Skocz do zawartości
Corso

Doom 3

Rekomendowane odpowiedzi

To jak jest z tymi teksturami na rAdeonie 9000pro?? Np jak dam na ULTRA to jest i tak slabo bardzo jak na medium góra

Buhahahaha no czadowe :lol:

 

Jeszcze tak skonstruowalem nie zdania nigdy ;)

 

wez chlopie podszkol sie w pisowni oki :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak jest z tymi teksturami na rAdeonie 9000pro?? Np jak dam na ULTRA to jest i tak slabo bardzo jak na medium góra

Spróbuj to samo napisać jeszcze raz z przecinkami :D

Mnie, też, to, bardzo, interesuje, ponieważ, mój, radeon, 9500@pro, też, posiada, 64MB, video, ram, i, też tekstury, wyglądają, dość, ochydnie.

 

I jeśli łaska, to jak ten problem można obejść, bo config z 55 strony pomaga, ale ciągle to nie jest to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OKi ,ale jest roznica pomiedzy Ultra a np MEDIUm u ciebie?

JEsli dasz Ultra albo High to widzisz zmiane ? Widoczna jest u ciebie zmiana z tekstur na Medium np na High ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OKi ,ale jest roznica pomiedzy Ultra a np MEDIUm u ciebie?

JEsli dasz Ultra albo High to widzisz zmiane ? Widoczna jest u ciebie zmiana z tekstur na Medium np na High ??

Gdyby była to bym tak nie rozpaczał owszem w miarę wzrostu ustawień zwiększa się zapotrzebowanie na ram, ale grafa się nie poprawia :(

cZYLI GRAFE MASZ NA JAKIM MNIEJ WIECEJ USTAWIENIU MIMO ZE DASZ NP NA ULTRA??

Na moje oko jest to LOW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc mam takie pytanie ostatni bos (diabeł) wale w niego i wale tą najmocniejszą bronią i nic dziad bardzo dobrze sie czuje nie znalazłem nigdzie jak go wykończyć trafiac w nogi dziada ? czy jak ? -pomocy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc mam takie pytanie ostatni bos (diabeł) wale w niego i wale tą najmocniejszą bronią i nic dziad bardzo dobrze sie czuje nie znalazłem nigdzie jak go wykończyć trafiac w nogi dziada ? czy jak ? -pomocy:)

Musisz uzyc na nim broni o nazwie soulcube, zobacz w controlsach jak to wlaczyc, aha soulcube dziala jak go naladujesz zabijajac 4 potworki... powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też tekstury nawet na Ultra High wyglądały koszmarnie.Ale po zmianie opcji z 95/9700 Optimal Performance na 95/9700 Optimal Quality gra zaczęła wyglądać dużo dużo porządniej.A ilość klatek po tej zmianie nie spadła!!!!!]

Oczywiście zmieniam to w Rage3d Tweak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie tak robilem ale nic nie znalalem!!

Wie ktos gdzie to cos sie znajduje??!!

Na ławeczce leży klient bez głowy, który wstaje. Po uwaleniu go na ławeczce leży takie cuś, co musisz zabrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też tekstury nawet na Ultra High wyglądały koszmarnie.Ale po zmianie opcji z 95/9700 Optimal Performance na 95/9700 Optimal Quality gra zaczęła wyglądać dużo dużo porządniej.A ilość klatek po tej zmianie nie spadła!!!!!

A u mnie nic to nie dało :( ale miałem ustawienie domyślne (reset) więcej efektu uzyskałem grzebiąc w konfigu a dokładnie wyłanczając limit dla odbłysków i mapowania wybojów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prosbe ,czy moglby ktos zobaczyć jesli ma 512 ramu i karte najlepiej radka 128mb nastepującą rzecz. Dac na ULtra i wlączyc jakąs plansze i czy po wladowaniu od razu ma jakieś czarne wzorki(jakby tekstury zepsute) które są doslownie na 3-4sekundy.

(HMM MOZE RAMU BRAKUJE I TAK MAM CZASAMI)

POZNIEJ PRÓBOWALEM NA 768 MB RAMU I BYŁO TO SAMO, ALE ZDARZAŁO SIE RZADZIEJ.

A NA RADKU 9000PRO(wszystkiego nie obsługuje) 64MB i 256MB RAMU NIE BYLO TEGO W OGÓLE.

OCZYWISCIE NA ULTRA CIĄGLE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posiada ktoś config na Radeona 9550 128bit?? aby to jakos ładnie wyglądało i działalo w porządku :) ???

Ściągnij sobie najnowsze Omegi. Nie wiem jakim cudem ale dzięki nim DOOM mi troche przyśpieszył. Wogóle to troche dziwne-bo na moim konfigu odpaliłem go w 1024/768 i detale na medium i chodzi całkowicie przyzwoicie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaje tu fragment configa ze zmienionymi przeze mnie elementami

seta image_ignoreHighQuality "0"

...

seta image_downSizeBump "0"

seta image_downSizeSpecular "0"

seta image_useCache "1"

seta image_cacheMegs "256"

seta image_cacheMinK "1280"

...

seta image_lodbias "-1"

 

Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły by gra wyglądała lepiej, na podanym w podpisie kompie bo mam jeszcze mały zapas mocy (timedemo 31fps a nie odczuwam dyskonfortu aż do 25fps)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie stery polecacie do gf4ti 4600 ( standardowe czy może omegi)  :?: 

co mógłbym zmienić w configu dooma , żeby wycisnąć z tego jak najwięcej?

No cóż.....miałem nadzieje, że znajdzie się ktoś, kto pomoże mi wycisnąć coś więcej z mojego sprzętu......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...i jeszcze jedna sprawa..

jutro robię instalkęi zastanawiam się , czy nie zrobić osobnej partycji tylko dla DOOMa...powiedzmy tak...ze 3 GB

Co o tym sądzicie? Czy ma to sens?

Pisaliście coś o pliku wymiany.....Jak i gdzie to zrobić :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie wiem, że zmieszacie mnie z błotem ale nie mam zamiaru przeglądać 95 stron tematu. Dlatego uprzejmie proszę żeby ktoś podał mi odpowiedniego konfiga na mój sprzęt:

 

Celeron 2.40 GHz

512 DDR 333 MHz Kingston

Tania karta graficzna GF4 MX 440 SE (najszybszą częścią w tej karcie jest wiatraczek :P)

 

Z góry dzięki za pomoc. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi się zabardzo nie chce przeglądać całego topicu od początku :/ Mam pytanko. Czy ktoś w dooma ciupie na 2mx? Je,sli są tacy szaleńcy to proszę o jakieś wskazówki jak zrobić żeby się dało grać a grafika nie była na ultra low ;).

 

Z góry dzięki, a teraz bonusik ;) :

 

http://members.lycos.co.uk/wlodist/tweak/DoomIII.rar

 

Przedstawiam kilka skrinów z samego początku gry i filmik (troszke w przyspieszonym tempie ;) - robiony frapsem). I to wszystko na moim poczciwym gf2MX, ustawienia na ultra high. ZOBACZCIE SAMI ;) :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem nieźle to u ciebie wygląda, jak na karcie za 70 zł :D Tak szczerze powiedziawszy, dużej różnicy względem mojego sprzetu nie widzę, no może nie jest tak ciemno jak u mnie :P

 

PS-żal mi tych wszystkich fanatyków 3DFX- taka szajs karta jak 2MX ( sorki dla posiadaczy- sam miałem taką kiedyś ;)) wyświetla b. podobną grafikę jak na dużo wydajniejszych kartach. A tutak podnoszą wielki krzyk i podniecenie, że na V 5500/6000 8O :lol: udało się Doom 3 odpalić, który wygląda gorzej niż Half Life 1 z prędkością 0-5 fps :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka karta do DOOM III: Radeon 9550 128bit His 256 MB czy GF 4Ti 4200?

Z tych dwóch którą byście wybrali?

Pytanie :D

Niedosc, ze ti4200 szybszy to jeszcze w DIII NV ruluje.

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: hehehe nie to juz przesada jest :lol: moze doom3 jest opytmalizowany pod NV, ale koles, przeciez na DX8 doom wyglada jakby go wyjeli z dup.y jeża...sam mialem gf3 i radka 9550 i roznica jest po prostu ogromna 8O moze r9550 jest seryjnie wolniejszy od tego ti4600 ale po podkreceniu na zegary 9600/9600pro to wymiata w doomiku na 1024x768@high

 

P.S bez zadnych czarów :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grzesiu, nie wiem czy sie ze mna przekomarzasz czy rzniesz glupa :)

Przeciez wiadomo (i to jest glowny zarzut do tworcow DIII), ze ich gra jest optymalizowana pod NV.

Kazde testy NV ze swoimi odpowiednikami w ATI wygrywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to fakt - jezeli koles chce grafe tylko i wylacznie do Doom'a 3, to niech bierze Geforce'a 4Ti i cieszy sie relatywnie duzym fps przy dosc srednim jak na obecne czasy wygladem.

 

Swoja droga to ciekawe z czego fanatyczni zwolennicy D3 czerpia wieksza radosc: z wychwalania pod niebiosa gry na forum czy tez z samej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grzesiu, nie wiem czy sie ze mna przekomarzasz czy rzniesz glupa :)

Przeciez wiadomo (i to jest glowny zarzut do tworcow DIII), ze ich gra jest optymalizowana pod NV.

Kazde testy NV ze swoimi odpowiednikami w ATI wygrywa.

 

wiem, ale mi chodzi o to jak gra wyglada na tym radku i gf4....a na tym radku tez da sie spoko pograc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...