak byście mogli to dajcie bezpośredniego linka do Nod'a.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiecie może czy nod potrafi blokować skrypty?

I czy potrafi leczyć pliki czy tylko jes usówa?

Testowałem na eicarze, ale że tego nie naprawił to się jakoś nie dziwię, a na szczęście nie miałem okazji sprawdić go w trudniejszych warunkach :)

 

Czy wszyscy zapomnieli o temacie ? :)

Edytowane przez hot_lopez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm albo wy sie mylicie albo gazeta Enter ;) według nich największe bezpieczeństwo zapewnia Norton 2005 100% dostało ale za ergonomie już 70% a Kaspersky za ochrone dostał 86% ale 100% za ergonomie

 

Edit. Kupiłem kasperskego widziałem już kiedyś tu na forum odpowiedź na moje pytanie które właśnie zadam ale nie mogłem go znów odnaleść a zapomniałem o co tam chodziło.

 

Przy skanowaniu zawala mi cały dysk systemowy i pisze cały czas że za mało miejsca na C: a miałem około 700mb przy 6% skanowania pozostało mi 50mb o co chodzi? Musiałem przerwać skanowanie bo zaczeło niemiłosiernie mulić

Edytowane przez Sphinx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może wykożystuje dużo pamięci podręcznej?

 

p.s.

 

Zobacz na tytuł tematu.

 

Ja do nortona nic nie mam, ale już sam fakt że NOD skanuje mi pieca w 7min(przy wszystkich opcjach skanowania) a norton ponad 2x dłużej coś oznacza :)

Edytowane przez hot_lopez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem, to avast jest najlepszy, domowa wersje masz za darmo (na rok) potem mozna odnowic, aktualizacja ladnie przychodzi informuje ze baza danycvh wqirusow zostala zaktualizowana, I naprawde jestem zadowolony, nie mam wirusow od tego momentuuu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Avast jest naprawde dobry, w połączeniu z też darmowym zonealarmem pozwolił mi uniknąć wirusów już od ponad roku i nie jest tak zasobożerny jak np. norton internet seciurity, co jest ważne przy słabszych sprzętach (mój komp do netu to pIII 500 192 ram).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem avasta- do [gluteus maximus]

mialem nod-32 dobry ale mialem tylko triala, potem mks 2005 ale skonczyly sie dzialajace kluczyki wiec go wywalilem bo nie bylo juz aktualizacji, potem nortona - ten to juz totalna porazka. teraz mam antyviren kit 2005 i jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja dołożę tu swoje trzy grosze, a mianowicie miałem zainstalowanego norton antywirusa 2004, i do wczoraj cieszyłem się że nie mam wirusów..... ale tylko do momentu zmiany antywirusa na noda32 :znalazł mi ich aż 9. Ciekaw jestem ilu jest takich szczęśliwców którzy sa pewni swoich programów antywirusowych

Edytowane przez K0STEG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sekman

A instalujcie sobie Nortony, Pandy i inne shity... :-| Kazdy kto sie choc troche zna to wie ze NOD32 jest najlepszy. Dzienna aktualizacja, bezkonkurencyjna funkcjonalność i skuteczność. Nie zajmuje zasobów systemowych. Jednym słowem WYPAS!!! B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A instalujcie sobie Nortony, Pandy i inne shity...  :-|  Kazdy kto sie choc troche zna to wie ze NOD32 jest najlepszy. Dzienna aktualizacja, bezkonkurencyjna funkcjonalność i skuteczność. Nie zajmuje zasobów systemowych. Jednym słowem WYPAS!!! B)

1433450[/snapback]

To mogę powiedzieć o NOD32 - shit . Wykrywalność na poziomie nie wyższym niż 80% , a częściej 70% . Muli przy przeglądaniu stron z crackami . Strasznie kiepsko skanuje archiwa - poprostu ich nie skanuje tylko pomija . Totalnie dziurawy i od wielu lat niedorobiony . Jedyny plus , to dosyć szybki , ale jak na antywirusa to trochę za mało . Te jaszybsze nie skanują dokładnie , tylko "przelatują" po plikach . Jeszcze miesiąc temu z niego korzystałem na próbę i z w/w przyczyn zrezygnowałem . Dopiero po doinstalowaniu do niego Pandy TruPrevent , zaczął wykrywać zagrożenia lepiej i znajdywał ich więcej niż przed doinstalowaniem TruPrevent-a . Jest co prawda mały , ale jak dla mnie do d... .

Dla tych , którzy nie wiedzą . Nie ma antywirusa skutecznego w 100% i nigdy nie będzie . Każdy wybiera dla siebie taki jaki mu odpowiada najbardziej . Nudzą mnie wypowiedzi typu skuteczny w 100% . Dopiero kilka programów łącznie , coś by dało . A i tak nie będzie całkowitej pewności , co do skutecznego zabezpieczenia . Nawet najlepsze mają niedociągnięcia i dziury . Testy tych programów również odbywają się na zlecenie i za opłatą . Więc najczęściej są niepełne i nieuczciwe . Przykład , to test NOD32 w skanowaniu heurystycznym , gdzie ten test wygrał . Niestety w tym teście nie było porównywanych , wielu najpoważniejszych jego konkurentów . A to juz przekręt .

Wybierajcie rozsądnie i po długich przemyśleniach , a najlepiej wypróbowujcie jeden po drugim i na koniec wyciągajcie wnioski . Te inne shity jak napisał @sekman , są o wiele skuteczniejsze niż NOD32 . Ale to już na inną bajkę .

Pozdrawiam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...