Skocz do zawartości
Corso

Doom 3

Rekomendowane odpowiedzi

Dopiero od wczoraj mam Dooma i niestety nie moge sobie w tą gre pograć :( 

 

Załanczam i gram... czasem minute, czasem pięć minut i zwiecha aż wyskakuje komunikat:

"Wystąpił problem z aplikacją Doom 3, przepraszamy. Aplikacja zostanie zamknięta"

Zmieniałem już sterowniki, zmieniałem tez rozdzielczość, "odkręciłem" grafike. Nic nie pomaga :?  gra się cały czas zawiesza :cry: 

 

Ma ktoś pomysł na to co moge jeszcze zrobić :?:

Pomoze mi ktoś :?:

 

W tym błędzie który wyskakuje, w "sygnaturze błędu" pisze:

 

AppName:doom3.exe AppVer:1.0.0.1 ModName:doom3.exe

ModVer:1.0.0.1 Offset:000e6c6b

 

Pożniej daje że nie chce wysyłać informacji o błędzie przez internet i wywala mnie na pulpit. Po tym zdarzeniu na pulpicie mam strasznie wysoki kontrast który aby zniwelować musze zrestartować komputer.

 

Wcześniej miałem 256ddr więc byłem przekonany że to właśnie wina zbyt małej ilości pamięci, jednak wczoraj dokupiłem 512ddr i jest to samo :?

 

ja bym spróbował odkręcic sprzęt i zobaczyć czy pójdzie ok

Wiem że może inne programiki chodzą ale coś może nie chcieć.

mnie wywalało z D3 jak rdzeń karty za bardzo przekręciłem mimo że marki chodziły bezbłędnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek1, jestes glupi czy tylko udajesz ?

jakbym zgadywal to to pierwsze ;)

pozatym chyba chlopak chcial zablysnąc "intelektem" a sie przyciemnil

Poniekąt gościu ma racje, po zobaczeniu tego filmiku osobiście uważam ze ten "ostatni boss" to istna parodia. :wink: grając od pewnego czasu w tą gre i będą przyzwyczajony do straszliwych sytułacji spodziewałem sie

po nim czegoś naprawde przerażającego.

 

ale jak mówie, to moje osobiste zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Painkillerze (nie ważne co kto sądzi o samej grze) bossowie budzili jakiś respekt. Ten tu budzi politowanie, jest śmieszny. Nie twierdzę, ze jest łatwy do zabicia, ale jego wyglad i postura sa żałosne.

 

Chaos. Nie rob mi tu wykładów o intelekcie.

 

Kaeres. 105 stron na temat d3, a Twoje wypowiedzi zawsze w jednym stylu. Nie spodziewałem się akurat po Tobie niczego innego. Starasz sie bardzo, ale nie jesteś w stanie podać żadnego poważnego argumentu udowadniajacego "przełomowość" dooma3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ponawiam prosbe o pomoc.

 

Jak przejsc tą planszę gdzie trzeba się udać :?: .Obeszlem juz cala plansze i za nic nie moge znalesc wyjscia :?

Plansza to Communications Transfer-Maintenance and transfer station.

SCREENY:

www.heros120.webpark.pl/doom.jpg

www.heros120.webpark.pl/doom02.jpg

 

Dodam, że jest to przystanek 3. "na tej platformie"

 

PS. Pewnie jest to tak banalne ale jakos nie moge sobie poradzic z tą plansza.

 

Z GÓRY DZIĘKUJE ZA POMOC

 

pzdr,

ROB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Painkillerze (nie ważne co kto sądzi o samej grze) bossowie budzili jakiś respekt. Ten tu budzi politowanie, jest śmieszny. Nie twierdzę, ze jest łatwy do zabicia, ale jego wyglad i postura sa żałosne.

Hmmm... ja naliczyłem się aż dwóch bosów, z czego krówsko pilnujące soul cuba, był jakimś tam wyzwaniem (jak najsłabszy boss z PK :D ), natomiast na Lucku się zawiodłem, właściwie robił za apteczkę przydatną w walce z impami i innym ścierwem, wystarczyło tylko być po przeciwnej stronie jakiejś skały i uważać by nie skąpać się w lawie. W sumie po pierwszym podejściu i ok 5-6 min Lucuś wrócił do domciu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki 'Lucuś?' - tocz to zwykły cyberdemon. W Doomie II cięło się je w miarę regularnie (bodajże 6 czy 8 sztuk było).

 

Zresztą - 5 minut - koledze widzę, się nie spieszyło ^^

 

Anyway porządny boss końcowy to był w Doomie - ale drugim - czyli jeden demon przybity do ściany rzucający HORDY swoich kumpli ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaeres. 105 stron na temat d3, a Twoje wypowiedzi zawsze w jednym stylu. Nie spodziewałem się akurat po Tobie niczego innego. Starasz sie bardzo, ale nie jesteś w stanie podać żadnego poważnego argumentu udowadniajacego "przełomowość" dooma3.

Czyli wszystko pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,  

Ponawiam prosbe o pomoc.

 

Jak przejsc tą planszę gdzie trzeba się udać :?: .Obeszlem juz cala plansze i za nic nie moge znalesc wyjscia  :?  

Plansza to Communications Transfer-Maintenance and transfer station.  

SCREENY:  

www.heros120.webpark.pl/doom.jpg

www.heros120.webpark.pl/doom02.jpg  

 

Dodam, że jest to przystanek 3. "na tej platformie"  

 

PS. Pewnie jest to tak banalne ale jakos nie moge sobie poradzic z tą plansza.

 

Z GÓRY DZIĘKUJE ZA POMOC

 

pzdr,  

ROB

Na tym drugim screenie zalaczonym przez Ciebie znajduje sie konsoleta.

Na niej naciskasz knefelek i musi wrocic do wagonu (pojazdu, pociagu, nie wiem jak to nazwac).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Ponawiam prosbe o pomoc.

 

Jak przejsc tą planszę gdzie trzeba się udać :?: .Obeszlem juz cala plansze i za nic nie moge znalesc wyjscia  :? 

Plansza to Communications Transfer-Maintenance and transfer station. 

SCREENY: 

www.heros120.webpark.pl/doom.jpg

www.heros120.webpark.pl/doom02.jpg 

 

Dodam, że jest to przystanek 3. "na tej platformie" 

 

PS. Pewnie jest to tak banalne ale jakos nie moge sobie poradzic z tą plansza.

 

Z GÓRY DZIĘKUJE ZA POMOC

 

pzdr, 

ROB

Na tym drugim screenie zalaczonym przez Ciebie znajduje sie konsoleta.

Na niej naciskasz knefelek i musi wrocic do wagonu (pojazdu, pociagu, nie wiem jak to nazwac).

Witam,

Możesz dokładniej opisać w jakim miejscu mam nacisnąć, bo jeżeli chodzi o ten monitor www.heros120.webpark.pl/doom.jpg to jest napis General Access więc wszystko jest otwarte. Jak coś pominąłem to proszę o dokładniejszy opis co mam tam zrobić aby przejść tą planszę "PROŚBA".

 

pzdr,

ROB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie!!! Mam wielką prośbę o podesłanie na priv configa bo mojemu niechcący dałem Shift+delete i poszedł do piekła lub linka skąd ew. zassać. Nowa instalka odpada bo się namęczyłem z tymi: pk4 i nie mam siły wszystkiego od nowa robić. Tworzenie nowego pliku textowegonic nie pomaga, nie widzi konfiga i kupa... Dzięki za każdą pomoc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, mowie o tym drugim screenie

www.heros120.webpark.pl/doom02.jpg

Witam,

Sorry sam się pomyliłem chodziło mi o ten co podałeś. Ale i tak nie wiem co mam zrobić. Gdzie się udać żeby przejść dalej. Do tych drzwi www.heros120.webpark.pl/doom.jpg czy gdzieś indziej :?: . I wspomniałeś też o jakiś cepelkach w cześniejszym poście o co dokładnie ci chodziło, tylko o ten monitor czy cos jeszcze :?: .

 

PS. Jak masz jeszcze save po tej planszy to był bym bardzo wdzieczny jak byś mi go podesłał na emai: heros120@wp.pl

 

pzdr,

ROB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie!!! Mam wielką prośbę o podesłanie na priv configa bo mojemu niechcący dałem Shift+delete i poszedł do piekła lub linka skąd ew. zassać. Nowa instalka odpada bo się namęczyłem z tymi: pk4 i nie mam siły wszystkiego od nowa robić. Tworzenie nowego pliku textowegonic nie pomaga, nie widzi konfiga i kupa... Dzięki za każdą pomoc...

Odpal DIII, a plik cfg sam sie utworzy w defaultowej wersji.

 

Kolos, nie wiem jak Ci pomoc.

Pamiecia siegam tylko do tego momentu, ze sie klikalo na tej konsolecie knelefek i trzebabylo wrocic do pociagu, z ktorego sie wysiadlo na poczatku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ogladajac filmik.

Ale nie zagral w gre i wypowiada swoje zdanie o niej :P

w sumie tez prawda ale mowa jest o nagranym filmiku i jak na nim sie nasz bosik przezentuje. :wink: :D

filmik nie jest po to zeby zapelnic pampersa tylko zeby polookac se lepiej kolesia jakby ktos chcial

.. bo biergajac po tym wielkim pączku i strzelajac do stworów to głównego misia sie raczej nie pooglada za dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

moze mi ktos podpowie jak mam przejsc pewna lokacje w Doomie bo nie wiem.

 

Zaciołem sie w miejscu gdy pierwszy raz jedzie sie tym pociągiem. Wysiadam z pociągu i wchodze do tego hangaru. Dochodze po schodach do takiego niewielkiego pomieszczenia gdzie znajduje sie taka konsola i trzeba wpisac kod.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,  

 

moze mi ktos podpowie jak mam przejsc pewna lokacje w Doomie bo nie wiem.

 

Zaciołem sie w miejscu gdy pierwszy raz jedzie sie tym pociągiem. Wysiadam z pociągu i wchodze do tego hangaru. Dochodze po schodach do takiego niewielkiego pomieszczenia gdzie znajduje sie taka konsola i trzeba wpisac kod.

Qrde pomógł bym Ci ale jakoś nie moge sobie przypomnieć tego momętu :? Ale pomyśle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,  

 

moze mi ktos podpowie jak mam przejsc pewna lokacje w Doomie bo nie wiem.

 

Zaciołem sie w miejscu gdy pierwszy raz jedzie sie tym pociągiem. Wysiadam z pociągu i wchodze do tego hangaru. Dochodze po schodach do takiego niewielkiego pomieszczenia gdzie znajduje sie taka konsola i trzeba wpisac kod.

Qrde pomógł bym Ci ale jakoś nie moge sobie przypomnieć tego momętu :? Ale pomyśle

Szukaj szukaj i jeszcze raz szukaj !! Coś tam musi być bo pamiętam, że też mi tam kodu brakowało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sa najgorsze pytania - O KOD.

To jest trudne dla kogos kto przeszedl gre i nie jest w stanie zapamietac wszystkich lokacji.

Pytania - jaki jest kod do tych drzwi na lewo od zbiornika ?

Takich drzwi bylo chyba ze 100.

Trzeba szukac, lazic, czytac PDA, sluchac PDA.

Jezeli srednio lapiacy 15 latek potrafi sobie poradzic z ta gra to sie nie osmieszajcie i nie pytajcie na tym forum juz.

Proponuje zrobic skrypt na ten watek, po wejsciu w ktory wyswietlalby sie wielki napis NIE PYTAJ O SOLUCJE !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem ściągłem sobie demko Dooma i załączam na 800*600 na mediumi wczutuje dobra jakiś tekst i potem czarny obraz, a potem po jakimś czasie słysze ten głos z tego trailera i potem jakis obraz sie pojawia ale bardzo powoli aż sie wkurzyłem od włączenia dooma mianeło 30min, a ja nie jeszcze nie gram, więc musiałem gre wyłączyć menadzerem zadań. Potem uruchomiłem gre na low detail na 640*480 i powyłączałem wszystko i gra tak samo sie zachowuje, ale potem zamiast tego obrazu pojawia mi sie gra. Ale nie moge sie poruszać bo fraps pokazuje mi 0. Dopiero po pół minucie widze następny slajd. O co chodzi :?: Nie mam przecież tak słabego kompa. Mam stery 61.77 directx 9.0c i stery od MOBO 4.27 i instalnełem te nowe 5.10 ale nic nie dało. Proszę o pomoc bo czekałem na to demo od 1,5 miesiąca i tak sie napaliłem. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sa najgorsze pytania - O KOD.

To jest trudne dla kogos kto przeszedl gre i nie jest w stanie zapamietac wszystkich lokacji.

Pytania - jaki jest kod do tych drzwi na lewo od zbiornika ?

Takich drzwi bylo chyba ze 100.

Trzeba szukac, lazic, czytac PDA, sluchac PDA.

Jezeli srednio lapiacy 15 latek potrafi sobie poradzic z ta gra to sie nie osmieszajcie i nie pytajcie na tym forum juz.

Proponuje zrobic skrypt na ten watek, po wejsciu w ktory wyswietlalby sie wielki napis NIE PYTAJ O SOLUCJE !

W dodatku każda skrzynka ma swój numerek i w PDA bardzo łatwo kodzik znaleźć, czy to w mailach czy to słuchając nagrań. Nie dziwię się, że gra jest słaba skoro ludzie przechodzą tą grę bez grzebania w PDA, tylko śmigają na pałę "byle do przodu".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...