Skocz do zawartości
Corso

Doom 3

Rekomendowane odpowiedzi

adu udalo mi sie to juz ogarnac :) robi sie to tak samo jak w ql :)

 

RoE jest o połowę gorsze od podstawki, mniej klimatu, więcej bezmyślnej nawalanki, i te potwory rzucające niebieską plazmą, wolę tradycyjne impy, bardziej klimatyczne.

w roe znalazlem klimat duzo bardziej podobny do d1 i d2 niz sama podstawka, tego zawsze oczekiwalem od dooma, wchodzisz do pokoju a tam 30 cyberdemonow w psychodelicznym klimacie. w dobie hl, fearow i innych tego typu gier brakowalo mi porzadnej rozwalki z powaznym podejsciem (porownuje tutaj do ss) i wlasnie roe w przeciwienstwie do podstawki mi to dalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomnieliście mi wątek o D3 i sobie znów przeszedłem.

Gierka jednak w porównaniu do dzisiejszych to hit nawet 2009 roku.

Z modami polepszającymi grafę gierka po prostu żondzi.

 

PS. Kiedyś chyba pytałem. Ale dlaczego wątek nadal nazywa się Doom 3 - The Legacy skoro taki tytuł nie istnieje od czasów przedzapowiedzi ?

Zarzuc z jakich modów korzystasz ;). Ja miałem zawsze kilka od parallax maping po lepsze cieniowanie ale nie pamiętam nazw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem 3dmood który poprawia jakość oświetlenia oraz mappingu. Widać to jak bardzo gdy go wyłączymy na chwilkę - po prostu bez tego moda nie da się grać.

A na tekstury, któryś tutaj z polecanych zarzuciłem - nie pamiętam dokładnie który.

Ale co do tych tekstur to różnice są dopiero jak się przyjrzysz - w trakcie gry nie zauważalne.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, odświeżyłem grę na obu kompach z podpisu, na starym grałem na wysokich, 1024x768 i 2xAA i chodzi ok, na mniej starym na ultra, 8xAA i 1440x900, jest 60fps ale regul co 10 min spada do 5fps na 30s i potem wraca do 60, niezależnie od miejsca i akcji, zawsze w tym samym odstępie czasu, o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, odświeżyłem grę na obu kompach z podpisu, na starym grałem na wysokich, 1024x768 i 2xAA i chodzi ok, na mniej starym na ultra, 8xAA i 1440x900, jest 60fps ale regul co 10 min spada do 5fps na 30s i potem wraca do 60, niezależnie od miejsca i akcji, zawsze w tym samym odstępie czasu, o co chodzi?

 

A sprawdź na high. Ultra to nieskompresowane tekstury, ludzie na przymus na tym grali a jakościowo od high to prawie sie w ogolę nie różni. Spróbuj przełączyć na high i daj znać. A i czy jak spada do 5fps to dysk mocno pracuje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temperatury w normie, dysk chodzi normalnie,procek skacze na 100%, zmniejszyłem na high i dalej to samo, dodałem nawet 2GB ramu, to pierwsza i jedyna gra z tym problemem, trudno, nie będę się dalej zagłębiał.dzięki

 

update

ok, problem rozwiązany, po aktualizacji windowsa (dla x64) chodzi ok

Edytowane przez kocurek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W MP doom 3 prawie nikt nie gra ;). Możliwe ze była w fajnym coopowym modzie Last Man standing (75 map dodatkowych) ale nie jestem pewien.

 

Link od moda:

Doom 3 Mod - Last Man Standing Coop

 

Plus obczaj sobie Classc Doom dla D3:

The Classic Doom 3 conversion of Knee Deep in the Dead

 

Możliwe ze tam jest ta mapa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Bartosz.Sz

adu udalo mi sie to juz ogarnac :) robi sie to tak samo jak w ql :)

 

 

 

w roe znalazlem klimat duzo bardziej podobny do d1 i d2 niz sama podstawka, tego zawsze oczekiwalem od dooma, wchodzisz do pokoju a tam 30 cyberdemonow w psychodelicznym klimacie. w dobie hl, fearow i innych tego typu gier brakowalo mi porzadnej rozwalki z powaznym podejsciem (porownuje tutaj do ss) i wlasnie roe w przeciwienstwie do podstawki mi to dalo.

 

Wyjąłeś mi to z ust bracie. Pożądna dawka adrenaliny ala DN3D albo Blood i inne stare fpsy gdzie sie wchodziło do pomieszczenia z 98% życia a wychodziło z 30/40%. Load/dead/load/dead/load/dead/load/dead...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Bartosz.Sz

Właśnie przechodziłem sobie DN3D na 'Come Get Some'. Oszczędzanie amunicji nabrało całkiem realnego wymiaru [;

 

Good times, good times...

 

Nie wiem czy inni też tak mają, ale kiedy grałem w starsze gry z highres packami to nie był to już ten sam czad. Np Duke Nukem Atomic Edition highres pack.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...