Skocz do zawartości
Corso

Doom 3

Rekomendowane odpowiedzi

Heh nie znam odpowiedzi na ostatnie pytanie bo mi te 60 fps w grze wystarcza za to ostatnio zainstalowalem sobie MOD-a poprawiajacego jakosc grafiki. Oto kilka screenow z zainstalowanym MOD-em Ultra Extreme Quality.

1202775[/snapback]

 

Pierwszy raz o czyms takim slysze.

Jakies wieksze info o tym modzie.

To sa osobno mapki z taka jakoscia i na odpowiednim sprzecie czy to jest cala gra z nowymi teksturami i mozna takie cos uzyskac nawet na dx8 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh nie znam odpowiedzi na ostatnie pytanie bo mi te 60 fps w grze wystarcza za to ostatnio zainstalowalem sobie MOD-a poprawiajacego jakosc grafiki. Porobilem kilka screenow z zainstalowanym MOD-em Ultra Extreme Quality.

To moze bys tak sie podzielil linkiem skad tego moda sciagnales :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz o czyms takim slysze.

Jakies wieksze info o tym modzie.

To sa osobno mapki z taka jakoscia i na odpowiednim sprzecie czy to jest cala gra z nowymi teksturami i mozna takie cos uzyskac nawet na dx8 ?

1202902[/snapback]

To nie jest zadna osobna gra to Doom 3 w wersji PL. Sprzet mam w podpisie czyli zaden kosmos wazne zeby bylo min 1 gb ramu i oczywiscie anizo i fsaa co najmniej 8 i 4 zeby obraz byl podobnej jakosci.

 

 

To moze bys tak sie podzielil linkiem skad tego moda sciagnales  :)

1203055[/snapback]

Podpowiem tobie bo ciezko na to wpasc ze mozna tego moda odnazlezc szukajac przez google i to cala tajemnica a jezeli jestes leniwy jak wiekszosc to MOD dla Ciebie :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem, że rozczarowałem się Dumem_trzy. A bo ciągle tylko korytarze i korytarze, prawie żadnego otwartego terenu, potwory siedzące w wentylacji i skrytkach na miotły. A fabuła tak żałośnie banalna, że tylko buu mogę napisać :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem gra jest rewelacyjna i powinno wystarczyć to, że tak piszę.Ale mogę coś więcej napisać w celu udowodnienia moich racji.Zdania mogą być różne i może być ich tyle, ilu wypowiadających się, choć wiele osób pisze o słabej grafice, liniowości i słabemu ai tylko dlatego by być "trendy" nieznając języka lub po prostu z braku odpowiedniego współczynnika iq założonego przez producentów gry do pełnego jej zrozumienia i czerpania radości z jej użytkowania.

Widać to również podczas czytania tematu o half life2.Wystarczyło, że ktoś napisał, że misje z airboat'em są nudne i mało dynamiczne, że jazda bugy'm jest mało ciekawa i mało urozmaicona i już był odzew w formie "ale te kawałki są do bani".Akurat z tym się absolutnie nie zgadzam.Ale to chyba inny temat.

Wracając do meritum to uważam iż grafika jest powalająca i mało jest gier dorównującej właśnie tej(myślę tu o tytułach takich jak far :cry: czy half life2 choć są przeze mnie one rozpatrywane w innych kategoriach).

Liniowość? Są momenty, w których można wybrać jedną z dwu możliwych ścieżek, którymi można podążyć i nie myślę tu o wysłaniu wiadomości w "communications", tylko o różnych drogach prowadzących przez inne lokacje. Grafika? j.w.

Udźwiękowienie? Rewelacyjne.Jest wiele momentów, które uważam za wspaniałe, oczywiście w połączeniu z klimatyczną lokacją, np:niskie dum dum w rytmie bicia serca plus odpowiednia teksturka i dobrze rozplanowane miejsce akcji, albo przewalające się krwawe graffitti z pentagramów i innych gotyckich znaków na ścianach wąskiego korytarza z przerażającym dźwiękiem z innego świata.

A.I?Ostatnio spotkałem się(zauważyłem), że imp, po tym jak się skryłem przed jego atakiem tracąc go z pola widzenia(zbiegło się to z myślą o jego udanym unicestwieniu)zaskoczył mnie dopiero w momencie, w którym sytuacja pozwoliła na udany atak.Znajdzie się jeszcze więcej takich przykładów.

Zresztą co ja będę więcej pisał, jak wiecie o co mi biega, tylko jest to gdzieś ukryte głęboko w waszej świadomości, której nie chcecie dopuścić do głosu.

Mógłbym jeszcze się długo rozpisywać na temat rewelacji spotykających mnie podczas rozgrywki, ale zajęłoby to zbyt wiele czasu i miejsca na tym forum.

 

Mam nadzieję, iż nikogo nie uraziłem swoją wypowiedzią-->iq

 

A jeszcze jedno:wymagania.

No da się pograć na gorszym sprzęcie, ale jak chcesz cieszyć się grą w pełnej krasie no to przykro mi, musisz mieć mocną konfigurację.

Życie jest okrutne.Przecież większość nowych gier ma olbrzymie wymagania sprzętowe.Technika prze do przodu i nic się na to nie poradzi.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh nie znam odpowiedzi na ostatnie pytanie bo mi te 60 fps w grze wystarcza za to ostatnio zainstalowalem sobie MOD-a poprawiajacego jakosc grafiki. Oto kilka screenow z zainstalowanym MOD-em Ultra Extreme Quality.

Cudowne screeny !!! Ja mogę sobie tylko pomarzyć o grze z tym Ultra modem bo mam malutko ramu i nie stać mnie teraz na dodatkowe kostki :mur:

Powiedz mi jeszcze na jakim grasz konfigu, czy ruszałeś coś w pliku z konfigiem czy po prostu zainstalowałeś grę i grasz ? Właśnie jedzie do mnie Doom3 PL i już jutro wieczorkiem zagram sobie jeszcze raz w tą genialną gierkę. Doom3 uważam za bardzo dobrą grę. Carmack powiedział kiedyś że "Doom3 będzie grą, w której idziesz i nagle wyskakują na ciebie potwory". Nastawiałem się na taką właśnie grę i dokładnie taką dostałem. Całą ideologię dorobili sobie gracze i stąd tyle negatywnych opinii i narzekań że gra jest kupą, dnem i niewypałem. Duży wpływ na negatywne opinie, ma napewno to jaki sprzęt gracz posiada, no ale to już inna bajka. Gdybym miał napisać wszystko to co sądzę o Doom3, to pewnie bym dostał bana za przydługawe posty i zanudzanie na śmierć forumowiczów więc powiem tylko że Doom 3 jest zajebisty i już !

 

Pierwszy raz o czyms takim slysze.

Jakies wieksze info o tym modzie.

he he, powiem ci tylko że ten mod wyszedł w tym samym czasie co gra, czyli w sierpniu ! :) Pewnie teraz jest jakaś nowsza wersja no ale mod był od razu, tyle tylko że w w sierpniu grałem w Doom3 na karcie GF4Ti i nie miało za bardzo sensu instalowanie tego moda :) Co nie zmienia faktu, że na specjalnym konfigu który udostępnił jeden z userów tego forum, gra wyglądała ślicznie i chodziła super płynnie .

 

I jeszcze...

Ciekawostka...

 

Czytaj więcej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w szoku:

Na tym co w podpisie nie mogę płynnie grać w DOOM 3 !! :mur:  :mur:

Co za badziewna gra  :mur:  :mur:

1211102[/snapback]

Jak sie ma co do plynnosci wygorowane wymagania to tak to pozniej jest.

Mi styka te 25-30FPS i nie narzekam, ze mi DIII zle chodzi.

 

A w ciekawostkach widzimy RoE

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak kupiłem DOOMA 3 miałem 256 ramu,radka 9800pro>>xt i palomino 1600+ gra chodziła żałośnie więc dałem sobie spokój.Postanowiłem poczekać -zmodernizować sprzęt i zagrać odrazu w DOOMA PL.Dziś mam już Winchester 3200+,tego samego radka i nadal mało ramu bo 512.Od dłuższego czasu przymierzam się do zmiany na 1 gb a kiedy wkońcu to się stanie kupuję DOOMKA po polsku i wkońcu go odpalam bez (większych) przycinań (mam nadzieję bo dosyć już czekałem na tą chwilę :) )

 

Hehe większość z was przeszła dooma i zdąrzyła już o nim zapomnieć ,a ja dopiero w najbliższym czasie zacznę pogrywać.No ale co tam nieprzepuszczę takiego tytułu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starałem sie prześledzic 112 stron gadki o tej grze ale nie znalazlem tego nigdzie wiec niesmialo zadaje pytanie.

Otóż gram sobie w Dooma 3 na FX5600 i strach 67.22_winxp2k. Ale problem raczej nie jest sprzętowy. Cala gra w miarę chodzila na 800x600 i low, a teraz jestem na etapie Communications, zjeżdzam winda na dół, i jak z niej wyjdę to sie dzieje cosik dziwnego. Tracę dżwiek, obraz sie rozmywa i rozwarstwia, a pochwili się wiesza cała gra i chodzi 1klatka na 15 sek. Klawisz F9 czy Esc działa z opóżnieniem okolo 10 sek.

Pomóżcie bo gra mi sie spodobała. Juz kombinowałem z ustawieniami graf. ale nic nie pomogło. Dzieje sie tak tylko w tym miejscu.

 

A moze ktosik mógłby mi przeslać savegame z tego poziomu? Jeśli ktos będzie taki dobry to podam dokladniejsze info o który moment mi chodzi

Edytowane przez lolipop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja tam na swoim sprzęcie (podpis), gram w D3 PL bez problemu na wysokich, jak wyłącze nortona i inne śmieci to się nie zacina...

:D

1242422[/snapback]

buehehehehehe...ekhmmm... na 256 ramu i radeonie 9600pro powiadasz???????tiaaaaaaa :blink: :unsure: :blink: :blink: :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że w dodatku ma być możliwość jednoczesnego strzelania i świecenia latarką. To miło. W podstawkę grałem trybem rwanym:

Idę korytarzem...spokój...jeden krok do przodu i nagle jakiś potwór wyłazi mi na plecy (och jak się boję :|), zmieniam latarenkę na broń....strzelam na oślep i umieram po kilku sekundach. Load game....wiem gdzie pojawi sie potwór...zmieniam latarkę na broń...ginie...save game. Idę korytarzem... Gra powinna się nazywać: Doom III The Flashlight

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że w dodatku ma być możliwość jednoczesnego strzelania i świecenia latarką. To miło. W podstawkę grałem trybem rwanym:

Idę korytarzem...spokój...jeden krok do przodu i nagle jakiś potwór wyłazi mi na plecy (och jak się boję :|), zmieniam latarenkę na broń....strzelam na oślep i umieram po kilku sekundach. Load game....wiem gdzie pojawi sie potwór...zmieniam latarkę na broń...ginie...save game. Idę korytarzem... Gra powinna się nazywać: Doom III The Flashlight

1242655[/snapback]

wiesz jest taka ciekawostka jak DUCKTTAPE...gdzies ty byl ze o tym nie wiesz???a to jest nic innego jak jeden maly pliczek dzieki ktoremu latarka jest "przyklejona" do shotguna i jescze jakiejs tam broni...poszukaj na googlu..i o dziwo dziala w doomie 3 :lol: :lol: :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym modem graja wlasnie tacy dla ktorycg save/load to jedyny sposob na przejscie gry :D

1242911[/snapback]

 

bueheheheheeh...alez teraz walnal...w takim razie oddzialy specjalne (mowie o realnym zyciu) sa ciotami wedlug ciebie tak??? no bo tez maja "latarke" od razu przymocowana?? no pewnie powinni miec karabin i zwykla latarke za 5 zeta :D :lol: :lol: wtedy byli by prawdziwymi facetami! :blink:

 

po drugie: a jaki jest twoj sposob na przejscie gry madralo??? rozumiem iz nie uzywasz WOGOLE savevow tak???tylko gdy idziesz spac?? hardcorowiec z Ciebie....

 

id dalo ciala z ta latarka i taka prawda...no ale jak widac jest paru wiernych calej IDEOLOGII ID i nie dopuszczaja zadnej krytyki na temat dooma3...ehhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze właśnie, że latarki nie ma przmocowanej do broni. Jakby cały czas świeciła ci latarka to by popsuło klimat tej gry. A tak jest ciemno idziesz sobie a tu ci wyskakuje zombiak. :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bueheheheheeh...alez teraz walnal...w takim razie oddzialy specjalne (mowie o realnym zyciu) sa ciotami wedlug ciebie tak??? no bo tez maja "latarke" od razu przymocowana?? no pewnie powinni miec karabin i zwykla latarke za 5 zeta :D  :lol:  :lol: wtedy byli by prawdziwymi facetami! :blink:

 

po drugie: a jaki jest twoj sposob na przejscie gry madralo??? rozumiem iz nie uzywasz WOGOLE savevow tak???tylko gdy idziesz spac?? hardcorowiec z Ciebie....

 

id dalo ciala z ta latarka i taka prawda...no ale jak widac jest paru wiernych calej IDEOLOGII ID i nie dopuszczaja zadnej krytyki na temat dooma3...ehhh

1242969[/snapback]

Przestan sie czerwienic.

Temat juz przerobiony.

Z przyklejona latarka graja lebiody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktoś może dlaczego czasem jak np się odwracam, to mam takie jakby paski, tak jakby tekstura była podzielona na dwa i górna cześć później troszke by przechodziła...

tak samo mam w Colinie 4

Tak samo jest i na najwyższych i na najniższych

Może to wina sterów albo tylko małej ilości RAM...

Jade na Catalystach 4.9 bez CCC. AGP 8x, Fast write On, ogólnie domyślne ustawienia grafy.

:unsure:

 

 

Dobra... Wszystko OK teraz. Wystarczyło włączyć w grze synchromizację pionową.

Edytowane przez adi_em

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak wam się podoba ten mod? Jak dla mnie bomba. Tak właśnie powinien być zrobiony HL source. Dla tych co nie grali w tego moda dodam, że jest to Doom 1 zrobiony po nowemu. Naprawdę warto zagrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...