Skocz do zawartości
Corso

Doom 3

Rekomendowane odpowiedzi

Maaaammmmoooo wstttaaaappiiiillll weeeeee mmmnnniiiieeee DDDDEEeEEEmmmOOOOooooNNnnnNNNN argrrrrghhhr !!!!

Hmm.... odbija? Czy to po prostu DOOM III :twisted:

 

  czy to dobry wynik ??

w 1024x768 i ultra high to wydaje mi sie ze w normie...

No wiesz lukasrz ma więcej.... :wink: Ale jak na Twój sprzęt do norma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak procesor ma OGROMNE znaczenie… albo ja coś zwaliłem…..

 

Na:

Duronie 1000

Gf4/Ti4200

512 Mb DDR 333 (Dual Ch)

Abit Nf7-sl 2.0

 

Nie da sie grać! Nawet 640x480 wszystko low i powyłączanie cienie, światła, AA… no wszystko :D ! Granie jest bez sensu. Teraz pytanie czy to mój błąd w konfiguracji kompa czy faktycznie Duron kompletnie się do zabawy nie nadaje…. :?:

tak

raczej ten 1gz to troszke zamalo

reszta konfigu dobra jest zmien duronka i bedzie ladnie :)

na moim cfg idzie jakos zagrac na 640x480 low

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam małą prozbe, ktos kto ma dosc podobny konf. co ja niech napisze ile ma w tym tescie fps, w rozd. 1024 i ustawieniach na high z aax2 i aax0, bo ja jednak ma troche zamało, nie iwem czy to wina sterownkików czy czego innego.

Nie zeby to była takie wazne tylko czasem w trakcje gry spada mi poniezej 19fps a to juz jest dosc odczuwalne

cfg mamy w sumie podobny no i teście w 1024x768 , High + wszystko włączone bez AA mam 28fps a z AAx2 o dziwo też 28fps... :?

oczywiście obydwa pomiary są liczone za drugim razem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam małą prozbe, ktos kto ma dosc podobny konf. co ja niech napisze ile ma w tym tescie fps, w rozd. 1024 i ustawieniach na high z aax2 i aax0, bo ja jednak ma troche zamało, nie iwem czy to wina sterownkików czy czego innego.

Nie zeby to była takie wazne tylko czasem w trakcje gry spada mi poniezej 19fps a to juz jest dosc odczuwalne

cfg mamy w sumie podobny no i teście w 1024x768 , High + wszystko włączone bez AA mam 28fps a z AAx2 o dziwo też 28fps... :?

oczywiście obydwa pomiary są liczone za drugim razem...

Nie chce cie martwic ale masz jeszcze mniej odemnie, nie wiem gdzie lezy wina ale watpie ze te wiecej 256 mb ramu miało by az tak wielkie znaczenie!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zelek a ile ty masz w time demo ? Chodzi mi o taki tryb jak ja mam Ultra AAx2

GuC!o^ Brak roznicy miedzy NoAA i z AA jest pewnie spowodowany tym ze nie zresetowales po zmianie gry , obawiam sie ze jak zresetujesz to mozesz sie z deczka podlamac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w MONORAIL Facility Transport i w mision objectives mam "override airlock" i trzeba wpisać do komputera kod ale go nigdzie nie znalazłem ani w mailach ani nigdzie. Jak ktoś pamięta to please help. dla lepszej orientacji to jest pierwszy raz jak trzeba wpisywać kod do komputera a na dole ekranu pisze "Site 2 Boarding Platform"

LUDKI PORADŹCIE COŚ PLEASE !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LUDKI PORADŹCIE COŚ PLEASE !!!

Mialem ten kod w mailu. Poczytaj je dokladnie!

 

update:

 

Zobacz -> Gary Ross -> Nadawca: Central Security -> tytul: RE:AIRLOCK REQUEST

 

 

over and out....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w MONORAIL Facility Transport i w mision objectives mam "override airlock" i trzeba wpisać do komputera kod ale go nigdzie nie znalazłem ani w mailach ani nigdzie. Jak ktoś pamięta to please help. dla lepszej orientacji to jest pierwszy raz jak trzeba wpisywać kod do komputera a na dole ekranu pisze "Site 2 Boarding Platform"

LUDKI PORADŹCIE COŚ PLEASE !!!

jest na bank w ktoryms mailu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak rozwalic Bosa ? Jakis damski glosik mowi " use me" ale co mam uzyc ? Mam naparzac w te latajace i swiecace stworki ? Kurcze nawalam z 15 min i nic. Pomocy bo mnie trafia szlag.

rozwalasz tych obserwerow, i on wypuszcza nowe, w tym czasie nad nim pojawia sie taka kula, w ta kule musisz nawalac. pozniej znowu obserwery, i znow kula. a use me mowi soulcube, to taka bron fajna ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a skąd wy macie tego dooma jak w sklepach nie ma bo w sieci marketów dc dysk 1 jest lewy z tego co widze?

Dzizass ty myslisz , ze ci co tu pisza grali juz w d3 ? To sa czyste przemyslenia tylko i wszyscy tu sobie to wyobrazaja tylko :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no własnie tak myslałem ave a czy ktoś wie czy w sieci marketów dc jak gra wejdzie do sprzedaży(w przyszłości) wersja będzie wporządalu?

Nie jest to jeszcze pewne... Wszystko zależy od Carmacka....

Trzeba będzie po prostu tych lepszych wersji szukać....

 

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no własnie tak myslałem ave a czy ktoś wie czy w sieci marketów dc jak gra wejdzie do sprzedaży(w przyszłości) wersja będzie wporządalu? bo tak czytałem że w stanach 1 cd zawiera 536 mb danych nie za mało to?

czyli twoim zdaniem CD1 jest lewe bo ma 535 MB :) napisz do producenta gry niech coś z tym zrobi bo tak nie może być :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

doszły mnie słuchy że to 536 mb może nie zwierac filmów(tratatata) ale czy jest prawilną wersją?/?????????? a jednak po twojej wypowiedzi wnioakuje że to producent dał [gluteus maximus] że tak mało extrasów upakował :wink:  :wink:

moj cd 1 ma 536MB wlasnie i jakos mi wszystko dziala, dziwne, i filmy sa nawet !! :P

 

czlowieku co ty gadasz :| jakos od paru ladnych dni kupa forumowiczow ma D3 i graja a Ty panikujesz :D

A to co wydał (bo juz jest w sklepach D3) Carmack do sklepow jest oficjalna wersja ktora dziala i nie jest zwalona i cd nie maja po 650MB...eech :|

 

Ide do wanny czekac na grafe i zasilacz :[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osoby, ktore twierdza ze karta dzwiekowa w Doomie ma jakiekolwiek znaczenie sa w bledzie

wszystkie efekty sa 100% CPU i zadne eax'y i inne duperele nie dzialaja

roznica jakosci dzwieku jest tylko w przetwornikach na dzwiekowce

ale efekty sa jednakowe zarowno na zwyklym Realteku jak i Audigy 2 ZS :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co Lukasrz zmienial testujac to z ustawien UH wylaczyl only AFx8.

Pewnie pozniej kombinowal jeszcze z konfigiem zeby miec jeszcze lepszy framerate i wyszlo z tego skompresowanie tekstur.

Musze zobaczyc do swojego konfiga czy moze gra sama nie zmienia tekstur do compresed. Bylby to nonsens no ale na wszelki wypadek sprawdze jak wroce z pracy.

Czy moglbys mi, o wielki obronco moralnosci i posiadaczu absolutnie kazdej legalnej wersji gry, pokazac zdjecia oryginalnego box'a Doom'a3. Wiesz, jutro wybieram sie do sklepu i chcialbym gre szybciej na wystawie znalezc.

 

PS. Nie napisalbym tego posta, gdyby nie dziesiatki jego postow potepiajacych moderatorow i userow za to, ze graja na piratach...

 

PPS. W kolege, ktory ci przywiozl gre zza granicy nie uwierze, bo gry ciagle nie ma (przynajmniej na oxford street w virgin, heh)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...