Skocz do zawartości
poca

Colin McRae Rally 3

Rekomendowane odpowiedzi

Oturz mam pewien problem, SAMOCHÓD NIECHCE MI SIĘ POBRUDZIĆ :D :P , brakuje mi też refleksów świetlnych na karoserii ....

Co jest? Ani na Radku 9100 ani na obecnym Gf3Ti nie działają mi te efekty, u kumpla na R9500 są wszystkie. Czy aby ujrzeć 'pięknie' pobrudzony samochód i releksy świetlne na karoserii trzeba miueć kartę z DX 9.0 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wsio włączyłem, kiedy stalowałem colina to miałem jeszcze gf2Ti, może powiniene przeinstalować gierce na nowo, coby sobie tego Gf3Ti wykryła?

To może być przyczyną, spróbuj przinstalować grę. Widziałem jak Colon3 wygląda na GF 2, faktycznie nie ma refleksów na karoserii, co do zabrudzeń to nie pamiętam czy były.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Gonzo za wyreczenie mnie :D

Z nawroceniem czekalem do momentu wyjscia takich gier do ktorych bede potrzebowal mocnego w miare kompa za male pieniadze. No ale to nie ten watek :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem przyczynę problemu, sama reinstalka nie pomogła, musiałem jeszcze wykasować save'y... :( Problem powodował plik CMR3 z informacją o stanie gry, odblokowanych trasach i furach, po wrzuceniu go do świeżo stallniętej gry traciłem wszystkie efekty DX 8.0 i wyświetlało mi grafe z DX 7.1. Nie chce mi się przechodzić na nowo całego collina.. :(

Jeśli ktoś z was przeszedł całą gierkę i ma odblokowane fury to bardzo proszę aby przesłał mi ten plik CMR3 (jest w głównym folderze gry i waży 267kb) na razorb@wp.pl

Złoty Lancer i Subaru STI Rullz !! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...