Skocz do zawartości
Corso

Doom 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też mam pytanie, Z reguły sam sobie radze ale jak jestem juz na poziomie mapy HolleHell gdzie jest taki wielki "diabelek" to nie wiem co potem zrobic zabijesz go i nie wiadomo co dalej?

Będę wdzięczny za odpowiedź.

@HellRiser musisz wziąc bron ktora jest na świecącym jasno pentagramie na posadzcei stanąc na tym pentagramie a rozsuną sie drzwi w bocznej scianie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś też tak ma , ale po zainstalowaniu łatki 1.1 w trybie Nightmare przestał mi spadać automatycznie poziom życia. Fakt , że było to trochę denerwujące ale Nightmare to Nightmare - trzeba się trochę pomęczyć.

Czy poprawia cos ta lata ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam olbrzymi problem!!!

Nie znalazłem tego nigdzie, a powoli zaczynam sięwyłzawiać... Mianowicie Doom3 odpala siętylko w 60Hz!!! Co bym nie robił, w sterach karty graficznej, w DirectX (zmuszałem żeby wszystkie aplikacje odpalał w 85Hz) ten Doom3 cały czas migocze!!! A najgorsze że to tylko ta gra, żadna inna, nigdy nie miałem takiego problemu... Już raz Dooma przeszedłem, chciałem teraz na najtrudniejszym poziomie ale zaczynam tracić wzrok!!! POMOCY!!! 8O 8O 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej panowie mam zamiar zmienic sprzeta i chce sie dowiedziec czy na Athlonie 64 2.0 ghz i radku 9600XT 256ramu i 512 DDramu Doom 3 bedzie w miare plynnie chodzil na max detalach????

mala poprawka: czy bedzie hulal na a64-2.8 ghz i radku 9600-256ramu?????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może mi napisać co należy wpisać w konsoli aby wymusić obsługe DX8.1 w DIII gdyż pod DX9 gra mi skacze.

Po pierwsze wykręć na maxa grafe, bo ona się sama o to prosi :!:

Ps. Niezły pomysł ja też prosił bym takie coś 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie pytanie znajduje sie w misji ''monorail'' wsiadam do pociagu (pierwszy jakim jechalem w doom3) wysiadam z pociagu wybiłem wszystkich wchodze do jakiegoś pokoju tam znajduje sie panel gdzie musze podac kod 3-cyfrowy i niewiem jakie on jest zna ktos ten kod?? przypuszczam ze otwiera on jakieś drzwi przez które mam przejechać dalej pociągiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie pytanie znajduje sie w misji ''monorail'' wsiadam do pociagu (pierwszy jakim jechalem w doom3) wysiadam z pociagu wybiłem wszystkich wchodze do jakiegoś pokoju tam znajduje sie panel gdzie musze podac kod 3-cyfrowy i niewiem jakie on jest zna ktos ten kod?? przypuszczam ze otwiera on jakieś drzwi przez które mam przejechać dalej pociągiem

Poszukaj kodu w mailach powinien tam być na 100% 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak by ktoś kiedyś miał taki problem to pomogę z przyjemnością :)

wiec ja mam taki problem i czy moglbys mi wytlumaczyc na czym on polega??? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie blagam o pomoc

chce sobie pogiercowac w dooma 3 i jak sie odpla juz pierwsza misje jak otwieraja sie drugie wrota i ma zaczac sie rozgrywka to gra robi zwis tzn obraz staje i windowsie XP pomaga tylko twardy reset calego kompa

probowalem juz na wszystkich opcjach grafiki i rozdzielczosciach

 

mam radeona 9500@9700 Athlona XP 2600+ 512MB RAM i windowsa XP

Radeona chodzi na sterach omega 2.5.22

Doom 3 ver chyba 1.0

 

Juz sam nie wiem co mam z tym robic innym kumplom na gorszych zestawach gra chodzi a mi robi zwisy

moze cos polecicie ???

 

Bede bardzo wdzieczny za pomoc

_________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za rady

giera juz mi chodzi pogralem ze 2-3 h w rozdzielczosci 1024x768

 

i powiem wam ze moim zdaniem ta gra to totalna kicha caly czas chodzisz w jakis malych pomieszczeniach z epoki system shock co jakis czas jakies monstrum wyskoczy - grafika tragiczna

niestety jestem zalamany a mial byc taki HIT

no moz dalej sie rozwinie w co watpie

 

ale o co bylo tyle szumu moim zdaniem Quake 2 jest o niebo lepzy, ciekawszy i lepiej zrobiony

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za rady  

giera juz mi chodzi pogralem ze 2-3 h w rozdzielczosci 1024x768

 

i powiem wam ze moim zdaniem ta gra to totalna kicha caly czas chodzisz w jakis malych pomieszczeniach z epoki system shock co jakis czas jakies monstrum wyskoczy - grafika tragiczna  

niestety jestem zalamany a mial byc taki HIT  

no moz dalej sie rozwinie w co watpie  

 

ale o co bylo tyle szumu moim zdaniem Quake 2 jest o niebo lepzy, ciekawszy i lepiej zrobiony  

 

Pozdrawiam

Grafika tragiczna? Może włączyłeś najniższą jakość? To, że Doom 3 jest totalnie nudny i po paru godzinach wciąż tego samego ma się dość - ale zawsze można podziwiać widoki, bo dla mnie grafika jest całkiem niezła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8O 8O 8O Mało jest gier, które mogą obecnie konkurować z Doomem 3 pod względem grafiki. A gra rzeczywiście jest strasznie nudna. Miał być hit. Nie wyszło. Ale gra na pewno dobrze się sprzedała i w sumie panu Carmackowi i spółce o to chodziło. Będą mieli na nowe Ferrari.

 

BTW: Czy można już odkleić ten temat ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8O 8O 8O Mało jest gier, które mogą obecnie konkurować z Doomem 3 pod względem grafiki. A gra rzeczywiście jest strasznie nudna. Miał być hit. Nie wyszło. Ale gra na pewno dobrze się sprzedała i w sumie panu Carmackowi i spółce o to chodziło. Będą mieli na nowe Ferrari.

 

BTW: Czy można już odkleić ten temat ?

Hmm jak to się zmieniają poglądy. Jakieś 100 stron temu w tym topicu jak ktoś napisał cos podobnego o Doomie3 to prawie został zlinczowany. :roll:

Ja się mimo wszystko dorzycę panu Carmackowi do tego Ferrari i kupię sobie wersję pl. :D

No chyba, że wyjdzie wcześniej HL2 na co się zanosi (gratulacje dla LEM).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdania nie zmieniam DOOM 3 IMO to porazka na clalej lini

 

a co do ustawien to wszystko mam prawie na max i rozdzieczosc 1024x768 wiec chyba cos nie cos widze

 

no chyba ze jest wiecej ustawien grafiki ja tylko znalazlem:

video settinng

i advenced options

 

jesli sie myle to prosze o pomoc gdzie sa jakies inne ustawienia bo 995 nowych gier ma bardziej zaawansowany setup ustawien graficznych stary quake 3 mial ich wiecje

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie czemu jak ustawie sobie grafike w doom 3 tak jak chce i wchodze pnownie to nie pamieta mi zmian (pisze ze zmiany zadzialaja przy ponownym uruchomieniu gry)

niestety u mnie nie dzialaja jak juz kilka razy wcisne zatwierdz zmiany napis ten nie wyskakuje i odplama jakas misje i kurcze nie wiem juz czy zmiany zadzialaly czy mam 1280x1024 czy nadal 640x480

 

sorki za lamerskie pytanie

ale teoche mnie ta gra zadziwia jesli chodzi o ustawienia grafiki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w tą gre gram po trochu (tzn teraz to już bardziej zmuszam sie :D) tylko ze względu na grafike i hmm...klimat, który też jest w sumie marny.

 

Po prostu gram żeby grać a właściwie to czekam nie na to żeby większy potwór wyskoczył tylko żeby zobaczyć jakiś ciekawy efekt graficzny :D Chodze i podziwiam nowe przełomowe rozwiązania :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...