Skocz do zawartości
Corso

Doom 3

Rekomendowane odpowiedzi

Nie dziwię się, że gra jest słaba skoro ludzie przechodzą tą grę bez grzebania w PDA, tylko śmigają na pałę "byle do przodu".

A ja uważam że doom3 nie jest wybitną grą mimo że grzebałem w PDA i pootwierałem wszystkie szafki :D Prawdę mówiąc PDA to dokładna kopia rozwiązania z pierwszego unreala, choć tam rozwiązano to trochę mniej wygodnie, a i filmików nie było :wink: A swoją drogą wcale nie chciało mi się słuchać/czytać/oglądać tego pierniczenia o [gluteus maximus]maryni, tylko jak znalazłem kod, czy inną przydatną informację zaraz wprowadzałem ją w życie.

 

DOOM III jest jednym z nielicznych FPSów który aż tak prowadzi gracza za rączkę, jest wręcz banalny, ani razu nie błąkałem się po jakiejś lokacji, nawet na moment się nie zaciołem, a i kombinowania nie ma za wiele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wogole AF to szmelc w porownaniu do AA :D

Zalezy kto co lubi - ja tam jeszcze kilka zabkow przeboleje, ale rozmytych tekstur juz nie (chodzi w sumei tez zalezy od gry)

Pozatym przy wiekszych rozdzielczosciach (1600<) aa to juz tylko kosmetyka, a af dalej znacznie polepsza jakosc obrazu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam że doom3 nie jest wybitną grą mimo że grzebałem w PDA i pootwierałem wszystkie szafki :D Prawdę mówiąc PDA to dokładna kopia rozwiązania z pierwszego unreala, choć tam rozwiązano to trochę mniej wygodnie, a i filmików nie było :wink: A swoją drogą wcale nie chciało mi się słuchać/czytać/oglądać tego pierniczenia o [gluteus maximus]maryni, tylko jak znalazłem kod, czy inną przydatną informację zaraz wprowadzałem ją w życie.

Rozwaliles mnie :D

No to jak w koncu, zdecydujesz sie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj mam tą gre i powiem tak dla mnie szok. Nie jest to kolejny shooter, w jaki grałem. Gra nie jest tak straszna jak sobie wyobrażałem, ale tak jest sie czego czasami przestraszyć podczas grania. Grafika cudna i dzwięk też. Na moim sprzęcie w timedemo mam na Medium 800*600 z cieniami 27.4, bez cieni 34.5. Gram bez cieni i gra sie w miare płynnie, tylko gdy jest więcej potworów np. z tymi ognistymi kulami to fps spada mi do około 20. Na początku miałem problem z doczytywaniem z dysku, gdy wchodziłem do pomieszczenia lub gdy pojawili sie przeciwnicy to gra na sekunde mi sie zawieszała. Lecz wyłączyłem prawie wszystkie usługi oprócz dzwięku i 2 innych. Oczywiście wyłączyłem wszystkie kompozycje i loone, musiałem powyłączać wszystko z traya i explorera i gra mi sie teraz nie zamraża. Miałem także ustawioną pamięć wirtualną na 1024, ale zmieniłem ją na 128 i teraz sie o coś zapytam podczas gry pojaiwł mi sie komunikat o braku pamięci wirtualnej, więc otworzyłem menadzera i zobaczyłem, że RAMu mam jeszcze 50mega wolnego, więc po co on korzysta z pamięci wirtualnej ?? Wydaje mi sie troche bezsensu, żeby sytem korzystał z pamięci wirtualnej, skoro ma jeszcze fizyczną. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 128 MB ustawiles SWAPA ? :D:D:D

Nie dziw sie, ze sie wysypuje z tego powodu.

Minimum 384MB (dla Twoich 256MB, ktorych jest za malo do DIII) max 786.

Poszukaj w tym watku jak sobie zrobic fajna grafe i plynna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 512 Ram w dualu, w podpisie źle napisałem, już to poprawiam. 8)

Za bardzo mi sie nie chce czytać 106 stron, więc gdybyś miał jakiegoś linka to bym był bardzo wdzięczny :D . Czy dobrze mi sie wydaje, że jak bede miał powyżej 40 fps w timedemo to gra bedzie w miare płynna (około 25fps) podczas ostrej akcji 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopaki pomórzcie mam problem wczoraj żona skasowala mi dooma 3 ze wszystkimi saveami :evil: podeslijcie mi sava z tego momentu jak juz uruchomiło sie ten reaktor i potem spotyka sie takiego kolesia ktory cie po cos tam wysyła i własnie w tym momencie stanołem prosze przyslijcie bo nie chce mi sie tyle przechodzic od nowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopaki pomórzcie mam problem wczoraj żona skasowala mi dooma 3 ze wszystkimi saveami  :evil: podeslijcie mi sava z tego momentu jak juz uruchomiło sie ten reaktor i potem spotyka sie takiego kolesia ktory cie po cos tam wysyła i własnie w tym momencie stanołem prosze przyslijcie bo nie chce mi sie tyle przechodzic od nowa

podaj nazwe lokacji to ci podesle save'a .. tyle ze bedzie na nightmare :)

chcesz? :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O fuck nightmare grałem na easy 8) nie wiem czy dam rade na nightmare ale zawsze to lepiej niz zaczynac od zera a nazwy poziomu nie pamietam wiem za mam za soba uruchomienie reaktora i potem wpadam do jakiegos kolesia który kaze mi cos przyniesc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moge jeszcze miec save'y kolegi ..

szedl na marine .. albo na veteran .. ale chyba na marine ...

nie kojarze zadnego reaktora ..

nie zasmiecajmy topicu .. jak chcesz podaj namiar na PW .. podesle ci co potrzebujesz ale musze znac nazwe levelu ba wszystkie autosavy zajmuja 240mb .. spakowane 16 .. ale to nadal duzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nabyłem dooma 3 no i ucieszony wkładam płytkę do cdka zaczynam instalacje i się lekko rozczarowałem, bo wyskoczyło mi:

Error : -1603 Fatal error during installation

Consult Windows installer help (Msi.chm) or MSDN for more information

 

troszkę się wqrviłem bo miałem ochotę sobie zagrać w nockę i się trochę pobać

Byście nie mówili że nie szukałem to daje linki do porad jak pozbyć się tego problemu... no ale że mój angielski jest jaki jest więc bardzo bym was prosił o jakieś rady:

http://consumer.installshield.com/kb.asp?id=Q111019

http://support.installshield.com/kb/view.a...ticleid=Q107182

http://support.microsoft.com/default.aspx?...kb;en-us;834484

 

Wielkie dzięki z góry

pozdro.

 

Jeszcze dostałem karnego :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nabyłem dooma 3 no i ucieszony wkładam płytkę do cdka zaczynam instalacje i się lekko rozczarowałem, bo wyskoczyło mi:  

Error : -1603 Fatal error during installation  

Consult Windows installer help (Msi.chm) or MSDN for more information  

 

troszkę się wqrviłem bo miałem ochotę sobie zagrać w nockę i się trochę pobać  

Byście nie mówili że nie szukałem to daje linki do porad jak pozbyć się tego problemu... no ale że mój angielski jest jaki jest więc bardzo bym was prosił o jakieś rady:  

http://consumer.installshield.com/kb.asp?id=Q111019  

http://support.installshield.com/kb/view.a...ticleid=Q107182  

http://support.microsoft.com/default.aspx?...kb;en-us;834484  

 

Wielkie dzięki z góry  

pozdro.

 

Jeszcze dostałem karnego :/

Jaki masz windows ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na chłopski tak :) ale dzieki chłopaki już rozwiązałem ten problem :) wystarczyło podmienić plik instalatora, bo w DooMie coś jest pokręcone. tera się instaluje jak by ktoś kiedyś miał taki problem to pomogę z przyjemnością :)

NrX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wave zasługuje na kick/bana, najlepiej na ip

 

OT: A w ogóle tacy ludzie jak on pokazują jakie buractwo jest w tym kraju...

Mówcie co chcecie, ale większość Polaków to buraki(od dołu-biedaki i inne szaraczki, do góry-Sejm), brudasy(popatrzcie na okolice w której mieszkacie, na lasy pełne butelek/opakowań po czipsach), i analfabeci(brak czytania ze zrozumieniem)

W dodatku chamstwo na każdym kroku. Jedyny kraj UE, w którym za spojrzenie na kogoś można zarobić kijem/tulipanem/nożem/z glana

 

Już nie wspomne o kulturze...albo jej braku. Qrwy i ch słyszy sie na każdym kroku

 

I JAK TU BYĆ DUMNYM Z FAKTU BYCIA POLAKIEM....

 

Co do tematu - może się narażę, ale D3 jest taki sobie. Ładnie wygląda, jak się już go poustawia na ATI, ale żeby coś nowego wnosił, prócz mało wydajnego silnika to bym nie powiedział

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Co trzeba zrobić z tymi skrzynkami jak je poustawiać :?:  

SCREEN:

www.heros120.webpark.pl/doom.jpg

 

pzdr,

ROB

a kto pwiedzial ze to trza poustawiac ..

 

poaptrz na swoj screen na max przy prawej krawedzi widzisz krew?

tam maz wleżć .. a jak? po tym dzwigu .. a jak?

no to jzu se chyba poradzisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co o tym sadzicie?

a jak z fps-ami?

 

generalnie styka

seta image_downSizeLimit "2048" seta image_ignoreHighQuality "0" seta image_downSizeBumpLimit "2048" seta image_downSizeSpecularLimit "2048" seta image_downSizeBump "0" seta image_downSizeSpecular "0" seta image_usePrecompressedTextures "0" seta image_useNormalCompression "0" seta image_useCompression "0" seta image_roundDown "0" seta image_forceDownSize "0" seta image_downSize "0" seta image_lodbias "0" seta image_anisotropy "0" seta image_filter "GL_LINEAR_MIPMAP_NEAREST"

+ AAx2 i AFx4 (x8 to juz za daleko i slabo widac więc po co przepłacac :)

 

800x600 AFx4 .. z powyzszymi detalami all max (tylko cienie chyba mam wylaczone w cfg)

 

wyglada to tak:

http://members.lycos.co.uk/chaosik/tweak/doom3/1.jpg

http://members.lycos.co.uk/chaosik/tweak/doom3/2.jpg

http://members.lycos.co.uk/chaosik/tweak/doom3/3.jpg

 

mysle ze syci ..

szkoda tylko ze efekty Pixelshadera nie sa widoczne na screenach ... :(

framerate milusi (swoja droga skad 77 fps :O)

mozna wcisnac AAx2 i nie spadnie za bardzo .. ale cienie juz potrafia dac po pupci czasem w zadymie

 

co ciekawe powyzsze detale smigaja plynnie nawet na 512 ramsu jak sie powachluje bronmi i wszystkie sie doladuja .. :)

w przeciwnym razie potrafi doczytywac .. (plus ewentualne nowe lokacje)

no ale 1gb ramsu by styknal chyba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...