Skocz do zawartości
Corso

Doom 3

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde co to znaczy dokladnie jaki mam sprzet?? moj sprzet podaje juz 3 raz i nie wiem o co wy mnie prosicie byly tu konfigi ale zaden do mojej konfirguracji srzetowej nie mam za dobrego kompa wiec was prosze o pomoc mowie mam pentiuma 4 2,4 ghz 512 ramow kingstona 333 no i graficzna GeForca 4ti 4200 64 mb to chyba tyle czy o co wam chodzi??

Sry ze narobilem balaganu ale potrzebuje pomocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje pomocy... Odpalam DooMa 3 na moim radku 9800XT i hmm nie wyglada zbyt rewelacyjnie wszystko takie postrzępione i wogóle niebardzo.... Mój sprzecik jest w opisie... Jeżeli ktoś pomógł by mi skonfigurować byłbym bardzo wdzieczny.. Z góry dzięki.. Oczywiście nie mam Dooma jakiejś tam alpha czy beta juz oficjalnego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzizas od czterch stron postojeby rulezzz :evil:

Nauczcie sie jakos ukladac zdania, a nie kilka razy to samo pisac

 

shabcio1 moze bys tak nie szalal :!: , co pytanie to twoje trzy grosze musia sie znalezc :( to sie robi nudne i wkur...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kid prosilem o konfig nikt nie pomugl :( sam sie naszukalem az wkoncu znalazlem jest git.Teraz jestem w momencie kiedy dwa hell knighty ylaza z portalu i ida mnie bic pewnie bym to przeszedl ale prubuje jakiegos screena strzelic :D hehe dalej martwi mnie brak big fraggin gun'a :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto mi powie jak przejśc ostatniego bossa?? taki wielki w piekle i strzela z rakiet (chyba ostatni) bo tłuke go ze 20minut i nic. Jest jakaś metoda na to??? Pewnie było już ale mi sie niechce szukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh wal w te male co kolo niego lataja, jak zabijesz all to bedzie nad nim takie niebieski swiatlo wtedy mluc w to swiatloz bfg, 4 takie zabiegii koles jest dead

myśle że to nie jest sposób na ostatniego bosa :wink:

w ostatniego bosa ładuj wpierw normalnie potem z soulcuba, potem znów normalnie i znów z soulcuba. i tak aż do śmierci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh wal w te male co kolo niego lataja, jak zabijesz all to bedzie nad nim takie niebieski swiatlo wtedy mluc w to swiatloz bfg, 4 takie zabiegii koles jest dead

BOSSOWIE ci się pomylili kolego...przeciez kolega wyraznie napisał ze wielki i ze strzela z rakiet..to co podałes to sposób na przedostatniego BOSSA 8) a kolega adi_k ci jeszcze za tę małą solucję podziękował mimo iz juz przeciez uzył tego sposobu który mu podałes skoro doszedł do ostatniego bossa :D ehh obaj jestescie dziś zakręceni :roll: :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh wal w te male co kolo niego lataja, jak zabijesz all to bedzie nad nim takie niebieski swiatlo wtedy mluc w to swiatloz bfg, 4 takie zabiegii koles jest dead

myśle że to nie jest sposób na ostatniego bosa :wink:

w ostatniego bosa ładuj wpierw normalnie potem z soulcuba, potem znów normalnie i znów z soulcuba. i tak aż do śmierci

niezupełnie tak ...ostatniego bossa mozna zabic tylko z soulcube-a ( o ile pamiętam 4 trafienia) ładowanie w niego z innej broni nic nie da, z innej broni (polecam plasmówkę) opędzaj się od innych mniejszych potworów a tej komnacie ...w międzyczasie uaktywni cie się soulcube ..wal w bossa i znowu biegaj po okręgu załatwiając mniejszych pomocników , jak uaktywni się soulcube to znowu (i tak 4 razy) ostatni boss jest w sumie banalnie prosty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh wal w te male co kolo niego lataja, jak zabijesz all to bedzie nad nim takie niebieski swiatlo wtedy mluc w to swiatloz bfg, 4 takie zabiegii koles jest dead

BOSSOWIE ci się pomylili kolego...przeciez kolega wyraznie napisał ze wielki i ze strzela z rakiet..to co podałes to sposób na przedostatniego BOSSA 8) a kolego adi_k ci jeszcze za tę małą solucję podziękował mimo iz juz przeciez uzył tego sposobu który mu podałes skoro doszedł do ostatniego bossa :D ehh obaj jestescie dziś zakręceni :roll: :D

Racja. To nie ten boss. Ja mówie o ostatnim, tamten sposób jest na wczesniejszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...