Skocz do zawartości
Corso

Doom 3

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłem sobie timedemo1 i wyszło mi 21 fps, chociaż czasem w tym demie nieźle przycieło. Jestem w połowie gry to nigdy mi tak nie przycinało jak w demie (ZONK jakiś). A gram w 800 x 600 na HIGH. Porównywałem z linków forumowych grafike z TITANIUM 4 to śmiać mi sie chce bo u mnie to lepiej wygląda hahahahah.

 

Rozpakowałem, także pliki pako00 od razu widać różnice w czytywaniu się poziomu, dosyć szybko to idzie tak jak w Batlfield Vietnam.

 

 

Klimat tej gry miażdży. Przypomina mi sie gra Corridor wyszła troche później jak Doom 2. Też chodziło się po takich małych i ciasnych pomieszczeniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem w MAINTENANCE AND TRANSFER STATION, jest to mapa gdzie miedzy 3 stacjami mozna poruszac sie takim malym wagonikeim, trzeba znalesc coontrol room i otworzyc jakies drzwi, problem w tym ze woze sie tym wagonikem juz z 1,5godz i nie wiem jak trafic do tego pokoju.

Ma ktos moze sprawdzona konfiguracje dla radka 9100, bo cosik mi to kulawo chodzi??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem w MAINTENANCE AND TRANSFER STATION, jest to mapa gdzie miedzy 3 stacjami mozna poruszac sie takim malym wagonikeim, trzeba znalesc coontrol room i otworzyc jakies drzwi, problem w tym ze woze sie tym wagonikem juz z 1,5godz i nie wiem jak trafic do tego pokoju.

Ma ktos moze sprawdzona konfiguracje dla radka 9100, bo cosik mi to kulawo chodzi??

Z tego co pamietam to musisz recznie kierowac tym wagonikiem i w pewnym miejscu podniesc go do gory i wskoczyc na jakas kladke :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem w MAINTENANCE AND TRANSFER STATION, jest to mapa gdzie miedzy 3 stacjami mozna poruszac sie takim malym wagonikeim, trzeba znalesc coontrol room i otworzyc jakies drzwi, problem w tym ze woze sie tym wagonikem juz z 1,5godz i nie wiem jak trafic do tego pokoju.

Ma ktos moze sprawdzona konfiguracje dla radka 9100, bo cosik mi to kulawo chodzi??

Ja gram na tym :

 

seta image_downSizeLimit "2048" 

seta image_ignoreHighQuality "0" 

seta image_downSizeBumpLimit "2048" 

seta image_downSizeSpecularLimit "2048" 

seta image_downSizeBump "0" 

seta image_downSizeSpecular "0" 

seta image_useCache "0" 

seta image_cacheMegs "96" 

seta image_cacheMinK "200" 

seta image_usePrecompressedTextures "1" 

seta image_useNormalCompression "2" 

seta image_useCompression "1" 

seta image_roundDown "0" 

seta image_forceDownSize "0" 

seta image_downSize "0" 

seta image_lodbias "0" 

seta image_anisotropy "0" 

seta image_filter "GL_LINEAR_MIPMAP_NEAREST"

seta sys_cpustring "AMD w/ 3DNow!"

W 800x600

 

timedemo 33 fps [shadows off]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Mój sprzęt Athlon 1900+,dual 768ddr,radek 9800 ...

Złośliwe pytanie :wink: : jak zrobiłeś duala na 768MB ??? Chyba że chodzi o taktowanie :twisted:
A co za problem wsadzić dwie kości 512mb i 256mb? Albo Trzy kości po 256mb każda? Twoje złośliwe pytanie jest głupie ;].
Nie da rady zrobic duala na 3 kosciach 256 mb czy jednej 512 i jednej 256.

Do duala potrzeba takiej samej iloscinajlepeij identycznego ramu na kontroler.Czyli jak masz juz np 2x256 mb to zebuy nadal mie cdula trzeba dolozyc 512 mb i kosci wlozyc tak zeby 2x256 bylo na jednym kontrolerze a 512 na drugim

.Takze pytanie wcale nie bylo złośliwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:roll: 

Jak przejsc chyba ostatniego bosa? (mapa: primary exavation) 

Gra bardzo prosta nie mialem problemu z niczym ale ten bos mnie już doprowadza do szału  :evil:

niby dużo osób przeszło gre ale nikt nie chce powiedzieć jak rozwalił ostatniego BOSS-a !!! Powiedzcie wkońcu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:roll: 

Jak przejsc chyba ostatniego bosa? (mapa: primary exavation) 

Gra bardzo prosta nie mialem problemu z niczym ale ten bos mnie już doprowadza do szału  :evil:

niby dużo osób przeszło gre ale nikt nie chce powiedzieć jak rozwalił ostatniego BOSS-a !!! Powiedzcie wkońcu

Przyłączam się do prośby o porade bo też właśnie się męcze z ostatnim Bosem strzelałem do niego non stop z bazuki i z czego się dało chyba przez 10 minet a jemu nic :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da rady zrobic duala na 3 kosciach 256 mb czy jednej 512 i jednej 256.

Do duala potrzeba takiej samej iloscinajlepeij identycznego ramu na kontroler.Czyli jak masz juz np 2x256 mb to zebuy nadal mie cdula trzeba dolozyc 512 mb i kosci wlozyc tak zeby 2x256 bylo na jednym kontrolerze a 512 na drugim

.Takze pytanie wcale nie bylo złośliwe

Powinnieneś bajkopisarzem zostać albo w TVP pracować i bajki dzieciom czytać o 19 :P

 

Tu masz poruszony ten temat, bo nie chce mi się pisać tego po raz n'ty

 

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=77849&highlight=

 

Zaś to, że wielkość poszczególnych kości pamięci nie ma znaczenia znajdziesz w drafcie nvidii: http://www.nvidia.com -> Products -> Motherboard -> NVidia NForce2 -> Technical Briefs -> Technical Brief: NVIDIA nForce2 Memory Architecture

 

P.S. PPPNMSJP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:roll: 

Jak przejsc chyba ostatniego bosa? (mapa: primary exavation) 

Gra bardzo prosta nie mialem problemu z niczym ale ten bos mnie już doprowadza do szału  :evil:

niby dużo osób przeszło gre ale nikt nie chce powiedzieć jak rozwalił ostatniego BOSS-a !!! Powiedzcie wkońcu

Nikomu sie nie chce, bo jeżeli doszedłeś do ostatniego bossa to musiałeś z milard razy już słyszeć na audio logach albo przeczytac w emailach że soul cube jest jedynym rozwiązaniem... Zabijasz 5 potworków, wyciągasz soula walisz w bosa, powatarzasz cała sekwencje razy trzy i przeszedłeś dumiszcze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w misji gdzie są teleportery i trzeba sie przewnosić z miejsca na miejsce, doszedłem juą do czwartego poziomu i potem można wrócić tylko na pierwszy albo drugi, jak to przejść?? bo biegam tak w kółko..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no dual na 768 MB RAm ;) facet pomysłowy jesteś

no pomyslowy ..... z tym ze jak najbardziej ....

 

ja mam 2x256 kingstona ..... w dualu ..... na czas doom3 pozyczylem 256 od kumpla .... wlozylem w wolny slot i plyta nadal zglasza DUAL .... bo te 2 kingstony pracuja jako 2x64bit ... a ten jeden jako 1x64bit ( cytat z podrecznika uzytkownika ) .. i wsyztko dziala :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrcze nie mam czasu czytać, mógłby ktoś skrobnoć jak przejść ostatniego BOSA? Tego diabła? Nawalam go od 15min, kolejne 15min nawalałem te [ciach!]a z latarkami latające i to światło z którego wylatują, już nie wiem co robić, naboje do BFG i innych broni się skończyły a ten wielki mamut dalej żyje... OTOKAMEN :?: Hilfe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrcze nie mam czasu czytać, mógłby ktoś skrobnoć jak przejść ostatniego BOSA? Tego diabła? Nawalam go od 15min, kolejne 15min nawalałem te <font color="#FF0000">[ciach!]</font> z latarkami latające i to światło z którego wylatują, już nie wiem co robić, naboje do BFG i innych broni się skończyły a ten wielki mamut dalej żyje... OTOKAMEN :?: Hilfe...

Primo: to nie jest ostatni boss... bo z tego co wyczytalem, to mowisz o tym w piekle

Secundo: musisz rozwalac te "latajace latarki" i jak je wszystkie zabijesz to z bossa wychodzi taka kula... bodajze niebieska. Musisz w nia walic. I tak pare razy, az do skutku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:roll: 

Jak przejsc chyba ostatniego bosa? (mapa: primary exavation) 

Gra bardzo prosta nie mialem problemu z niczym ale ten bos mnie już doprowadza do szału  :evil:

niby dużo osób przeszło gre ale nikt nie chce powiedzieć jak rozwalił ostatniego BOSS-a !!! Powiedzcie wkońcu

Nikomu sie nie chce, bo jeżeli doszedłeś do ostatniego bossa to musiałeś z milard razy już słyszeć na audio logach albo przeczytac w emailach że soul cube jest jedynym rozwiązaniem... Zabijasz 5 potworków, wyciągasz soula walisz w bosa, powatarzasz cała sekwencje razy trzy i przeszedłeś dumiszcze...

Dzieki :)

No tak można było sie odmyslic ale jakos tak wyszło że sie nie pomyślało a szkoda bo całą gre sam rozkminiłem poza tym bosem...

Gre oceniam bardzo pozytywnie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no dual na 768 MB RAm ;) facet pomysłowy jesteś

Tobie zaś zabrakło wyobraźni by zrozumieć, że DualChannel to nie dwie kości pamięci, tylko dwu kanałowy kontroler pamięci. Slot 1 pracuje w trybie 64bit, Slot 2 i 3 również w 64bitowym - ale obsadzenie slotów 1-2, 1-3,1-2-3 daje 128 bitowy tryb pracy kontrolera (DualChannel). Przestańcie w końcu mylić DC z dwiema kośćmi ramu ;->

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemiec, wywal default i autoexec cfg z doom3/base

 

Odpali ci sie default ktory sobie doomek wygeneruje.

 

Jak zapodales confa r9xx to on sobie to zapamietal ( tak robi ten engine , jak q3) i teraz nawet jak go wywalisz to doomek ma go wgranego.

 

Pewno cos sie jeblo w cfgach. jak nadal nie pomoze to wal na gg 2134324 i ci to zrobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da rady zrobic duala na 3 kosciach 256 mb czy jednej 512 i jednej 256.

Do duala potrzeba takiej samej iloscinajlepeij identycznego ramu na kontroler.Czyli jak masz juz np 2x256 mb to zebuy nadal mie cdula trzeba dolozyc 512 mb i kosci wlozyc tak zeby 2x256 bylo na jednym kontrolerze a 512 na drugim

.Takze pytanie wcale nie bylo złośliwe

:lol: :lol: :lol:

Idź lepiej poczytaj, a dopiero później zabieraj głos, da się zrobić i koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrcze nie mam czasu czytać, mógłby ktoś skrobnoć jak przejść ostatniego BOSA? Tego diabła? Nawalam go od 15min, kolejne 15min nawalałem te <font color="#FF0000">[ciach!]</font> z latarkami latające i to światło z którego wylatują, już nie wiem co robić, naboje do BFG i innych broni się skończyły a ten wielki mamut dalej żyje... OTOKAMEN :?: Hilfe...

Primo: to nie jest ostatni boss... bo z tego co wyczytalem, to mowisz o tym w piekle

Secundo: musisz rozwalac te "latajace latarki" i jak je wszystkie zabijesz to z bossa wychodzi taka kula... bodajze niebieska. Musisz w nia walic. I tak pare razy, az do skutku.

Qrqa no, tak to w piekle, myślałem że to ostatni. Robiłem tak kolejne 30min i nic... Już nie wiem co robić, może ktoś podeśle savea z następnej planszy po tym bosie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ten potwor bedzie produkowac nastepne latajace "latarki" to wtedy na jego grzbiecie pojawi sie taka niebieska, elektryzujaca kula. Wtedy nawalaja w nia - powinna zmienic kolor na czerwona. Tak musisz zrobic kilka razy i sie uda. Wystarczy nawet chaingun :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...